Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste Ben hejter, ali sta ste mislili, da se bavio photoshopom
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • СВИ издати ПЦР иду прво Ћирилицом. Tako sistem generiše. Ako se ovo zaista desilo, onda hbga

        Comment


        • Originally posted by Niki View Post
          Ovo lici na spogodbu, da sam dobrovoljno napusti zemlju, da ne bi morali da ga deportuju, tako verovatno bi izbegli visegodisnju zabranu ulaska, a i ne bi imao mrlju da je deportovan, sto bi verovatno pretstavljalo problem u buducnosti.
          S obzirom na situaciju u koji je dobrovoljno usao, win-win situacija. Ali, ostaje veliki teret, jer sada je sve javno preko objavljenih dokumenata, da je bio neodgovoran posle covid pozitivnog testa, a i da nije se vakcinirao.
          Treba mu savet, nekog razumnog i ladne glave sta ciniti, po ovome sto javno vidimo, kao da nema takvog u okruzenju.
          Videcemo, ali ja ostajem na stavu, da ako ucestvuje na turniru bice pakleno po njega.
          U situaciju nije dobrovoljno ušao nego su ga uvukli pričom o izuzeću. Sad ti gledaj na to kako ti je volja, samo pazi da se slučajno ne nadješ u sličnoj situaciji, pa da moraš da ćutiš i trpiš kad se negde uputiš i još nešto da budeš odgovorna jer si, bože moj svojevoljno kreula na put, ko te tera? A da apsolutno nije tvoja krivica što zakoni nisu usaglašeni i ne zna se ko pije a ko plaća.

          Kad mi dostavite dokaz da je znao da je pozitivan dok se šetao i slikao sa ljudima bez maske, onda ću ga i sama osuditi, ništa ne brinite. Ali to što postavljate zasada nisu nikakvi dokazi, samo da mu je uzet bris bio pozitivan 16.12
          No, da čujemo šta ima da kaže u 13 sati
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Kako je Novak zeznuo Vucica i Mitrovica sa ovom sapunicom. Nikad kraja. Ne treba mu ova konferencija za stampu, pogotovu pitanja novinara pa da se jos vise zakopa. Pobedio si, sud je rekao svoje, izdas saopstenje i caoooo!

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Kako je Novak zeznuo Vucica i Mitrovica sa ovom sapunicom. Nikad kraja. Ne treba mu ova konferencija za stampu, pogotovu pitanja novinara pa da se jos vise zakopa. Pobedio si, sud je rekao svoje, izdas saopstenje i caoooo!
              Ne dati priliku domacim novinarima da postavljaju pitanja i samo ih pljesnuti da prostite patkom po glavi, u vidu saopštenja bilo bi jako arogantno. Ovo mu je prilika da malo ublaži stvari ukoliko ostaje u Australiji.

              Comment


              • Nisam u toku? Sta se desava? Neku konferenciju drzi?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Pretpostavljam da ce Novak u 14h da iznese dogovor sa vladom Australije. Takodje nadam se da ce da kaze da nije saznao rezultate testa za covid sve do ponedeljka 19. decembra, kada je otisao u izolaciju. Nije neko veliko pranje, ali barem nesto. Trenutno taj deo deluje bas lose.

                  Comment


                  • Ne bilo arogantno nego mudro. Naprotiv samo ce jos vise da razdrazi javnost tamo.
                    Ne cackaj mecku, ne iritaj ljude kad je javno mnjenje i politicki establisment protiv tebe... nema tamo ko da ga savetuje a on tvrdoglav.
                    Saopstenje i caoooo!

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Ne bilo arogantno nego mudro. Naprotiv samo ce jos vise da razdrazi javnost tamo.
                      Ne cackaj mecku, ne iritaj ljude kad je javno mnjenje i politicki establisment protiv tebe... nema tamo ko da ga savetuje a on tvrdoglav.
                      Saopstenje i caoooo!
                      Nedostatak pravog i ozbiljnog PR tima, nema ko da ga savetuje
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Samo da se ne ukopa još više sa ovom press konferencijom. Pitanje je da li će biti suzdržan, znajući da i dalje nije sve rešeno oko vize, da bi možda odobrovoljio vlasti da mu više ne diraju vizu, ili će da iznese baš sve što mu je na srcu. Što se tiče njegovog ponašanja nakon pozitivnog PCR testa, šta god rekao, ispašće da to pričam samo zato jer nisam njegov navijač, pa neću ništa o tome. Svakako ne bih imao ništa lepo reći o tome. Zbog toga će sigurno žestoko razvući mediji, toliko da će time pokušati skroz da prekriju njegovu današnju pobedu.
                        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Ne bilo arogantno nego mudro. Naprotiv samo ce jos vise da razdrazi javnost tamo.
                          Ne cackaj mecku, ne iritaj ljude kad je javno mnjenje i politicki establisment protiv tebe... nema tamo ko da ga savetuje a on tvrdoglav.
                          Saopstenje i caoooo!
                          Internet je ćudo. PR je već pripremljen sigurno. Pitanja su sigurno sva spremna. Odgovori sigurno u vidu koncepta.

                          Volim što će da se obrati. Sad ima raznih teorija da li je konferencija dobra ili ne. Moje mišljenje je da jeste. Pametno je spustiti loptu. Videćete njegove odgovore. Očekujem da tako sroza ceo ovaj spor u krajnje crkveno-diplomatskom maniru.

                          Biće otprilike ovako:

                          1. Došlo je do nesporazuma. Zaista mi nije jasno u čemu je bio problem kad je dokumentacija obezbeđena.
                          2. Taman posla da želim da ugrozim Australijance. Volim da dolazim ovde. Volim ovaj turnir.
                          3. Nisam dobio rezultate testa na vreme. Nesmotreno je bilo da se krećem ali želeo sam da izađem ljudima u susret. Bio sam u kontaktu verovatno na košarkaškoj utakmici, verovao sam da sam negativan.
                          4. Vlasti rade svoj posao i tako treba.
                          5. Moram da napomenem da sam tretiran vrlo korektno i da su mi izašli u susret za mnoge stvari i na tome sam zahvalan.

                          Bla bla, kraj konferencije.

                          Comment


                          • Koji bre PR, njegov PR je Srdjan na lekovima za smirenje
                            A postoji vest da ce i on da drzi konferenciju u isto vreme
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Koji bre PR, njegov PR je Srdjan na lekovima za smirenje
                              Nazalost. I sada moze tako dobro da se izvuce. Prvo kaze da mu je zao sto je imao kontakt 17. i 18. decembra u Beogradu, ali da je zbog obaveza zaboravio na rezultate testa. Naravno da doda da se stalno testirao, tako da nije test 16. decembra radio zbog simptoma. Naravno uz izvinjenje.
                              Zatim da kaze da nije protiv vakcina, i da je cekao zadnji momemt da se vakcinise za Australiju, ali da to nije mogao da uradi jer je bio pozitivan. Da mu je zao nesporazume oko svega, a pre svega sa vladom Australije.

                              Ako kaze tako nesto, mozda i ostane tamo za turnir.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Koji bre PR, njegov PR je Srdjan na lekovima za smirenje
                                A postoji vest da ce i on da drzi konferenciju u isto vreme
                                Srdjan nije dobar PR. Preteruje ali je prosrpski nastrojen. Samo neka ovde diže mase. Većina našeg naroda voli ovaj prosrpski pristup. Patriotizam itd. To nije previše diplomatski ali je karakteristično za nas.

                                To je ta retorika ''Šta oni meni, j ću im kevu'', samo bez psovki .

                                PR ima sigurno nekoga ko mu sugeriše. Ali da ima pravi PR kao što kažeš, i jesi u pravu, ne bi nikad napisao onu objavu na instagramu. I još mnogo što šta bi se poštedeo.

                                Treba da ima PR i da ima informacije pa makar ga ne slušao u savetovanju.

                                Comment

                                Working...
                                X