Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zanam da li bih plakao ili se smijao.

    Mislim da ga nece vratiti. Australski politicaru su par puta ispali klovnovi, mora i njima biti dosta svega. Jedino ako dodje do nekakvih nereda.

    Sanse da osvoji turnir su debelo smanjene. Kasni sa propremam, treba mu jako lagana prva nedjelja da udje u formu. Medjutim, daleko je vaznije koliko ce mu publika zagorcavati zivot. Bojim se, pogotovo poslije ovoga sto je isplivalo o 16, 17. i 18. decembrom i testovima, da ce biti pakleno. Pitanje je vremena prije nego svi to saznaju po svijetu pa i Australci. Oni znaju da budu vrlo grubi.

    Novak nema dobrog odgovora. Najbolji je da je bio neodgovoran tokom pandemije. To ce da utice dugotrajno na njegov imdz, pogotovo na Zapadu, muguce i u Srbiji. Da budem iskren, on bi morao da snosi nekakvu konsekvencu za sirenej zaraze 17. i 18. decembra. Naravno, vlasti u Srbiji ne mogu nista preduzeti. Eto slagvorta za Rotemberag i slicne: "Vidite kako je Novak razmazen u svojoj zemlji. Sto mu se sve dozvoljava. On zeli jednako da se ponasa na Zapadu, zato je nepopularan!"

    Da budem iskren, postoji nesto duboko upitno u nejgovom karakteru. Biti antivakser je visoko moralni stav, dok je sirenje zaraze OK.

    Comment


    • 97 od top 100 igraca na ATP listi je vakcinisano. Djokovic ce odigrati nadam se ovaj AO, mozda i RG i onda ce definitivno morati da se vakcinise.
      sigpic

      Comment


      • Nema nista od toga
        "Nece Gara da primi vakcinu
        ne priznaje svjetsku medicinu"

        Comment


        • Pres konferencije bi mogle da budu dosta teze i stresnije od meceva. Za njih ce se morati pripremat

          Comment


          • Svakako ako je bio pozitivan i znao to, a isao medju djecu i na to snimanje Lekipa ili sta vec, to je uzasno neodgovorno i zbog toga ce ga raznositi bukvalno. S potpunim pravom dok god ne razjasni tu situaciju. To mora da mu bude prvi potez bukvalno.
            sigpic

            Comment


            • Djeca nisu ugrozena kategorija a fotograf je drzao distancu. Iako je smijesno objasnjenje ja ne vidim drugo.


              Ali bolje sutit sto se toga tice da je ova prica o sudu i vizi poklopi plus turnir. Njegov imidz kod ljudi koji ga ne gotive je vec toliko narusen sve da je kihao u lice djeci, nece nesto promijenit.

              Ali krtica Rotenberg se nece okanit, eno provjerava QR codove budalas i dalje. hahah
              Last edited by DinoFC; 10-01-22, 22:39.

              Comment


              • Mada sto se tice realnog objasnjenja. Znam da neke privatne klinike mjere nivo koliko si zarazan u broj. Mozda je bio na nekom minimalnom pragu, jebemliga

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Ne zanam da li bih plakao ili se smijao.

                  Mislim da ga nece vratiti. Australski politicaru su par puta ispali klovnovi, mora i njima biti dosta svega. Jedino ako dodje do nekakvih nereda.

                  Sanse da osvoji turnir su debelo smanjene. Kasni sa propremam, treba mu jako lagana prva nedjelja da udje u formu. Medjutim, daleko je vaznije koliko ce mu publika zagorcavati zivot. Bojim se, pogotovo poslije ovoga sto je isplivalo o 16, 17. i 18. decembrom i testovima, da ce biti pakleno. Pitanje je vremena prije nego svi to saznaju po svijetu pa i Australci. Oni znaju da budu vrlo grubi.

                  Novak nema dobrog odgovora. Najbolji je da je bio neodgovoran tokom pandemije. To ce da utice dugotrajno na njegov imdz, pogotovo na Zapadu, muguce i u Srbiji. Da budem iskren, on bi morao da snosi nekakvu konsekvencu za sirenej zaraze 17. i 18. decembra. Naravno, vlasti u Srbiji ne mogu nista preduzeti. Eto slagvorta za Rotemberag i slicne: "Vidite kako je Novak razmazen u svojoj zemlji. Sto mu se sve dozvoljava. On zeli jednako da se ponasa na Zapadu, zato je nepopularan!"

                  Da budem iskren, postoji nesto duboko upitno u nejgovom karakteru. Biti antivakser je visoko moralni stav, dok je sirenje zaraze OK.
                  Vec sam rekao da sam na njegovom mestu ne bi igrao AO, toliki mazohista nisam ali jbg pretpostvljam da zeli da ga osvoji 10 put AO, zapecati GOAT diskusiju i onda caooo. Bice provokacija na terenu van terena. Bice zvizdanja, dobacivanja, psovki.. Mozda se neki od tenisera nece rukovati sa njim. Na sve to mora biti spreman i da ne cita novine i ne prati portale jer mogu samo da zamislim eventualni finale izmedju njega i Nadala. Vec mi se javlja naslov u Daily mail-u "Anti-Vaxx No.1 vs. Vaxx No.1"

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Svakako ako je bio pozitivan i znao to, a isao medju djecu i na to snimanje Lekipa ili sta vec, to je uzasno neodgovorno i zbog toga ce ga raznositi bukvalno. S potpunim pravom dok god ne razjasni tu situaciju. To mora da mu bude prvi potez bukvalno.
                    Postoji li odgovor "Nemam komentar"? Ili nešto slično da drži tenziju dugo, dugo, sve dok ne zaborave na tu njihovu glupost? Neka ga još u naslovima u svim svetskim novinama. To mu verovatno prija.
                    On će objašnjavati samo ono što je bilo relevantno u njegovom slučaju pred sudom. To pitanje (mislim na njegovo drugo zaražavanje) nigde nije postavljeno na sto sudiju i ne znam što ga sada mnogi Srbi potežu.
                    Last edited by BratBugarin; 10-01-22, 22:53.

                    Comment


                    • Ala imate bujnu maštu...

                      Ja još uvek nisam nešto sigurna da ga neće šutnuti...

                      A za taj sertifikat, ako dosad nije dao objašnjenje za šetnju ajde 17-og, ali već 18-og što je mnogooo sumnjivo, onda uopšte ni neće. Nije svestan koliko je važno ili se pravi lud

                      Ili nsistira na stavu da je njegov zdravstveni karton njegova lična stvar, što i jeste tako, ali bi morao da se odbrani od trenutnih optužbi, ja sam ubedjena da postoji objašnjenje. A možda neće da ulazi u svu tu priču zato što pozitivno zna, da čim ugasi jedan požar, kreću da mu podmeću drugi, a on ne želi time da se bavi, nego da trenira.


                      Samo mu se divim kako ima snage za sve ovo, ja bi na njegovom mestu već jutros sela u avion i otperjala.
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Ne zanam da li bih plakao ili se smijao.

                        Mislim da ga nece vratiti. Australski politicaru su par puta ispali klovnovi, mora i njima biti dosta svega. Jedino ako dodje do nekakvih nereda.

                        Sanse da osvoji turnir su debelo smanjene. Kasni sa propremam, treba mu jako lagana prva nedjelja da udje u formu. Medjutim, daleko je vaznije koliko ce mu publika zagorcavati zivot. Bojim se, pogotovo poslije ovoga sto je isplivalo o 16, 17. i 18. decembrom i testovima, da ce biti pakleno. Pitanje je vremena prije nego svi to saznaju po svijetu pa i Australci. Oni znaju da budu vrlo grubi.

                        Novak nema dobrog odgovora. Najbolji je da je bio neodgovoran tokom pandemije. To ce da utice dugotrajno na njegov imdz, pogotovo na Zapadu, muguce i u Srbiji. Da budem iskren, on bi morao da snosi nekakvu konsekvencu za sirenej zaraze 17. i 18. decembra. Naravno, vlasti u Srbiji ne mogu nista preduzeti. Eto slagvorta za Rotemberag i slicne: "Vidite kako je Novak razmazen u svojoj zemlji. Sto mu se sve dozvoljava. On zeli jednako da se ponasa na Zapadu, zato je nepopularan!"

                        Da budem iskren, postoji nesto duboko upitno u nejgovom karakteru. Biti antivakser je visoko moralni stav, dok je sirenje zaraze OK.
                        Da za antivakserstvo je ok ali ne sme ni to javno da proklamuje ,ali svesno sirenje virusa e to bas ono ga je zaglibio malo

                        Mislim da je protiv vakcine iz religioznih razloga,ima mnogo popova i svestenih lica koji su izricito protiv toga

                        Sto se tice imidza na zapadu mu je vec unisten da unisteniji vise ni ne moze biti,tako da tu nema problema,ali kako ce trpeti psihicki zvizduke i konstatna pitanja oko kovida to je vec izazov

                        Comment


                        • A da nije predmet tog jutarnjeg dogovora, njegovo ćutanje uopšte? Bila mi logična najava da će se obratiti medijima danas po završetku procesa, ali ipak nije, samo standardna poruka na FB, Ig itd
                          Neki dil tipa da neke stvari ostanu medju nama u ovoj sobi a ti ako oćeš da ostaješ, igraj i kušuj, ne komplikuj situaciju dodatno i ne obaziri se na provokacije. Ili ga advokati savetuju u tom pravcu.
                          Last edited by Larisa; 10-01-22, 23:16.
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Evo oglasili su se i nitkovi iz ATP
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post

                              Da za antivakserstvo je ok ali ne sme ni to javno da proklamuje ,ali svesno sirenje virusa e to bas ono ga je zaglibio malo

                              Mislim da je protiv vakcine iz religioznih razloga,ima mnogo popova i svestenih lica koji su izricito protiv toga

                              Sto se tice imidza na zapadu mu je vec unisten da unisteniji vise ni ne moze biti,tako da tu nema problema,ali kako ce trpeti psihicki zvizduke i konstatna pitanja oko kovida to je vec izazov
                              Мислим да ни звиждање и друго ометање током мечева му неће сметати јер је и на то потпуно огуглао. Зар последњих пар година нема врло лоше искуство са публиком овде, у Мелбурну где је потпуни рекордер? У Паризу је то било до финалног меча са Вавринком, на Вимблдону је сваке године све веће иако се многи труде да то испеглају јер је достигло потпуно нежељене рамере. Да не кажем критичне. У Њујорку је тако било од како се пробио у светски врх и трајало је до последњег меча. Само нисам сигуран да тамо није било навијања против Руса а не за Нолета.

                              Друго, мислим да уопште ниси у праву што у ово увлачиш религиозност Нолетову. Никада није то било ни приближно сумњивом.

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post


                                Samo mu se divim kako ima snage za sve ovo, ja bi na njegovom mestu već jutros sela u avion i otperjala.
                                Sve to njega cini jos jacim.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X