Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali, to i nije bitno u ovom trenutku, nego da se spremimo za još jednu rundu suđenja.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Nema šanse da ponovo AUS izgubi na sudu. Ovo je kraj drame. Moguće da mu neće zalepiti 3 god i to bi bilo to. Dvaput da izgube slučaj deluje malo nerealno.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ali, to i nije bitno u ovom trenutku, nego da se spremimo za još jednu rundu suđenja.
        Žalba je uložena, koliko razumem, u njoj Novakovi advokati zahtevaju da proces bude ubrzan i okončan do nedelje popodne, pre početka turnira.
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post


          Aha, a on i ostali na njegovom nivou (Rafa, Role) idu na GS titule zbog novčane nagrade

          Stani polako. Novac si pominjala ti kada si povela pricu da Australija nije pravna drzava pa bi na konto toga trebao da ih "odere" ali da se to mozda nece desiti upravo zbog ovoga sto sam napisao na pocetku recenice.
          Kada sam ti obrazlozio da ipak jesu jer je on svakako uspeo da ih odere, ti prebacujes pricu kako su to male pare. Sto nema nikakve veze sa prvobitnom temom. Ajde da zanemarimo ovo skakanje sa jedne stvari na drugu pa da te pitam koliko bi po tebi trebalo da im uzme?
          Ali nije uopste novac bitan. Bitno je to da si ti ogorcena na njih pa iz te ogorcenosti proizilaze nepovezane izjave. Oni svakako jesu pravna drzava. Ova odluka o ponistenju je bila ocekivana jer njihova vlada se vodi misljenjem vecine. Slusa sta gradjani zele, a mislim oko 80% njih, mozda i vise zeli da Novak bude deportovan, i tako skuplja politicke poene.
          Sta ce biti nakon ovoga, da li ce Novak zaigrati na AO ili ne, njima nije bitno. Bitno im je samo da su ispostovali volju naroda. Da im se uvuku. Izbori su i tamo uskoro...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Javio se Noletov cimer iz horor hotela, pa kaže

            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Sada sam već vrlo opušten po ovom pitanju.

              Po ovome treba snimiti film. Naročito kada bude za 20ak dana bude putovao nazad sa 21.Slemom u rukama.

              Zgazi ih majstore.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Sada sam već vrlo opušten po ovom pitanju.

                Po ovome treba snimiti film. Naročito kada bude za 20ak dana bude putovao nazad sa 21.Slemom u rukama.

                Zgazi ih majstore.
                Netflix uveliko snima. Prikuplja materijal. Cak se prica da imaju odredjeni materijal iz "hotela" gde je Djokovic proveo neko vreme. A i sa aerodroma nakon sletanja u Australiju
                Sada koliko je to tacno ... ko ce ga znati ...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Sada sam već vrlo opušten po ovom pitanju.

                  Po ovome treba snimiti film. Naročito kada bude za 20ak dana bude putovao nazad sa 21.Slemom u rukama.

                  Zgazi ih majstore.
                  Ti i dalje mislis da ce igrati AO?!

                  Comment


                  • Kakvi slepci.. Igraju protiv Novaka kao da je Eskobar.. U petak popodne otkazuju vizu..
                    Jedina želja mi je da ih opet dobije na Sudu, ako postoji pravni lek za ovo maltretiranje(nisam skapirao pravni osnov)..
                    Veliki si Novače!

                    Comment


                    • Originally posted by gandra View Post
                      ако кецмановић преда меч - новак добија више времена за судски поступак
                      Zameniće ga laki luzer, mora da odigra bar jedan poen.

                      Comment


                      • Originally posted by Zile90 View Post

                        Ti i dalje mislis da ce igrati AO?!
                        Naravno da će igrati ako bude pošteno presuđeno.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Za 15 minuta ponovo saslusanje, a sta to znaci, blage veze nemam

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Zameniće ga laki luzer, mora da odigra bar jedan poen.
                            Da to nije opcija nazalost,sud moze da zakaze sudjenje za sredu i to bi bilo to

                            I dalje sam optimista

                            Comment




                            • Originally posted by LosmiSK View Post

                              Koja je to drzava? Ko postuje svoje gradjane vise od Australije? To da su politicki poeni pada u vodu jer ce izgubiti glasove ovih Balkanoida..Znam da ti je zao,ali moras gledati to na razuman nacin. Cvek je trebao samo da se vakcinise kao i ostali i to je to.
                              Znaš, to ti je isto kao kada neki derpe oće da odvede lika u saunu bez uslova da ovaj mora da ga pazari.

                              I lik uđe u saunu, al ovaj derpe kaže, e sad treba da ga pazariš. Lik izađe iz saune, a ovaj derpe kaže, eto samo je trebao da ga pazari i ostao bi u sauni.

                              Comment


                              • Ovde će biti prenos suđenja, trebalo bi da počne za nekoliko minuta

                                https://youtu.be/t_-BcBnNeLA
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X