Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E sad već mnogo seru
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ja mislim da je fora u acute illnes, ali mozda i gresim
      Kao da je bio pozitivan, ali asimptomatski, sto ne upada u izuzece
      To je jedna od fora, ali nije jedina.

      Glavna je fora koliko je diskreciono pravo granicne policije i ministra. Ono je veliko ali nije apsolutno!

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post


        To je bas preklimavo. Aj ti dokazi je li on imao simptome ili nije. Ne moze nikako teret dokazivanja biti na njemu u tom slucaju.

        Meni se cini, a prosto ne mogu da vjerujem u to, kao da vladini advokati pokusavaju da izgube ovaj slucaj namjerno. Stvarno bih volio da je to slucaj, a ponavljam, prosto mislim da je to nemoguce.. A opet, bas mi diletantski djeluje njihov materijal. Mislim da su mogli formirati mnogo jaci slucaj...
        Videcemo, nisam pravnik da bih mogla da dajem neko misljenje, samo prenosim ono sto procitam.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • ITF/ATP radi najgori posao. Australija ima pravo da pusti ili ne pusti koga zeli, ali ako nekog ne zele da puste bez valjanih razloga ITF bi morao da pripreti gubitkom turnira u toj zemlji. Pogotovo ako je taj neko Djokovic.

          Comment


          • Evo, javio se i ovaj koji je uvek imao dobre i proverene informacije

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post

              Videcemo, nisam pravnik da bih mogla da dajem neko misljenje, samo prenosim ono sto procitam.
              Jako je malo pravnika koji mogu da daju meritorno misljenje o ovome. To mogu samo australski specijalisti za imigracione propise.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post

                Jako je malo pravnika koji mogu da daju meritorno misljenje o ovome. To mogu samo australski specijalisti za imigracione propise.
                Bas to, tako da mi mozemo samo da prenosimo i nesto malo sami zakljucujemo
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post

                  Jako si naivan ako to mislis! U demokratskim drzavama, uticaj politike na pravo je jako ogranicen, ali postoji. Taj uticaj se krije. Otvoreno se prizna samo kad je u pitanju nacionalna sigurnost. zancli u koje je vijeku zadnji put osudjena vjestica u Engleskoj? U XX. Ko je u Engleskoj u XX vijeku vjerovao u postijanje vjestica? Niko! To je bila politicka odluka potrebna za nacionalnu sigurnost!
                  Bojim se da ti mesas pojam pravo i pravda. I ne radi se tu o naivnosti vec o tome da ako je u pitanju politicka odluka i oni to javno demonstriraju onda ne vidim nacin da Novak da moze da izgubi spor sto opet ne znaci da ce ucestvoati na AO.

                  Comment


                  • Govt says it's clear that prior infection isnt grounds for exemption
                    To odgovara Djokovicu, Njemu ne treba da se prica o tome sto je radio 18. decembra.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Bojim se da ti mesas pojam pravo i pravda. I ne radi se tu o naivnosti vec o tome da ako je u pitanju politicka odluka i oni to javno demonstriraju onda ne vidim nacin da Novak da moze da izgubi spor sto opet ne znaci da ce ucestvoati na AO.
                      Ne mijesam pravo i pravdu. Ti ne mozes da prihvatis, i da budem iskren to nije lako prihvatiti, da i u pravnoj drzavi "javni interes i drzavna sigurnost" imaju prioritet!

                      Comment


                      • NI, pogubio si se. Mesas pravo i pravdu, vlast i drzavu. Novak moze pravno da dobije spor a opet da ne dobije ono zbog cega je dosao a to je da ucestvuje na AO. Mislim da ce tako i biti na kraju.

                        Comment


                        • https://twitter.com/smh/status/14800...56cfIW4KQ&s=19

                          Ovo je jako bitno, jer pokazuje da hoće da kupe vreme, da se stiša negativan odijum javnosti koji su proizveli, s druge strane svesni su da Novakov tim advokata ima jače argumente/dokaze.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            NI, pogubio si se. Mesas pravo i pravdu, vlast i drzavu. Novak moze pravno da dobije spor a opet da ne dobije ono zbog cega je dosao a to je da ucestvuje na AO. Mislim da ce tako i biti na kraju.
                            Mi, Novakovi navijaci, na ovom forumu smo jako zabrinuti kako ce ovo da zavrsi. Zato prenosimo sve sto mozemo da nadjemo na internetu a mislimo da je vazno. Tako sam i ja prenio intervju jednog australskog pravnog eksperta. Njegova izjava tebi zvuci nevjerovatno. Meni zvuci u duhu onoga sto sam ja, kao pravni laik, cuo i razumio u Engleskoj u nekoliko skakljivih pravnih situacija. I to je sve.

                            Grubo govoreci ovo moze da zavrsi na 6 nacina:

                            1. Lans Armstrong varijanta. Uzasavam se od same pomisli.
                            2. Novak je deportovan, 3 godine zabrane ulaska u Australiju, jako negatvna medijska slika. To je bolje od prve varijente, ali je i te kako lose.
                            3. Pobjeda AU vlade, bez posebnog pogorsanja Novakovog imidza. Na primjer, Sud odbije Novakovu zalbu, ali nema nikakvih daljih zabrana ulasak u Australiju. To je za mene prihvaljiv rezultat.
                            4. Remi. To je to sto ti ocekujes. Sud dosudi u korist Novaka, a opet ne moze da igra. To je dosta dobra varijanta.
                            5. Pirova pobjeda Novaka. Novak moze da igra ali je tako lose primjen od publike da bi bilo bolje da nije igrao. Strasno zvizdanje, provociranje, dobacivanje, moguce bacanje predmeta na njega...
                            6. Pobjeda NOvaka. Igra turnir u koliko toliko normalnim uslovima.

                            Ja bih daleko radje i 3. i 4. nego 5.
                            Last edited by NI; 09-01-22, 14:02.

                            Comment


                            • https://sportklub.rs/tenis/grand-sla...iti-pre-jutra/


                              Prema planu, saslušanje će početi u ponoć. Prvi će svoje argumente izložiti advokati Novaka Đokovića. Za to na raspolaganju imaju dva sata.
                              Nakon toga će uslediti tri sata pauze, a to znači da izlaganje zastupnika države počinje u 5 časova ujutru po našem vremenu.
                              I advokati države imaće dva sata da izlože svoj stav.
                              Očekuje se da nakon toga takođe usledi pauza tokom koje će sudija doneti odluku, a to znači da bilo kakvu konkretnu informaciju nećemo dobiti do ponedeljka ujutru.
                              Đoković je već pet dana u hotelu u kome borave azilanti i čeka na odluku po žalbi.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Dobar tekst iz Gardijana.
                                https://nova.rs/sport/australijan-op...un-politicara/

                                Comment

                                Working...
                                X