Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post

    To je sustina. Novak oce pobjedu na AO i pobjedu antivaksera, e pa ne moze!

    Ma da, svakako trebao je da slaže da je vakcinisan hahahaha
    Mogu samo da zamislim skandal koji bi izazvao!!

    Da proba da se pravi Toša na svakom presu, misliš da bi ga pustili na miru? Ma nema teorije, pročačkali bi odmah i sami

    Ta izjava na Ig nema nikakve veze
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post



      Ma da, svakako trebao je da slaže da je vakcinisan hahahaha
      Mogu samo da zamislim skandal koji bi izazvao!!

      Da proba da se pravi Toša na svakom presu, misliš da bi ga pustili na miru? Ma nema teorije, pročačkali bi odmah i sami

      Ta izjava na Ig nema nikakve veze
      Ne mogu da dokazuju da je potvrda da je vakcinisan lazna niti bi ih zanimalo,poenta je da kaze da je vakcinacija dobra stvar i da bi svi trebalo to da urade i da je on na papiru vakcinisan,a dal je stvarno ili ne NEBITNO

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post

        Jbg, kad krenes na drzavu, velike su sanse da ces da stradas, posebno kad se drzava zainati pa resi da od tebe napravi primer.
        To je istina, samo što je slučaj obrnut, država je krenula na njega čim je sleteo pa mu nisu dali da se iskrca. Ako nemamo prava da se branimo, opet se pitam, kakva je to onda država?

        nisam ja pala sa kruške i jasno mi je da čak ni zbog Noleta neće “pasti vlada” ali uvel imamo prava da postavljamo nezgodna pitanja i ukazujemo na nepravdu, pa ko zna, jednog dana, možda, who knows?
        jasno je meni da to neće biti ni danas ni sutra that’s life
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • A sad posto je doso dovde ne moze vise ni da se fals vakcinise nego ce morati javno i stvarno ako ne zeli jos problema na turniru

          Comment




          • Originally posted by NI View Post

            To je sustina. Novak oce pobjedu na AO i pobjedu antivaksera, e pa ne moze!
            Nije antivakser neko ko neće da primi vakcinu, već neko ko javno govori protiv vakcinisanja. Novak to nikada nije radio.

            Novak čak nije hteo ni da se izjasni jeli je dobio ili ne. Okolnosti su navele da se na kraju to sazna, to nije bila njegova želja.

            Comment


            • Originally posted by goku View Post



              Nije antivakser neko ko neće da primi vakcinu, već neko ko javno govori protiv vakcinisanja. Novak to nikada nije radio.

              Novak čak nije hteo ni da se izjasni jeli je dobio ili ne. Okolnosti su navele da se na kraju to sazna, to nije bila njegova želja.
              Nazalost on je javno govorio na pocetku pandemije,od tad je klasifikovan kod vecine ljudi,a nije rekao da je misljenje promenio i to je morao,vec je rekao nesto izmedju a to nije dovoljno

              On i sad moze da kaze da je za vakcinu i da je to spas i mislim da bi vlada pristala da ga mozda i ne vakcinise zapravo ako je to samo njegov licni zahtev,vazno je samo da se zna da je vakcinisan i da je za to

              Comment


              • Stari tenis fanu,

                imaš previše bujnu maštu. Samo činjenice i dokazi odlučuju u ovom i u svakom drugom sudskom postupku, a one su na Novakovoj strani. Suđenje je javno i u tom slučaju neće biti donesena odluka koja neće biti valjano obrazložena, tako da otpada čuveno diskreciono™ pravo.
                Još jedan korak i sve će biti završeno.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Stari tenis fanu,

                  imaš previše bujnu maštu. Samo činjenice i dokazi odlučuju u ovom i u svakom drugom sudskom postupku, a one su na Novakovoj strani. Suđenje je javno i u tom slučaju neće biti donesena odluka koja neće biti valjano obrazložena, tako da otpada čuveno diskreciono™ pravo.
                  Još jedan korak i sve će biti završeno.
                  Ima malo istine u tome hahahaha


                  Anyway, zamislite kakav tretman primenjuju, sve te demokratske, pravne države, anonimnim migrantima i putnicima, sa skromnim prihodima, ako sebi daju za pravo ovo maltretiranje ovako javno.
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post

                    Nije antivakser neko ko neće da primi vakcinu, već neko ko javno govori protiv vakcinisanja. Novak to nikada nije radio.

                    Novak čak nije hteo ni da se izjasni jeli je dobio ili ne. Okolnosti su navele da se na kraju to sazna, to nije bila njegova želja.
                    Ti se samozavaravas. To je precizna "naucna" definicija. Postoje dva problema:

                    1.
                    On je vidjen kao antivakser. To je percepcija. On treba da promijeni tu percepciju.

                    2.
                    Ta percepcija je najmanje dijelom tacna. Kad je prije ulaska u avion poslao onu poruku imala dva dijela:

                    *idem na AO (Slavi kao teniser)
                    *uspio sam da dobijem medicinsko izuzece (to se nikoga ne tice i to slavi antivakser)

                    Comment


                    • Originally posted by Srkisa View Post

                      Nazalost on je javno govorio na pocetku pandemije,od tad je klasifikovan kod vecine ljudi,a nije rekao da je misljenje promenio i to je morao,vec je rekao nesto izmedju a to nije dovoljno

                      On i sad moze da kaze da je za vakcinu i da je to spas i mislim da bi vlada pristala da ga mozda i ne vakcinise zapravo ako je to samo njegov licni zahtev,vazno je samo da se zna da je vakcinisan i da je za to
                      Na početku pandemije nije ni bilo vakcine, a bila je neka nemušta izjava o neispitanosti vakcina što je zapravo i tačno, a koju su svi brže bolje preneli u smislu da je on protiv vakcinacije što nije tačno.

                      On samo neće lično da se vakciniše, a ne može reći, ja se neću vakcinisati, a vi se vakcinišite.

                      Problem je što svako ko ne želi da se vakciniše je putem vakcinaškog lobija proizveden u opasnost po živote, a to je baš daleko od istine jer zarazu šire i vakcinisani.

                      Sve oko Novaka što se dešava je vrhunac apsurda. Zdrav čovek koji nije vakcinisan je pretnja po živote nacije koja je 90 posto vakcinisana, a imaju 150 hiljada slučajeva dnevno na 20 mil. ljudi.

                      Ako oni preko Novaka žele da postignu opravdanost vakcinacije, nema od tog posla ništa i bolje da ga puste da odigra taj turnir kad su ga već pustili da dođe.

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Na početku pandemije nije ni bilo vakcine, a bila je neka nemušta izjava o neispitanosti vakcina što je zapravo i tačno, a koju su svi brže bolje preneli u smislu da je on protiv vakcinacije što nije tačno.

                          On samo neće lično da se vakciniše, a ne može reći, ja se neću vakcinisati, a vi se vakcinišite.

                          Problem je što svako ko ne želi da se vakciniše je putem vakcinaškog lobija proizveden u opasnost po živote, a to je baš daleko od istine jer zarazu šire i vakcinisani.

                          Sve oko Novaka što se dešava je vrhunac apsurda. Zdrav čovek koji nije vakcinisan je pretnja po živote nacije koja je 90 posto vakcinisana, a imaju 150 hiljada slučajeva dnevno na 20 mil. ljudi.

                          Ako oni preko Novaka žele da postignu opravdanost vakcinacije, nema od tog posla ništa i bolje da ga puste da odigra taj turnir kad su ga već pustili da dođe.
                          A sto ne kaze sad da je vakcina dobra i da se vakcinisao i da se dogovorii sa vladom da to kaze javno ali da ne primi vakcinu??

                          Nece zato sto je antivasker...nije to do njega on sam nece napraviti nikakav problem,ali je nefer prema ostalim gradjanima tamo kojima se trazi potvrda sa bi izasli bilo gde,a to je vlada napravila gresku davajuci izuzece

                          Comment


                          • Bojana,

                            Nema sanse da ce se Hok vratiti pragrafu 109. On je vec reako da je Sud samim tim Djokovic bio u pravu! 109-133C-109 bi bila ekstramna smijurija,

                            Comment




                            • Originally posted by NI View Post

                              Postoje dva problema:

                              1.
                              Ja ga vidim kao antivaksera.. To je moja percepcija. Ja bi trebalo da promijenim tu percepciju.

                              2.
                              Ta percepcija je netačna. Kad je prije ulaska u avion poslao onu poruku imala dva dijela:

                              *idem na AO (Slavi kao teniser)
                              *uspio sam da dobijem medicinsko izuzeće (tiče se njegovih navijača)/B])
                              Ispravio sam ti da bude tačno. Reši ta dva problema.
                              Last edited by dekkard; 14-01-22, 13:42.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post

                                Ti se samozavaravas. To je precizna "naucna" definicija. Postoje dva problema:

                                1.
                                On je vidjen kao antivakser. To je percepcija. On treba da promijeni tu percepciju.

                                2.
                                Ta percepcija je najmanje dijelom tacna. Kad je prije ulaska u avion poslao onu poruku imala dva dijela:

                                *idem na AO (Slavi kao teniser)
                                *uspio sam da dobijem medicinsko izuzece (to se nikoga ne tice i to slavi antivakser)
                                Znači postoje samo antivakseri i vakseri? Nema ništa između?

                                Ako je svako ko se ne vakciniše antivakser, znači da svako ko to uradi je vakser ili možda takvi imaju izuzeće od takve kvalifikacije i to je "privilegija" samo onih drugih.

                                Comment

                                Working...
                                X