Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • A ovo:

      "Ne postoji jasno pravilo niti sigurnost da stranac može da uđe u Australiju. Postoje kriterijumi po kojima mi to odobravamo i imamo svoje razloge da odbijemo vizu. Niko nije dao sigurnost osobi da će joj medicinsko izuzeće biti prihvaćeno", navodi se u odgovoru.

      Najbitnija stavka je sledeća:

      "Ako sud donese odluku da se optuženi pusti iz karantina na slobodu, mi i dalje možemo da ga stavimo u pritvor, bez obzira na odluku suda. Odluka suda da bude pušten na slobodu, ne garantuje da ga vlasti Komonvelta neće opet privesti", prenosi B92.

      To je klasično fašitičko iz*******e, čemu onda žalba, čemu saslušavanje...

      Valjda advokati znaju zašto ga ovome izlažu
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Ali sto je najgore, to je cinjenica, svaka drzava ima prava da te ne pusti da udjes, cak i kad imas savrsene papire, diskreciono pravo.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • izgleda da ga mrcvare u nadi da će sam odustati, a on neće iz inata.

          Mislim da će se on ipak na kraju vratiti kući, nema ništa od turnira.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ali sto je najgore, to je cinjenica, svaka drzava ima prava da te ne pusti da udjes, cak i kad imas savrsene papire, diskreciono pravo.
            Onda ga nisu trebali puštati da se ukrcava u avion

            To jednostavno nema smisla, ipak moraju da se vode po nekom zakonu, da imaju neku formu...

            Ljudi su stvarno takve ovce... svuda, ne samo kod nas, ako nam je za ikakvu utehu
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ali sto je najgore, to je cinjenica, svaka drzava ima prava da te ne pusti da udjes, cak i kad imas savrsene papire, diskreciono pravo.
              To je ziva istina, ali to se radi ljudima koji su opasno sumnjivi, potencijalni krimosi, sverceri, teroristi... Ne svetskom broju 1 u tenisu. Ne znam kapiras li kakav bi odjek imao takav epilog ove situacije. Ne smiju oni time da okoncaju svu ovu muku, morace na jacim osnovama da je postave, a ne samo: "Ne svidjas nam se, ne zelimo te odje, ajde kuci! Mrs!"

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ali sto je najgore, to je cinjenica, svaka drzava ima prava da te ne pusti da udjes, cak i kad imas savrsene papire, diskreciono pravo.
                Problem je u tome da savrseni papiri ne postoje.
                Vlast je odlucila de ne dozvoli Novaku da igra AO i to je kraj price. Novak najvise sto moze da uradi je da ovo sto mu se desilo nije njegova krivica.

                Comment


                • Ali po kojoj osnovi bi bila njegova krivica?
                  Što se nije vakcinisao? Što se zarazio u zadnji momenat? Zato što njegova zaraza nije bila dovoljno “akutna”? Što nije objavio na sva zvona da je zaražen, sve uz selfi i pozitivan test? Što je predao svu traženu papirologiju i pa je pušten u avion? Što je poznatiji od ostalih koji su ušli pod istim uslovima?

                  Za šta bi to tačno morao da snosi krivicu?

                  Jer sve ovo gore navedeno su suštinski neopevane gluposti
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    To je ziva istina, ali to se radi ljudima koji su opasno sumnjivi, potencijalni krimosi, sverceri, teroristi... Ne svetskom broju 1 u tenisu. Ne znam kapiras li kakav bi odjek imao takav epilog ove situacije. Ne smiju oni time da okoncaju svu ovu muku, morace na jacim osnovama da je postave, a ne samo: "Ne svidjas nam se, ne zelimo te odje, ajde kuci! Mrs!"
                    Ne, imas koliko hoces primera gde obicnim ljudima nije dozvoljeno da udju u drzavu, sa svim papirima.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post

                      Ne, imas koliko hoces primera gde obicnim ljudima nije dozvoljeno da udju u drzavu, sa svim papirima.
                      Ti uopste nisi razumjela sta sam ja rekao? Dobro... Ovako, apsolutno si u pravu. Potpuno je isto to sa Novakom i sa "obicnim ljudima"... Isto kao sto je bilo potpuno isto za prethodna dva slucaja medicinskog izuzeca i za Novakov slucaj kad je dosao na red. Potpuno je to normalno, to se stalno desava... ne vidim nista cudno u tome... Zar ne? Nekako.. je sve savrseno normalno to. Zasto bi on ista bio drugaciji od tih "normalnih ljudi"? Sta on umislja da je? Aaaajde, bre... treba mu pokazati dje mu je mjesto, da se dozove malo pameti taj razmazenko. Jel da?

                      Comment


                      • Dok se Nole bavi adniministracijom, spašavanjem ljudske vrste, mirom u svetu, Nadal osvaja i piše istoriju još par čelendža i najbolji je
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Originally posted by Dekson View Post
                          Dok se Nole bavi adniministracijom, spašavanjem ljudske vrste, mirom u svetu, Nadal osvaja i piše istoriju još par čelendža i najbolji je

                          Comment


                          • Koliko vidim i vlast malo sad zateže. Ne mogu da puste da ovi pišaju po njima. Ako budu išli zub za zub Novak neće igrati na Australian Openu. To bi stvarno bilo glupo rešenje. Ipak je ovo sport i on je teniser a ne terorista.

                            Jedino ispravno rešenje je da ga puste da igra. Njih će zadovoljiti da nahuškaju narod na njega, da mu zvižde. Da mu stave do znanja da je nepoželjan tamo.

                            Nažalost je sve ispalo ovako loše i obe strane su krive. Novak jer se rasprdeo na instagramu. A oni što su sad u fazonu, pu pike ne važi.
                            Last edited by Ljubitelj tenisa; 09-01-22, 16:40.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Ti uopste nisi razumjela sta sam ja rekao? Dobro... Ovako, apsolutno si u pravu. Potpuno je isto to sa Novakom i sa "obicnim ljudima"... Isto kao sto je bilo potpuno isto za prethodna dva slucaja medicinskog izuzeca i za Novakov slucaj kad je dosao na red. Potpuno je to normalno, to se stalno desava... ne vidim nista cudno u tome... Zar ne? Nekako.. je sve savrseno normalno to. Zasto bi on ista bio drugaciji od tih "normalnih ljudi"? Sta on umislja da je? Aaaajde, bre... treba mu pokazati dje mu je mjesto, da se dozove malo pameti taj razmazenko. Jel da?
                              Ja to uopste nisam rekla...
                              TI si rekao da se to desava teroristima, dilerima itd., a ja ti kazem da nije tacno i da se desava obicnim ljudima, koji nemaju nikakvu kriminalnu pozadinu.
                              I nikad nisam rekla da je normalno ovo sto se desava Djokovicu, to su ponovo neke tvoje projekcije.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Novak jer se rasprdeo na instagramu. A oni što su sad u fazonu, pu pike ne važi.
                                Pa da, treba mu zabraniti Ig, “nume” da ga koristi


                                Ja mislim da to nema veze, da bi ga zadržali i ovako i onako, sve i da je prećutao kako to sad odjednom putuje (a bilo bi aaaah što ćuti?Što ne kaže da se vakcinisao? sumnjivo je to...) Kako god da okrenemo, sve mi je jasnije da je ovo već bilo uveliko aranžirano i da su ga samo uvukli u klopku, njega i tog nesrećnog Tileya
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X