Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post

    Nisu nista Australci pogrijesili. Pokusali su malo da zaobidju pravila da dobiju Novaka da igra. I onda je Novak posalo tvit...
    Moguce da je onda Novak kriv jer je hteo da naglaai da NIJE vakcinisan usao

    Opet sustinski problem je sto je antivakser,da je laznu potvrdu uzeo usao bi bez problema ali bi svi znali da je vakcinisan on to ne zreli

    Comment


    • Originally posted by NI View Post

      Nisu nista Australci pogrijesili. Pokusali su malo da zaobidju pravila da dobiju Novaka da igra. I onda je Novak posalo tvit...
      Jeste tako. To mi uliva nadu da oni zaista nemaju ništa lično protiv njega i da čak možda i pokušavaju da naprave rešenje da ostane i igra, da ipak svi budu zadovoljni. Samo im javno mnjenje besni. Ako su vešti da to drže pod kontrolom, onda sam mirne glave.

      To znači da su ga isprva svakako želeli na turniru.

      Comment


      • Seo je u auto i otisao negde. Sada gde - ko ce ga znati. Neko ce se oglasiti uskoro 100%
        A pre toga na ulicama izbili neredi i tuca ljudi sa policijom.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • не разумем коментаре на овом сајту - како можете давати подршку новаку и бити за вакцинацију - то је противречно

          Comment


          • Originally posted by gandra View Post
            не разумем коментаре на овом сајту - како можете давати подршку новаку и бити за вакцинацију - то је противречно
            Nije ovo sajt. Ovo je forum. Mesto gde raznorazni ljudi prazne jaja.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by gandra View Post
              не разумем коментаре на овом сајту - како можете давати подршку новаку и бити за вакцинацију - то је противречно
              Apsolutno možeš biti za Novaka jer Novak nije protiv vakcinacije niti vakcine. Nikad to nije izjavio. Tako da nije protivrečno. To što se on ne vakciniše je njegova stvar.

              Vakcinacija je nedovoljno dobar razlog za društvenu podelu.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                Apsolutno možeš biti za Novaka jer Novak nije protiv vakcinacije niti vakcine. Nikad to nije izjavio. Tako da nije protivrečno. To što se on ne vakciniše je njegova stvar.

                Vakcinacija je nedovoljno dobar razlog za društvenu podelu.
                многи су овде тврдили да би било најбоље да се вакцинисао - то се никада неће десити

                Comment


                • Vece ce provesti kao slobodan covek. Odluka da mu se ponovo ukine viza nije doneta.
                  Medjutim moze bitii doneta u narednim danima.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by gandra View Post
                    не разумем коментаре на овом сајту - како можете давати подршку новаку и бити за вакцинацију - то је противречно
                    Nije protivrecno. Ja sam vakser, ali sam protivnik rigidnog nametanja vakcinacije. Dakle razgovorom, propagandom itd. trenba uvjeravati ljude da se vakcinisu. Gdje god je to moguce, smtram da se antivakserima treba izaci u sustret. Ako je Novak antivakser, to je perfektno OK za mene. Ako se pak hvali time sto je antivakser, onda ga dovodi i u sukob sa vladom i u sukob sa ljudima koji probaju da mu izadju u susret.To je nerazumno s njegove strane. I to sam vise puta rekao. Po mom misljenju, on treba da kaze nesto pomirljivo.

                    Comment


                    • Jel moze Novak da igra turnir nevidljiv??

                      To bi bilo spsonosno

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Vece ce provesti kao slobodan covek. Odluka da mu se ponovo ukine viza nije doneta.
                        Medjutim moze bitii doneta u narednim danima.
                        Videh to ali kako sad tako? Zar nije bilo, ima 4h sada vremena da se donese odluka?

                        Comment


                        • kakav haos

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                            Videh to ali kako sad tako? Zar nije bilo, ima 4h sada vremena da se donese odluka?
                            Ma iskusno vrse pritisak odlaganjem. Namecu tenziju jer ne zna da li ce i kada ce mu to aktivirati a turnir pocinje za sedam dana.
                            Verujem da se nadaju da ce sam da ode da ne ispadnu oni cudovista.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post

                              Nije protivrecno. Ja sam vakser, ali sam protivnik rigidnog nametanja vakcinacije. Dakle razgovorom, propagandom itd. trenba uvjeravati ljude da se vakcinisu. Gdje god je to moguce, smtram da se antivakserima treba izaci u sustret. Ako je Novak antivakser, to je perfektno OK za mene. Ako se pak hvali time sto je antivakser, onda ga dovodi i u sukob sa vladom i u sukob sa ljudima koji probaju da mu izadju u susret.To je nerazumno s njegove strane. I to sam vise puta rekao. Po mom misljenju, on treba da kaze nesto pomirljivo.

                              онда немојте сугерисати да би било најбоље да се вакцинисао

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Vece ce provesti kao slobodan covek. Odluka da mu se ponovo ukine viza nije doneta.
                                Medjutim moze bitii doneta u narednim danima.
                                Ima logike. Ako bi neredi bili preveliki ili nesto slicno, zbog javnog reda, da mu skrate vizu.

                                Comment

                                Working...
                                X