Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post

    Nije tacno, sve zavisi ko mu ponisti vizu.
    може само министар то јест влада да поништи, судија може само да потврди или оспори ту одлуку у жалбеном поступку...

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      To sto smo mi skroz izgubili moralni kompas i sto nam nije nista strasno kad se neko zarazen seta i ponasa skroz neodgovorno, ne znaci da i ostali tako funkcionisu.
      право и правда се увек не поклапају...

      Comment


      • Originally posted by Zile90 View Post

        Brate, briga me da se kladim.Neverovatno mi da mu se ovo prasta i daje podrska, ali to smo mi, zato i jesmo svetlosnim godinama iza svih u Evropi i u svetu.Volim ga kao brata rodjenog, ali covek je budala.
        A šta se to tačno pravda i oprašta?
        To što se nije vakcinisao?
        Evo ja kao neko ko se vakcinisao mogu da razumem razloge zbog čega nije to uradio. Imao je probleme sa alergijama i to baš je imao problem sa respiratornim organima, promenio je način života koji mu je doneo besprekorno zdravlje i sada nije hteo da to poremeti vakcinacijom, jer je razmišljao da postoji mogućnost da baš on bude izuzetak koji bi imao zdravstvene probleme nakon vakcinisanja.
        To što je nakon dobijenog pozitivnog testa išao da obavlja javne obaveze?
        17.12. nije još uvek znao za rezultat testa, a 18.12. je poštovao mere, nosio je masku sve vreme osim kada se slikao, a tada je bio na bezbednoj udaljenosti od drugih.
        To da poštuje mere sam mogao lično da se uverim, pošto sam i ja bio na utakmici Zvezda - Barselona i video sam da stavlja masku kad se približi nekom ili se neko približi njemu. Jedino nije nosio masku kada se slikao sa košarkašima Barselone i to je bilo presudno da se zarazi. Jbga, niko se ne slika sa maskama na licima. Drugim rečima, ponašao se kako bi se svi mi ponašali.
        Tako da je ovo samo prljava hajka na jednog čoveka, i tužno je da u njoj učestvuju i naši ljudi. Ali, to govori kakav smo narod.
        Kakav narod, takva i vlast/društvo. U potpunosti ih zaslužujete.

        Last edited by dekkard; 12-01-22, 10:29.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Ljubitelju tenisa,

          Kad sam bio mali baba me ucila: "Ne mozes bubnut i ostat ziv!"

          Novak je napravio kolosalnu glupost! I mora da plati.

          1.
          Za Novaka je najbolje da izgubi finale od nekog Australca i da Australija kao drzava dozivi kolektivni orgazam! (izvini za nalogiju) Time bi javno mnjenje bilo najzadovoljnije i time bi "pravda" bila zadovoljena a Novakova greska koliko toliko placena.

          Polufinale je losije od finala i tako redom do 1. kola. Amerikanac je losiji od Australac i tako redom do Rusa!

          2.
          Iza toga je najbolje da ga deportuju bez zabrane na 3 godine sa obrazlozenjem da je dao pogresne podatke u formularu!

          3.
          Iza toga je najbolje da ga deportuju sa zabranom povratka.

          Svaka od ove tri varijante je jos i bolja ako bi se iza toga Novak javno vakcinisao.

          4.
          Nije u intersu vlade da bude ostra, zato i prica sa Brnabickom, a Brnabicka je engleski djak, U interesu valde je da zavrsi krizu sa sto manje stete za sebe. Za potpuni odgovor, morao bih znati za koga glasaju Srbi u Australiji? Ako Srbi glasaju za konzervativce, onda ne smije vlada da ih previse otudji. (Sve je politickii biznis, nista licno.)

          Vlada treba biti vidjena da je moralno u pravu i ne treba podici javnom mnjenju koliko je god moguce. Ali javno mnjenje je najkapricoznija kurtizana u istoriji. Danas hoce Novakovu krv, sutra hoce istom Novaku da oprastaju.Znaci da vlada mora da osluskuje sto Australci misle. Cini mi se da se odluka zato odlaze.
          Stiže pomoć iz Francuske Treba mu neka izuzetno jaka ličnost, jača od njega a sa kojom nije u prijateljskom odnosu. Ta osoba treba da ga podrži. Treba mu nešto poput izjave Kirjosa samo taj neko drugi mora da bude top igrač. Bilo političar ili iz sporta.

          Ne bih rekao da Vlada smiruje krizu. Meni deluje kao da Vlada kroz medije nahuškava protiv Đokovića. Nisu sve te kritike same od sebe. To se pušta u široke narodne mase. Sada iskaču i izjave igrača na Novakovu štetu.

          Definitivno ga skupo košta odsustvo PR-a.


          Last edited by Ljubitelj tenisa; 12-01-22, 10:26.

          Comment


          • Nije lose al sumnjam da ista vise moze pomoc

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              • Admits he is not vaccinated and has no valid medical exemption from vaccination, which is required for entry into Australia. Vec poznato nista novo!
              • Admits that he did not isolate after testing positive for Covid in December, as he was required to do under Serbian law. Srbija je banana drzava, nema veze sa Australijom.
              • Admits that his affidavit to the Australian federal circuit court on Monday that he was both “tested and diagnosed” on 16 December is false. Nategnuto, to nije priznao i to se ne moze dokazati osim ako je test falsifikovan,
              • Admits that he provided false information to the Australian authorities regarding his travel to Spain/Serbia in the 14 days prior to his arrival in Australia. Trivijalnost, lapsus.
              • Despite of all of the above, is still allowed in the country! Naravno da je u zemlji kada nije nista dokazano!



              Evo kako oni to vide, nema za njega izlaska iz ovoga, nebitno igrao ne igrao ovo ce ga pratiti dok je ziv.
              Tvoji postovi su tacni, ali pretjerani. Nije sve to na Zapadu tako cisto kao sto ti predstavljas.

              1.
              Novakov ugled je ukaljan i to se nikada nece potpuno ispraviti. Sad je prica: "Novak je mozda najbolji ali sigurno nije najveci." zapecacena.

              2.
              Izolacija se krsi i na Zapadu. Doduse zbog toga se gube ministarske pozicije. Zbog toga se ljudi javno kaju uvijek sa Novakovom formulacijom "error of judgement".

              3.
              Malo ljudi na Zapadu ce da mrze Novaka, puno njih ce da ga preziru. On ce da bude "cheat". Sklonije rasizmu ce da kazu: "Uvijek smo znali da je Balkanac!"

              4.
              Novak ne moze poputpuno da ispravi ovo ali moze u velikoj mjeri. Treba da pokaze kajanje. Treba stalno da ponavlja - pogriesio sam sto sam se vidio sa fotografom.


              Comment


              • Kako je trivijalnsot pogresno popunjenj obrazac za vizu uz opravdanje: nisam ja nego Pera.
                Videla bi da bilo ko od nas dodje sa pogresno popunjenim obrascem i da tako odgovori, kako bi prosao to dalje znaci da svako ko idu za ASutraliju moze tako da se pravda, jer ako moze Djokovic, zasto ne moze on

                I ima veze sa Australijom to sto se ovde setkao zarazen jer mogu na osnovu karaktera da mu uskrate vizu.
                Ne mogu da postavim link sa b92 pogresno nesto uveze, ali evo:

                "Po izveštavanju medija vlada sada priprema slučaj o deportaciji. Istraga se proširila, žele da uključe u sve i Novakovo ponašanje kada je bio pozitivan na testu u Srbiji. Takođe mogu da mu odbiju vizu zbog karaktera osobe i lažnih podataka u formularu", izjavila je.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post

                  Tvoji postovi su tacni, ali pretjerani. Nije sve to na Zapadu tako cisto kao sto ti predstavljas.

                  1.
                  Novakov ugled je ukaljan i to se nikada nece potpuno ispraviti. Sad je prica: "Novak je mozda najbolji ali sigurno nije najveci." zapecacena.

                  2.
                  Izolacija se krsi i na Zapadu. Doduse zbog toga se gube ministarske pozicije. Zbog toga se ljudi javno kaju uvijek sa Novakovom formulacijom "error of judgement".

                  3.
                  Malo ljudi na Zapadu ce da mrze Novaka, puno njih ce da ga preziru. On ce da bude "cheat". Sklonije rasizmu ce da kazu: "Uvijek smo znali da je Balkanac!"

                  4.
                  Novak ne moze poputpuno da ispravi ovo ali moze u velikoj mjeri. Treba da pokaze kajanje. Treba stalno da ponavlja - pogriesio sam sto sam se vidio sa fotografom.

                  можда неки од нас више волимо кад га запад презире, него ли кад га воли (ус опен)... њихова је љубав хладнија од смрти...не дао бог да ме такви воле...

                  Comment




                  • Originally posted by bojanaBG View Post

                    I ima veze sa Australijom to sto se ovde setkao zarazen jer mogu na osnovu karaktera da mu uskrate vizu.
                    Ovo je glupo čak i za tvoje standarde. Daj, potrudi se malo više.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Saopstenje Novaka je damage control ali njega ne bilo da je otisao posle pobede na sudu. Ovako samo daje povoda za nove napade. Kaze:

                      "Prisustvovao sam košarkaškoj utakmici u Beogradu 14. decembra nakon čega je objavljeno da je jedan broj ljudi bio pozitivan na Kovid 19. Mada nisam imao simptome 16. decembra sam uradio brzi antigenski test koji je pokazao da sam negativan. Istog dana sam uradio i zvanični, priznati PCR test."

                      Utakmica bila 14, ne ide da radi brzi test 15, nego ga radi 16 bez simptoma i on je negativan. I pored toga odluci da radi PCR test? Zasto? Mislis da si ipak pozitivan, onda se povuci u izolaciji i cekaj rezultate ne idi u javnost. Znas da si negativan ali muljas nesto sa PCR testom, jos gore.
                      Druga stvar, interviju sa novinarom Lekipa radis kad znas da imas kovid i jos im to ne kazes. Zasto bre Novace?
                      Njemu kao da nije dovoljno ovo sa Australijancima nego sada treba da otvori novi front sa Francuzima gde su mere jos restrikivnije nego u Australiji a i tamo ce izbori.
                      I svega ovog ne bi bilo da je uradio vakcinaciju pravu ili fejk. Ili da je bar sacekao da ovo ludilo prodje jer mislim da ce od ove godine da se COVID tretira kao grip. Kakve greske u koracima on pravi.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post



                        Ovo je glupo čak i za tvoje standarde. Daj, potrudi se malo više.
                        Kao prvo, ne vredjaj me, jer ja tebe ne vredjam, a kao drugo to su cinjenice.
                        A sad idi divi se svom idolu kojem bi sve opravdao i ne obracaj mi se vise.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post

                          Kao prvo, ne vredjaj me, jer ja tebe ne vredjam, a kao drugo to su cinjenice.
                          A sad idi divi se svom idolu kojem bi sve opravdao i ne obracaj mi se vise.
                          Nemoj tako lako da se vređaš. I nemoj da se uzdižeš da si neka sila pa tebi niko ne sme ništa oštro da uputi.

                          Nije ti rekao da si ti glupa. To što ti sve tumačiš kao uvredu ne znači da to jeste uvreda.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post

                            Kao prvo, ne vredjaj me, jer ja tebe ne vredjam, a kao drugo to su cinjenice.
                            A sad idi divi se svom idolu kojem bi sve opravdao i ne obracaj mi se vise.
                            Ne vređam te, svakom može da se desi da izvali glupost, kao što se sad tebi desilo.
                            Nemam idole još od tinejdžerskog doba, kad budem video JEDNU tvoju kritiku upućenu Dedi verovaću da i ti nemaš idole.
                            Ovo je forum, diskusiona platforma, ako pišeš nešto, budi spremna da ti neko odgovori. Nije neophodno da ti odgovori prijaju.
                            Last edited by dekkard; 12-01-22, 11:08.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                              Nemoj tako lako da se vređaš. I nemoj da se uzdižeš da si neka sila pa tebi niko ne sme ništa oštro da uputi.

                              Nije ti rekao da si ti glupa. To što ti sve tumačiš kao uvredu ne znači da to jeste uvreda.
                              On vec danima ima neke "pametne" upadice na skoro svaki moj post, a posto taktika da ga kuliram ocigledno ne pali, stvarno mi je vec vise dosta.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Auuu, ala ga Howard Stern izvredja, juuuuu, ono nije realno.Crni Novace, ceo svet ga prezire sada, sta uradi covek sebi.

                                Comment

                                Working...
                                X