Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreme je polako da se odjavljujemo sa ove teme i prijavimo na glavnu, turnirsku...
    A ti, Nole?
    - Idi u peršun!
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ebg mi stalno nešto čekamo...
      šta sad tačno čekamo i u koliko sati
      meni malo dosadno
      Ajde Nole, napravi neko sranje
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Hahahhaha... batalismo svakodnevne obaveze zadnjih dana

        Bindžovanje u fulu

        Comment


        • Jel zna neko koja je trenutka kazna za krsenje zabrane obavezne izolacije za kovid pozitivne? Imam osecaj da ce to Bojana zacas da nadje. Bas me interesuje.

          Samo sam ovo nasao : "Novčanom kaznom u iznosu od 5.000 dinara kazniće se za prekršaj fizičko lice ako se ne pridržava mera lične zaštite od infekcije usmerenih na zaštitu sopstvenog i tuđeg zdravlja i života, u vreme proglašene epidemije (član 46a stav 3).”. Dakle, kazna za Novaka je 5000 dinara u ovom slucaju? Deluje skroz nelogicno, i morala bi da bude mnogo veca, ali nigde ne mogu da pronadjem.
          Last edited by 147; 10-01-22, 18:21.

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Ebg mi stalno nešto čekamo...
            šta sad tačno čekamo i u koliko sati
            meni malo dosadno
            Ajde Nole, napravi neko sranje
            Noletu ostaje samo da napravi to da osvoji turnir i odmah se može napraviti jedan dobar dokumentarac a vala i film.

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post
              Jel zna neko koja je trenutka kazna za krsenje zabrane obavezne izolacije za kovid pozitivne? Imam osecaj da ce to Bojana zacas da nadje. Bas me interesuje.

              Samo sam ovo nasao : "Novčanom kaznom u iznosu od 5.000 dinara kazniće se za prekršaj fizičko lice ako se ne pridržava mera lične zaštite od infekcije usmerenih na zaštitu sopstvenog i tuđeg zdravlja i života, u vreme proglašene epidemije (član 46a stav 3).”. Dakle, kazna za Novaka je 5000 dinara u ovom slucaju? Deluje skroz nelogicno, i morala bi da bude mnogo veca, ali nigde ne mogu da pronadjem.
              Ne znam, ali mislim da krivicno odgovaras ako svesno siris zarazu u doba pandemije, a mozda lupam, to bi morala da izguglam negde.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Jel sam rekao It's not over til is over
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  Jel sam rekao It's not over til is over
                  Reko si...

                  Al smo u zadnja 24 sata menjali raspoloženje bar jedno 5 puta, ali onako brutalno up and down

                  Taman se ponadamo pa onda ide ćorak

                  A ovo još nije ni počelo

                  Ako počne.... pu pu pu


                  Di je Tuta? Da se javi i napiše koju o slučaju afere sa vizom, itakoto a i šire


                  Tutooo javi se, trebaš
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post

                    Noletu ostaje samo da napravi to da osvoji turnir i odmah se može napraviti jedan dobar dokumentarac a vala i film.
                    jojjj

                    gledala bi taj film uz kokice i kokakolu

                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Znaci januar ce ipak imati smisla.....

                      Comment


                      • Gde je Čačanin? Nisam ga video na forumu baš dugo?

                        Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Koliko njega Srdjan ukopava, pa to nigde nema

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Hahaahah kakva je to ebena legendaod coveka

                            Comment


                            • A gdje i sta radi je Scot Morrison?! Nesto mi je mio ovaj tvit hahahhahah. Ozbiljni politicari ali zaneseni kovid ludilom ispadaju budale

                              Comment


                              • Nemoj unapred da se smejes, sve je i dalje u njihovim rukama.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X