Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da su mu rekli da će vakcina da mu poboljša servis ili forhend, odma bi je primio
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Bojana,

      Nema sanse da ce se Hok vratiti pragrafu 109. On je vec reako da je Sud samim tim Djokovic bio u pravu! 109-133C-109 bi bila ekstramna smijurija,
      Ni ja ne verujem, ali isto tako sumnjam da ce 2 puta sudija da presudi u korist Djokovica.
      Je l definitivno slucaj prebacen na savezni sud?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Srkisa View Post

        A sto ne kaze sad da je vakcina dobra i da se vakcinisao i da se dogovorii sa vladom da to kaze javno ali da ne primi vakcinu??

        Nece zato sto je antivasker...nije to do njega on sam nece napraviti nikakav problem,ali je nefer prema ostalim gradjanima tamo kojima se trazi potvrda sa bi izasli bilo gde,a to je vlada napravila gresku davajuci izuzece
        Ono što ne želi za sebe, ne može da predlaže drugima. To je odluka svakog pojedinca na ličnom nivou. Ne znam šta tu nije jasno. Al samim tim što on ne želi da primi vakcinu nije antivakser. Antivakseri su oni što po YT pričaju o štetnosti vakcina, on to ne radi.

        A ti građani su sami pristali na to. 10 posto njih to nije uradilo. Da su svi odbili da se vakcinišu nikakve potvrde ne bi ni postojale.


        Last edited by goku; 14-01-22, 12:33.

        Comment


        • Da, ide na savezni sud.

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post

            A sto ne kaze sad da je vakcina dobra i da se vakcinisao i da se dogovorii sa vladom da to kaze javno ali da ne primi vakcinu??

            Nece zato sto je antivasker...nije to do njega on sam nece napraviti nikakav problem,ali je nefer prema ostalim gradjanima tamo kojima se trazi potvrda sa bi izasli bilo gde,a to je vlada napravila gresku davajuci izuzece
            Neće reći da je vakcina dobra, niti da nije, kao i do sada. On ima neutralan stav, njegova porodica se vakcinisala i on im nije branio da to urade.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Novak igra u ponedeljak ako opet pobedi odluku vlasti

              Australijan open nema milosti, Novak će na teren već u ponedeljak ako njegovi advokati trijumfuju.

              "Mečevi prve polovine kostura takmičenja u muškom i ženskom singlu igraće se u ponedeljak", saopštio je Australijan open.

              Comment


              • Kakav im je problem Novak napravio.. Prebacuju se loptice danima..

                Comment


                • Originally posted by Nesic View Post
                  Da, ide na savezni sud.
                  Hvala, znaci sudija Keli rekao

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Svratih u baruštinu ovdašnju da iskažem bezgraničnu podršku najboljem teniseru svih vremena. Nedaj se rode, šta god oni da odluče tii si pobedio!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post

                      Ni ja ne verujem, ali isto tako sumnjam da ce 2 puta sudija da presudi u korist Djokovica.
                      Je l definitivno slucaj prebacen na savezni sud?
                      Sudija jako tesko moze da presudi u korist Djokovica.

                      1.
                      Moguca politicka neophodnost je rukovodila zakonodavca da da ministru toliku moc. Dakle to je politicka odluka. I to je rekao Levingsto u nedjelju.

                      2.
                      Sudija Keli je reako da je njegova mog da preinaci tu odluk minimalna.

                      3.
                      Novakov advokat je potvrdio da razumije da sudija ima malu moc u ovom slucaju, ali je dodao; "Novak nece biti manje ativakserska ikona ako ga Australija deportuje!" I ima osnova. Novak ce biti veci heroj antikaser ako bude deportovan iz Australije.

                      4.
                      Dakle lijek je da Novak pokaze da nije antivakser! To on nece. Hoce na mala vrata da pokaze da je vakser.

                      5.
                      Da Keli je prebacio slucaj na visi sud. Time je sansa da se ovo zavrsi u nedjelju smanjena na minimum.
                      Last edited by NI; 14-01-22, 12:41.

                      Comment


                      • Nole idi kuci, ti si pobedio za nas.

                        Comment


                        • NI, ti kao da ne vidis da je Novak najbolje rezultate postigao od 2011 pa ovamo, a tada je krenuo sa aternativom?? Sta vam nije jasno, nebiste slavili ni 3 GS da Djokovic nije presao na sirovu hranu. Sirova hana znaci i NO medikamenti. Kakve rasprave vodite ovde nije mi jasno, pa logicno je da Novak nece bocku.

                          Comment


                          • Ne verujem da će biti daljeg poništavanja viza ako Novak i ovo dobije. Iznad Saveznog Suda, nema više sudske ustanove. Nema ko dalje da se bavi time.

                            Za razliku od prethodnog suđenja trenutno ne znamo kolike su Novakve šanse. Šanse svakako postoje. Ima dosta argumenata u Novakovu korist. Ali da se ne vraćamo na to.

                            Bitno je da se u nedelju sve rešava.

                            @Salinjo,

                            Novak ne jede isključivo sirovu hranu.

                            Comment


                            • Originally posted by salinjo90 View Post
                              NI, ti kao da ne vidis da je Novak najbolje rezultate postigao od 2011 pa ovamo, a tada je krenuo sa aternativom?? Sta vam nije jasno, nebiste slavili ni 3 GS da Djokovic nije presao na sirovu hranu. Sirova hana znaci i NO medikamenti. Kakve rasprave vodite ovde nije mi jasno, pa logicno je da Novak nece bocku.
                              Ti zaista mislis da od 2011. do sada on nijedan lek nije uzeo?
                              I da ih ne uzima?
                              A ona operacija, to nikom nista, tu je zvakao biljcice da se smiri i da izdrzi?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post
                                Kakav im je problem Novak napravio.. Prebacuju se loptice danima..
                                Ne. Oni su Novaku napravili problem a i dalje mu nanose neprocenjivu štetu. Sramota epskih razmera, bahaćenje u ime kovid politike i vakcine, evo ovako: jebala ih vakcina
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X