Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neće ga dirati. Nadal je onda u istom šitu. Jedino ako ne važi 14 dana sa primljenom vakcinom + neg test.
    Last edited by Nesic; 11-01-22, 08:43.

    Comment


    • Originally posted by Nesic View Post
      Neće ga dirati. Nadal je onda u istom šitu. Jedino ako ne važi 14 dana sa primljenom vakcinom + neg test.
      Nadal je otisao kuci i tamo utvrdio da je pozitivan i onda direktno iz Spanije putovao za Australiju, ne znam kako je on u istom problemu?
      A da ne pricam da je vakcinisan...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Neki/a očigledno ima(ju) problem da shvate da je gotovo. Još jednom, gotovo je.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Lazna izjava je svugde krivicni prestup, ne samo u Australiji. To je ozbiljno, nije za zezanje. A, vidim i da je vasa premijerka izjavila da je razgovarala sa australiskim premijerom, da je "Srbija spremna da da sve potrebne garancije Australiji". Kakve garancije moze dati Srbija, sem u vezi covid testa. Znaci istraga postoji i u vezi toga, a ne samo u vezi izjave gde je sve boravio.

          Comment


          • ^
            Je l' postoji neki izvor za takvu tvrdnju?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              ^
              Je l' postoji neki izvor za takvu tvrdnju?
              Zar ne rece ti da je gotovo?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Pa jeste. To me ne sprečava da školujem.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nista nije gotovo dok Novak ne odigra prvo kolo. Posle toga ga ne mogu deportovati nazad jer bi to bio direktan upliv u turnir i izgubio bi svaki smisao mada to opet ne znaci da sa tim svi Novakovi problemi nestali.

                  Comment


                  • Ide četvrtak i žreb, voleo bih da Novak igra u utorak po srednjeevropskom vremenu i da bude večernji termin.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Klasična hajka, i ono od juče, isto kao i ovo današnje pa se sutra nastavlja. Za očekivati

                      https://sport.blic.rs/tenis/novi-uda...iti-iz/eqd079w

                      Mislim, sve je ovo već nekoliko puta pregledano, provereno, utvrdjeno, dve nezavisne lekarske komisije su proverile izveštaje, qr kod i sve redom, svu papirologiju i razvoj čitave situacije iz časa u čas su pretresli juče i jedna i druga strana, a sudija je procenio da su sva dokumenta tražena od Novaka u redu i da mu se vraća viza

                      Sad se traži dlaka u jajetu, iz kog razloga? Da se opravda eventualna diskreciona deportacija, da se potkrepi nekim “dokazima” a dosad samo nebuloze koje mu narušavaju reputaciju iz dana u dan. Iživljavanje.

                      Stvarno se nekome debelo zamerio...

                      Da vidimo šta će izmisliti sutra (ako dočekamo sutra)
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post

                        Nadal je otisao kuci i tamo utvrdio da je pozitivan i onda direktno iz Spanije putovao za Australiju, ne znam kako je on u istom problemu?
                        A da ne pricam da je vakcinisan...
                        Ustanovljeno je da je pozitivan negde 20.12. a doputovao je u Australiju kada i igrao već pripremni turnir. Kada je upeo da se opporavi i da dobije potvrdu da je negativan?
                        Turnir je završen valjda devetog Januara a počeo je?
                        Last edited by nebitan; 11-01-22, 09:57.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Žao mi je i stvarno bi trebalo da se (bar na Noletovoj fantemi) skoncentrišemo isključivo na tenis i predstojeći turnir, ali ne mogu, zato što me neki mnogo nerviraju sa nabijanjem tenzije

                          Evo, lepo ovaj čovek (drugi čovek Australije) kaže da je pogrešio, pa se ispravlja. A “novinari” i dežurni hejteri će svaki dan nešto novo da zakuvavaju

                          https://www.telegraf.rs/sport/tenis/...izontalno_kraj
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Džabe se iscrpljujete u beskonačnim raspravama vi koji ste racionalni i dobronamerni prema Novaku.
                            Očigledno je da tabloida ima više nego što smo mislili.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Sinoc je izgledalo da je gotovo, da ostaje u Australiji i da igra turnir. Jutros ne izgleda tako.

                              Cinjenice:
                              Mnogi relevantni faktori u Australiji, ukljucujuci i premijera, su znali da Novak pokusava da izmuti ulazak u Australiji. Inicijalno su odlucili da mu progledaju kroz prste. Potom je Novak poslao onaj idiotski tvit. Digla se dzeva u narodu. Na to je premijer rekao granicarima: "Zaustavite ga, njegovi papiri nisu cisti." Granicari su postupili po naredjenju, ali je problem bio da su Novakovi papiri, barem formalno, bili cisti. U medjuvremenu, dok je bio u pritvoru, isplivalo je nekoliko sumnjivih stvari. Uslijedilo je sudjenje, koje je Novak s pravom dobio. Australija je pravna drzava, Dobio je jer se primarno pricalo o postupku granicara, a ne o Novakovim papirima. Na to je vlada rekla: "OK. Novak je dobio ovu rundu, ali mi jos uvijek razmatramo da ga deportujemo." Sudija je pokazo nezadovoljstvo ovakvim stavom vlade. U medjuvremenu se pokazalo da su papiri jos sumnjiviji nego je inicijalno izgleda.

                              Pretpostavke:
                              Meni izgleda da Vlada nije odustala, ali da ovoga puta ne zeli da da bude brzopleta! Cinjenica da je Brnabic razgovarala sa Morisonom definitivno upucuje na to. Cini mi se da sada moze da bude faktor i Rio Tinto. Bojim se da Vucic i Brnabic mogu doci u situaciju da trampe uslugu u slucaju Djokovic za uslugu u u slucaju Rio Tinto.
                              Glavna greska vlade je Morisonova politicka izjava da ce vratiti Djokovica nazad. To je dovelo do greske granicara. Ovoga puta oni temeljito istrazuju problem. Tek kada zavrse istragu, a to ne moze preko noci, oni ce da povuku potez. Potez ce da zavisi od rezultata istrage. Recimo:

                              *u naredna dva dana ustanove da je falsifikovao kovid potvrdu (deportovace ga vjerovano sa visegodisnjom zabranom ulaska)
                              *u naredna dva dana ustanove da je falsifikovao potvrdu ali se pogode sa Brnobickom da to nece potezati (ostavljaju ga da igra turnir)
                              *ustanove manje prekrsaje tipa pogresno je dao datume putovanja u druge zemlje, setao se po Beogradu sa kovidom (na to nece obracati paznju, dace takve stavri stampi da rastrzaju Novaka)

                              Dvije stvari mi nisu jasne:
                              *Cemu je sluzila ona silna policija u kancelariji Djokovicevog advokata? Recimo da su imali nesto Djokovicu da saopste, a bojali su se komplikacija sa demonstrantima ispred.
                              *Cemu je sluzila konferencija za stampu? (je li to bio dio dogovora Vlade i Novaka)

                              Konferencija je bila bolja od ocekevanja, nije nista pokvarila. Izuzetak je zadnje pitanje. Za mene su Djokovici jasno odgovorili iako su bili nemusti: "Novak se setao sa koronom po Beogradu."
                              Je li to bio dio pogodbe? je li bio cilj da oni nemusto odgovore i donekle oslabe inicijalni pritisak sa Novaka? U ocima Australije, setanje sa koronom je manji prekrsaj (on se odigrao u Srbiji) od falsifikovanja testa.

                              U svakom slucaju, ne mislim da je stvar gotova.

                              PS
                              Dok sam pisao post Larisa je objavila izjavu Barnabi Dzojsa. Ona upucuje da je dogovor vec postignut.
                              Last edited by NI; 11-01-22, 10:29.

                              Comment


                              • Ni, ako ovo potraje do početka turnira, trebaće ti cela stranica za post
                                Od A do Š (u tom trenutku)

                                Comment

                                Working...
                                X