Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ako se ne varam mislim da u Spaniji ne postoji nikakvo izuzece prelezana korona i slicno. Mozda neke alergije pa da ne mozes da primis vakcinu. Tako da je i to upitno bas.
    Ali vidite u Spaniju je otisao i usao bez ikakve pompe. I lagano sve. Tako bi bilo i za Australiju da nije imao onaj debilan post na instagramu o medicinskom izuzecu.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • To je sve prošlost, okrenimo se sadašnjosti i budućnosti, Novakovom osvajanju 21-og GS.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Izgleda da ostaje, igra, i ima odlican zrijeb u 1. kolu!

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Izgleda da ostaje, igra, i ima odlican zrijeb u 1. kolu!
          Ostaje???
          Ajde obrazložite, pliz
          Nemam snage da čitam po portalima šta se dešava
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            A ako se ne varam mislim da u Spaniji ne postoji nikakvo izuzece prelezana korona i slicno. Mozda neke alergije pa da ne mozes da primis vakcinu. Tako da je i to upitno bas.
            Ali vidite u Spaniju je otisao i usao bez ikakve pompe. I lagano sve. Tako bi bilo i za Australiju da nije imao onaj debilan post na instagramu o medicinskom izuzecu.
            Za Španiju može preležan kovid u prethodnih 6 meseci, ili dve doze (Pfizer, Moderna, Janssen ili AZ) ili negativan PCR od 72 časa max doduše od pre mesec-dva više nije “ili” nego obavezan negativan PCR pride, čak i uz vakcine. Bez toga nema teorije da udje u Španiju tako da ne razumem zašto sad i oni kenjaju
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by Larisa View Post

              Ostaje???
              Ajde obrazložite, pliz
              Nemam snage da čitam po portalima šta se dešava
              Odložen je bio žreb da se sačeka odluka ministra, ona je bila očekivana, nije reagovao i nedugo zatim je održan žreb sa Novakom kao prvim nosiocem.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Odložen je bio žreb da se sačeka odluka ministra, ona je bila očekivana, nije reagovao i nedugo zatim je održan žreb sa Novakom kao prvim nosiocem.


                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Žreb je smešan u odnosu na to šta je Novak prošao prethodnih 7 dana..

                  Comment


                  • Njima bi sad posao napravio Novak ranim ispadanjem, tj. neosvajanjem turnira. Moguće da igraju na tu kartu konstantnim pritiskom.

                    Comment


                    • Vreme darivanja i praznika je prošlo.. ;)

                      Comment


                      • Možemo polako na glavnu temu da se prebacimo.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Da. Ovo će realno biti najgledaniji GS do sada

                          Comment


                          • Mogu samo da kazem da su mi ogadili ovogodisnji AO, svi su napravili ogromne greske, i Djokovic i TA i njihova vlada, napravili su jedan ogromni cirkus.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Mogu samo da kazem da su mi ogadili ovogodisnji AO, svi su napravili ogromne greske, i Djokovic i TA i njihova vlada, napravili su jedan ogromni cirkus.
                              Ko je dosao prvi sa onim da je pozitivni test zapravo negativan? Ti ili neko drugi?

                              Comment


                              • Originally posted by Nesic View Post
                                Da. Ovo će realno biti najgledaniji GS do sada
                                Već je najgledaniji a nije ni počeo

                                Ja ću, čini mi se sačekati spin-off na Netflixu, uz kokice i koka kolu, ovo je too much za mene
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X