Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nole se javio:"Bonsoir Paris! Just landed to Orly and heading to Bercy to hit some balls.Thank you for your patience.I still don't know how my shoulder will react. Will find out tonight and tomorrow morning :-)Very happy to be back to the most romantic city. Hvala vam na strpljenju i porukama podrske. Sleteo sam u Pariz i uputio se ka terenima da treniram. Pokusacu veceras I sutra da procenim da li je rame spremno za turnir ove nedelje. Radujem se povratku u "Grad Svetlosti" :-)"
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • Pa on nije normalan


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Sve mislim da je pao neki dogovor sa organizatorima turnira da se Nole kao necka do pred pocetka meca i da onda odustane, sad kako bi Nole iz toga profitirao nemam pojma. Neozbiljno mi je da uleti u osinjak bez ikakve pripreme, ali ako uletil, zna se, sve ispod pehara na kraju je neuspeh koji se nece prastati.

        Comment


        • Sa Novakovog Fan kluba

          ''I respect and adore Novak. It's normal that I have always cheered for the Spaniards, especially for Nadal, but when Novak was third on the world list, I eagerly waited to see him on the top. I simply like that guy. And what made me very surprised was when Nadal was replaced by Novak on the top, I was not sad that Rafa is now on the second place,'' – said the famous Spanish (and world) actor, Antonio Banderas.
          Šta god da odluči, što se tiče Pariza, njegova stvar. A opet sa druge strane, kako god da odluči i uradi opet će biti i osporavanja i pljuvanja...
          Suma sumarm... i kredit i kredibilitet ove godine su mu veliki, ogromni i nek mu je sa srećom... nije mali..
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I ovaj Banderas je kao neki Spanac i patriota
            i samo mogu da zamislim sta bi bilo da neki nas glumac izjavi kako jedva ceka da neko smeni Djokovica sa prvog mesta?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pretpostavljam da je sada ok da Banderas navija za Djokovica, a nije ok da Bojana, ja ili neko drugi navija za Federera

              Comment


              • Ja lično ne razumem ovo.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nema ništa nerazumno, okupili se hejteri ali nisu u punom sastavu kao inače.

                  Comment


                  • Jednostavno,cijeli svijet navija za Djokovic Novaka



                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment





                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Nema ništa nerazumno, okupili se hejteri ali nisu u punom sastavu kao inače.
                        Zdravkelja je lepo objasnio, ok je da jedan Banderas, Spanac vise navija za Djokovica nego za Nadala i on je onda najverovatnije kralj, car itd.
                        Ali ako mi navijamo za Federera, a ne za Djokovica, mi smo hejteri...
                        ja licno vidim neku nedoslednost u takvom razmisljanju, ali to sam samo ja
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Šta napraviste od ovoga... ne razumem, ali ponavljam se.
                          Gde ste vi videli da Banderas više navija za Novaka nego za Rafu? Iz dve rečenice otrgnute iz ko zna iz čega.
                          I velika je razlika Bojana... on bar kaže da je uvek navijao za Špance i Rafu, ali eto nešto mu ovaj naš trenutno simpatičniji, pa ne pati toliko...a drugo ko ti to pravo oduzima? Ja bar nikada nisam.
                          Ovakve stvari ne dozvoljavaš na Fedovoj fan strani.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja sam se samo pitala sta bi bilo da nas neki glumac ili bilo koja javna licnost tako nesto izjavi, a valjda toliko mogu da napisem na fan temi, to nije nikakav hejt.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Da, ali znaš i sama da će sada mnogi da se zakače za ovu temu i o ovome da raspravljaju... do ko zna do kada.
                              No, dobro.
                              U tom slučaju, pljuvali bi tu javnu ličnost, kao što možda pljuju i Banderasa, mi to ne znamo, kao što i naši pljuju Novaka i tako u krug, pa u krug....
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Zdravkelja je lepo objasnio, ok je da jedan Banderas, Spanac vise navija za Djokovica nego za Nadala i on je onda najverovatnije kralj, car itd.
                                Ali ako mi navijamo za Federera, a ne za Djokovica, mi smo hejteri...
                                ja licno vidim neku nedoslednost u takvom razmisljanju, ali to sam samo ja

                                Stalno se opravdavaš time što navijaš za nekog drugog, izgleda da te grize savjest. Navijaj za koga hoćeš, ali si hejter i to znaš često da pokažeš, što je opet tvoja stvar, ali ne moraš gaditi ovu temu, kao da mene briga šta je Banderas rekao. Javne ličnosti su i Nikola Lončar, Boba Živojinović itd. uživaj i mani se gluposti.

                                Comment

                                Working...
                                X