Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadajmo se najboljem, ali mislim da će ga ovog puta pokositi.

    Comment


    • https://www.youtube.com/watch?v=t_-BcBnNeLA

      Rekao bih da je ovo uživo prenos.

      Comment


      • Bas me zanima sta ce se desiti ako se vakcinise,sta ce onda smisliti da ga izbace iz tenisa.

        Comment


        • Kako stoje stvari, ima li nečeg konkretnog?

          Comment


          • Pa me verujem to je saslusanje ne sudjenje,sudjenje bi tek trebalo da se zakaze a svaki dan je Novaku dragocen

            Comment


            • Koliko shvatam, Djokovicevi advokati pokusavaju da ubrzaju sve, da bi se sve zavrsilo do ponedeljka.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Bas me zanima sta ce se desiti ako se vakcinise,sta ce onda smisliti da ga izbace iz tenisa.
                Pa biće da ne valja vakcina, da nije primio na vreme, da joj je istekao rok trajanja, da nije Fajzer, da nije primio treću, četvrtu ili petu, da ne valja neka šifra, fali neki potpis ili pečat ili da ne veruje dovoljno u vakcinu pa onda puj pike ne važi
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Tako je, videćemo da li će uvažiti razlog zbog početka turnira.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Bas me zanima sta ce se desiti ako se vakcinise,sta ce onda smisliti da ga izbace iz tenisa.
                    Sada se ne bi desilo ništa, jer se sudi o tome da li je ušao u zemlju sa propisnim dokumentima.
                    Paradoks je da su ta dokumenta odobrena od australijske vlade, tako da bi oni zapravo hteli da ponište svoju odluku, iako nema osnova to da urade, izuzeće nije doneseno zbog Novaka, pre njega je 88k ljudi ušlo u zemlju na osnovu toga.
                    Last edited by dekkard; 14-01-22, 10:56.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Prihvatio je advokat Vlade predlog Novakovih advokata da predmet ostane kod istog sudije. U 22h veceras razgovor sa imigracionim. Posle toga može opet u pritvor.

                      Comment


                      • Da je do pojedinih forumaša, davno bi Novaku presudili, bez prava na žalbu, sve uz pouku o pravnom lijeku. 😤

                        Ovako, 87. minut je u toku. Ima još vremena.

                        Послато са SM-G998B помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Ma znam ja sve to,pogazice oni svoje zakone,ocigledno im je od starta meta da Djokovica izbace sa turnira i pokazu kako se oni bore za zdravlje nacije.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Ma znam ja sve to,pogazice oni svoje zakone,ocigledno im je od starta meta da Djokovica izbace sa turnira i pokazu kako se oni bore za zdravlje nacije.
                            Apsolutno pazi. Ovde se iskljucivo radi o tome da se Djokovicu ne dozvoli da igra turnir i to je to. Posle toga su oni zadovoljni.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                              Apsolutno pazi. Ovde se iskljucivo radi o tome da se Djokovicu ne dozvoli da igra turnir i to je to. Posle toga su oni zadovoljni.
                              Tako je samo da ne igra turnir ili tako sto ce ga deportovati ili jos bolje za njih ako oduze sudjenje,Novak slobodno moze kuci bez ikakve kazne odavno i to bi bila najbolja opcija za njih

                              Comment


                              • Ja i dalje mislim da se nista ne bi desilo da nije bilo onog posta na IG, da je to pokrenulo lavinu.
                                Samo da nije napisao medical exemption, ljudi bi mogli da nagadjaju da li se ili nije vakcinisao, a on bi uvek mogao da odgovori da je to njegova privatnost...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X