Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tenutno je noc u australiji a prava reakcija naroda ce biti kada budr kreno turnir

    Comment


    • Originally posted by Srkisa View Post
      Tenutno je noc u australiji a prava reakcija naroda ce biti kada budr kreno turnir
      Tada ce biti kasno, jedino ako bude nekih nereda, a to bi bio uzas, nije tenis bas toliko bitan
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post

        Tada ce biti kasno, jedino ako bude nekih nereda, a to bi bio uzas, nije tenis bas toliko bitan
        Deportovace ga samo u nekom bas neredu ali tesko sve se ocekivano desilo na kraju i sad ce ga pustiti da igra pod zvuzducima verovatno

        Comment


        • Ne znam, videcemo sta ce biti sutra, tj. nocas.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Evo, ceo tviter retvituje kraj konferenencije. Bas je udarna vest. Zasto im je to trebalo nije mi jasno.

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post
              Evo, ceo tviter retvituje kraj konferenencije. Bas je udarna vest. Zasto im je to trebalo nije mi jasno.
              Kakvi su utisci?

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post

                Kakvi su utisci?
                Po Djokovica, veoma losi...posebno sto se njih troje domundjava
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post

                  Kakvi su utisci?
                  Kakvi mogu da budu? Deluje jako jako lose. Ne znaci da ce to imati presudnu ulogu u odluci, ali zasto kopati sebi rupu? Ja bih im prvi rekao da ako nemaju odgovor na to pitanje da ili ne drze pres konferenciju, ili da je odrze bez pitanja. To bi im 90% normalnih ljudi reklo. Da ne pricam o bilo kom normalnom PR timu.

                  Comment


                  • Ufff... sad sam pogledao samo kraj... kakav blam hbte... keva dobacuje u stilu kako su počeli da kopaju, ćale mumla da je to ono pitanje vezano za sud... fuck

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Zar zaista mislis da to do njih nije doslo?
                      Srdjan, koji je citirao foru sa interneta, Mojt Egadjo brigadni general koji je dao ostavku i zaista verovao u tu glupost, nije procitao sve ostalo
                      Mmm tako su trapavo i nespretno (ne) odgovorili na to pitanje, da mi deluje tako nekako, da ga iz nekog razloga nisu očekivali ili prevideli da spreme odgovor, koji je trebao da bude kratak, jasan i siguran: Svakako da nije znao da je+, moj brat nikako ne bi išao medju ljude da je znao. Ili, stvarno ne znam kako je moglo doći do propusta, pretpostavljam da moj brat nije bio obavešten ali da ne nagadjam, najbolje pitajte njega, on je upućen da vam da pravi odgovor ili nešto u tom fazonu.

                      Mislim, nije to nešto strašno komlplikovano smisliti, ako je javnom mnjenju toliko važan taj detalj (i jeste), zato mi pada na pamet da nekako nije doprlo do njih koliko je bitno kao jedan od mogućih razloga.
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • U svakom slučaju Novak treba odmah da da neku izjavu i to sredi i obavi pod hitno
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Znači sada je 2-0 za Novaka..
                          Čekamo jutro..

                          Comment


                          • Ma nebitno sta Srdjan kaze,jedino sto je bitno jos je reakcija Australijanaca na Novakovo navakcinisano prisistvo

                            Comment


                            • On jednostavno treba da zabrani Srdjanu da se pojavljuje. Ali ne moze izgleda.
                              Medjutim ne brinite. Nista sto oni pricaju ovde nema uticaja na desavanjja u Australiji. Medjutim rusi imidz Novaku. U stvari odavno je on narusen samo tako. Sve zahvaljujuci smesnom odnosu sa javnoscu citave porodice Djokovic.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Njegov otac od prvog trenutka kad sam ga video mi je bio odbojan lik.

                                'Bem li ga, takva mu je nekako faca odbojna i tera da promeniš kanal.

                                Comment

                                Working...
                                X