Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, neko ko hoće da mu smesti plasira, lažne sertifikate, pa šta je tu čudno? Pitam se pitam se...

    Ej, sertifikat de prošao dve nezavisne lekarske komisije, tako da to nije pravi sertifikat, lupetaju najstrašnije, kako možete da nasedate?
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Jel igra?
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Deluje da je u pravu Bojana. Nego, jel taj kod moze bilo ko da skenira u svetu ili samo mi iz Srbije? I da li je moguce da je taj kod bio ispravan dve nedelje, a da sada nije?

        Comment


        • Originally posted by 147 View Post
          Deluje da je u pravu Bojana. Nego, jel taj kod moze bilo ko da skenira u svetu ili samo mi iz Srbije? I da li je moguce da je taj kod bio ispravan dve nedelje, a da sada nije?
          Trebalo bi da moze bilo ko da skenira, tako se i putuje, na granici ti skeniraju qr kod.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Hmmmm, mnogo ovo smrdi nešto oko testa...

            Da, QR prezentuje samo osnovne informacije i može ga bilo ko videti, bilo gde.
            Last edited by Nesic; 10-01-22, 13:03.

            Comment


            • Ljudi, skenirajte sami bar kod sa njegova oba testa i videćete i sami da su validni

              Comment


              • Dajte link za konferenciju, ako ima.

                Comment


                • You do not have permission to view this gallery.
                  This gallery has 2 photos.

                  Comment


                  • Ja sam skenirala onaj pozitivan, ispao da je negativan

                    https://ibb.co/dGMnjm4
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • I sta sada, nekome je pozitivan nekome negativ odgovor, kome verovati? Cak pokazuje negativan, cas pozitivan. Ocigledno je da taj kod ne radi.
                      Last edited by 147; 10-01-22, 13:18.

                      Comment


                      • Ja znam šta sam skenirao, ne znam za Bojanu
                        Probajte, pa ćete videti da nije lažan.
                        Daleko od toga da ga branim za ponašanje nakon dobijanja pozitivnog testa.
                        17. pre podne i nekako, al 18. je već previše...
                        Doduše, ako je 16. bio pozitivan, a 22. negativan, on se zarazio oko 8. decembra i nije imao simptome...

                        Comment


                        • Ono što je na papiru je OK. Samo, po šifri potvrde, stariji je pozitivan rezultat? Moguće da vode dva šifarnika za POS i NEG.

                          Comment


                          • ljudi... možda ga je Troiciki testirao?

                            Comment


                            • Kod mene pozitivan. A sve ostale brojke iste.

                              Comment


                              • Nemam pojma, mozda i sajt baguje, sto je katastrofa ako je tacno
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X