Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Australijan open nista ne objavljuje o Novakovom treningu niti ga jos uvek ne spominje,boje se da im ne bojkotuju turnir,mislim malo je cudno traziti od svih potvrdu vakcine da bi gledao coveka koji to nije pritom ga placate svojim gledanjem

    Brat Bugarin,ima od svega po malo ali ima sigurno malo i verskih razloga

    Comment


    • Originally posted by Srkisa View Post
      Brat Bugarin,ima od svega po malo ali ima sigurno malo i verskih razloga
      Шта те је навело на овакву тврдњу, ако се сме знати?

      Ово је интернет доба и све се може часком проверити. Можда ја грешим јер верујем да твоја тврдња не стоји.

      Comment


      • Originally posted by BratBugarin View Post

        Шта те је навело на овакву тврдњу, ако се сме знати?

        Ово је интернет доба и све се може часком проверити. Можда ја грешим јер верујем да твоја тврдња не стоји.
        Izvinjavam se, pretpostavka je da ima veze sa religioznim radnjama,mada je ovo forum i svako ima pravo da pretpostavku pretoci u tvrdnju

        Veliki deo svestenstva je protiv vakcinacije,to znam iz pouzdanih izvora,isto tako znam da je Novak pobozan itekako znamo svi,pa zakljucujem da izmedju ostalog ima i toga

        Znam da se druzio sa Nestorovicem koji stalno spominje da je pandmija nastala da odvoji ljude od Boga ali to je nebitno manje vise

        Comment


        • Originally posted by Srkisa View Post

          Izvinjavam se, pretpostavka je da ima veze sa religioznim radnjama,mada je ovo forum i svako ima pravo da pretpostavku pretoci u tvrdnju

          Veliki deo svestenstva je protiv vakcinacije,to znam iz pouzdanih izvora,isto tako znam da je Novak pobozan itekako znamo svi,pa zakljucujem da izmedju ostalog ima i toga

          Znam da se druzio sa Nestorovicem koji stalno spominje da je pandmija nastala da odvoji ljude od Boga ali to je nebitno manje vise
          Хвала. Сада ми је јасно да се ради само о претпоставци.

          Comment


          • Nista brate samo ako trazis ozbiljne cinjenicama potkrepljene tvrdnje nije ti ovo pravo mesto bas

            Comment


            • Originally posted by Srkisa View Post
              Nista brate samo ako trazis ozbiljne cinjenicama potkrepljene tvrdnje nije ti ovo pravo mesto bas
              Да али и свака дискусија треба да име меру.

              Comment


              • Sad pokusavaju ovdje da iskopaju nesto.

                Comment


                • Odradio već drugi trening, ulazi polako u rutinu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • A valjda je nesto i trenirao dok je bio u Srbiji. Tako da i ako kasni debelo i nije odigrao nista zvanicno pred AO sto se tice priprema ne bi trebalo da bude toliko problema. Sa druge strane atmosfera ce vrlo verovatno biti zategnuta do pucanja, ali poznavajuci njega kada se zainati za nesto (a ocigledno se zainatio) bukvalno nista ne moze da ga poremeti.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Mislim da ce ga deportovati, manje su im stete tako.Izbori su im bitniji od ugleda u svetu.Neko debelo gura da se Novak danas ili sutra deportuje, a posto je ovo cista politika, nazalost to ce i uraditi.Prerano su svi poceli da slave, a niko nije razmislio koliko je tamo narod sada besan i kako je sujeta pogodjena svim politicarima.Deportovace ga pre odrzavanja zreba, to je plan.

                      Comment


                      • To je gotova priča, okrenimo se sportu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • GOAT zacementirao svoju poziciju 😎
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • To za putovanje i treniranje i put u Marbelju verovatno nece proci. Novak ima svoj privatni avion. Moguce da je putovao njime, a to nije putovanje sa drugim putnicima.

                            Verovatno ga nece dirati ali uradice sve sto mogu da mu natovare tone pritiska da ispadne sto pre sa turnira.
                            Last edited by Ljubitelj tenisa; 11-01-22, 08:11.

                            Comment


                            • Jos uvek je reakcija naroda mlaka zato sto se Novak slabo spominje i pokusava da bude sto vise nevidljiv i jos uvek dosta njih ocekuje da ga ne puste jer vlada igra igru da se razmislja o deportovanju a zapravo cine sve da smire narod

                              Kad turnir pocne tad ce reakcija biti prava

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                To za putovanje i treniranje i put u Marbelju verovatno nece proci. Novak ima svoj privatni avion. Moguce da je putovao njime, a to nije putovanje sa drugim putnicima.

                                Verovatno ga nece dirati ali uradice sve sto mogu da mu natovare tone pritiska da ispadne sto pre sa turnira.
                                Mislim da nije bitno kako je putovao, nego sama cinjenica da je lagao na aplikacija, koliko sam od jutros mogla da pohvatam.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X