Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    i samo mogu da zamislim sta bi bilo da neki nas glumac izjavi kako jedva ceka da neko smeni Djokovica sa prvog mesta?
    Banderas nije izjavio da je jedva cekao da Novak smeni Nadala na prvom mestu. Kad bi se desilo da neko sa postovanjem za svoje rivale smeni Djokovica, i neko od nasih glumaca izadje sa izjavom da ga nije bolelo to smenjivanje, ocekujem da bi reakcije kod nas bile podeljene. Kao i u Spaniji. Cisto sumnjam da su svi Spanci aplaudirali ovoj Banderasovoj izjavi.

    Comment


    • Kako se osećate pred današnji meč?
      Ja nekako ne mogu da mu se radujem...
      Da li će izaći da igra zato što mora (obaveza, novac, svejedno ) ili zato što hoće i može?
      Ne plašim se poraza, plašim se povrede.

      Valjda znaju šta rade...

      Comment


      • Originally posted by Borderka View Post
        Kako se osećate pred današnji meč?
        Ja nekako ne mogu da mu se radujem...
        Da li će izaći da igra zato što mora (obaveza, novac, svejedno ) ili zato što hoće i može?
        Ne plašim se poraza, plašim se povrede.

        Valjda znaju šta rade...
        Videcemo sta ce biti. Nada umire poslednja, a ja se nadam da ce biti kao posle Sinsinatija. Ali tada je bilo pauze, bilo treninga, Nole je bio xxx puta spremniji...

        Comment


        • Mozete da nastavite, ali u tadbasu, ovdje vise ne. Ta tema je za zabavu, ovo je namijenjeno tenisu, odnosno teniserima i ne vasim licnim prepiskama!

          Comment


          • Bravo Nole ljudino...Odradio je mec sa onako skolski.Bilo je svega,besmislenih gresaka na mrezi,ali kad se uporedi sa Bazelom,mnogo bolja igra.Nije mu trebao jos jedan derbi u finalu Bazela odmah posle USO,a jos je i pauzu duzu imao pa se nekako izvukao sa ramenom(ovo zelim da mislim).Danas mi nekako deluje sigurnije-preciznije sa osnovne linije i nema one nezadovoljne face kao u svajcarskoj.A da ne spominjem onaj vanserijski udarac...Meni deluje da je dosao da osvoji Pariz.
            Valjda ce se pojaviti snimak,to vredi ponovo videti.
            Last edited by draza; 09-11-11, 16:46.

            Comment


            • Originally posted by draza View Post
              Bravo Nole ljudino...Odradio je mec sa onako skolski.Bilo je svega,besmislenih gresaka na mrezi,ali kad se uporedi sa Bazelom,mnogo bolja igra.Nije mu trebao jos jedan derbi u finalu Bazela odmah posle USO,a jos je i pauzu duzu imao pa se nekako izvukao sa ramenom(ovo zelim da mislim).Danas mi nekako deluje sigurnije-preciznije sa osnovne linije i nema one nezadovoljne face kao u svajcarskoj.A da ne spominjem onaj vanserijski udarac...Meni deluje da je dosao da osvoji Pariz.
              Valjda ce se pojaviti snimak,to vredi ponovo videti.
              Huh...dobro je!
              Nisam stigla da gledam meč,valjda će biti negde repriza.
              A miloolja će nam sigurno nabaviti taj snimak.

              Comment


              • Nole posle meca:"Nisam bio siguran da ću nastupiti u Parizu. Očigledno je da nisam igrao najbolji tenis, ali bol mi nije predstavljao toliki problem koliko sam mislio i moći ću da se takmičim ovde. Verovatno zbog prethodnih iskustava, način na koji me svet podržava se promenio i sa tim moram da se nosim" Najbolje rangirani teniser na svetu demantovao je danas pisanje medija da, uprkos povredi ramena, učestvuje na turniru u Parizu samo zbog bonusa od 1,6
                miliona dolara. On je takve navode nazvao "smešnim".

                "Bilo je na nekin način veoma smešno videti čega su se ljudi setili"
                Last edited by MiljanVR; 09-11-11, 17:58.
                http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                Comment


                • Evo i tog prelepog poena od juce...
                  http://www.tennistv.com/page/Video/0...873176,00.html

                  Comment


                  • Jos jedna pobeda...Bravo Nole,mada ne volim kada igra protiv nasih,ali sta ces...Sutra najverovatnije sa Congom.Srecno Nolex.

                    Nesto o ramenu...;)

                    Novak Djokovic says that his shoulder problem is just inflammation and he is 'sure' he will be fit for London.

                    Comment


                    • Ne mogu da verujem koliko ljudi mogu da se promene.(mislim na publiku) Pre par meseci se tesko mogao naci neki negativan komentar o Novaku a sada je mrtva trka izmedju negativnih i pozitvnih.
                      Nisu njima sve ovce na broju.

                      Comment


                      • Ma nista se nije promenilo. Te sto truju i preziru druge koji su uspeli uvek postoje u odredjenom procentu. Samo oni se povuku u misije rupe kada uspesni dominiraju, cuju se tu i tamo, ali izbegavaju vesti o tudjim uspesima. Ali zato kada dodje do stagnacije, ti se odmah okuraze, pa gospodare po komentarima, govore ono sto im je sve vreme na srcu a zbog toga sto je vrhunac uspeha prosao po neki misle i da su u pravu... Sve u svemu mali ljudi na koje ne treba trositi vreme.

                        Comment


                        • Novak je mashina ljudi breeee;) to sto zakochi malo,pa pregrijao se,ali zavrsava posao!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X