Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne gresis Ni. Ne znam samo sta smo slavili jutros. Neverovatno kako se covek zakopao. Od 18.12 do 30.12. se u javnosti pojavio cini mi se samo 25. 12. ( slika sa nekim rukometasem I igrao je tenis sa decom). Uzdam se da je njegov tim znao sta objavljuju, ali deluje jako lose. Da je samo napustio zemlju I rekao da je lose informisan verujem da mu ne bi dali 3 godine zabrane. Ovako bolje da ne pomisljam sta je sve moguce.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ispravite me ako nesto lose zakljucujem.

      *Djokovic se testirao 16.12.
      *Rezultate je dobio najkasnije 17.12.
      *Sa maldim teniserima se slikao 17.12.
      *Sa Francuzima se slikao 18.12.
      ------------------------------------------------

      Imamo samo dva tumacenja:

      1) Novak nije imao kovid i rezultati testa su namjesteni. (U tom slucaju ne moze u Australiji, vjerovatno nece smjeti ni u naredne 3 godine, to bi imalo katastrofalne posljedice za sliku o njemu,)
      2) Novak je imao kovid i pored toga se snima za Francuze. (Prekrsio je srpske propise, pokazao se neodgovornim u vrijeme epidemije, ali sud bi ga mogao pustiti. Naravno samo ako na zadovoljavajuci nacin objasni sliku od 18. decembra)
      A dze ce se to objasnit?! Nema sanse ali mi djeluje nevjerovatno toliko eksponiranje u tom periodu a igras na tu kartu. Sad da li je mislio da ce to ostati tajna pa niko nece nista povezivat ali opet bi puno rizikovo. Moglo se za to saznat i da je usao glatko.

      Comment


      • 1) Za ovo moras da imas cvrst dokaz da je rezultat testa namesten a ne samo pretpostavku.Znaci neko mora da propeva izlaboratorije gde je radjen test. Sumnjam da ce sud ici toliko daleko da traze da svedoce.
        Ako je rezultat testa namesten to je tako traljavo uradjeno sa datumima da iskljucuje samu pomisao na namestanje.
        Ono sto baca sumnju na neki nacin sto to nije javno objavio na drustvenim mrezama ali opet za sve to treba cvrst dokaz za sud.
        2) Ovo jeste problem jer pojavljivati se u javnosti pogotovu sa decom a COVID si pozitivan umesto da si u izolaciji baca veoma ruznu sliku.
        Videcemo sta ce reci na sudu kada ga budu pitali. Moze da kaze da je pogresio, da nije imao simptome... videcemo. Samo da se ne pojavi jos neka slika sa datumima 19, 20...

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          1) Za ovo moras da imas cvrst dokaz da je rezultat testa namesten a ne samo pretpostavku.Znaci neko mora da propeva izlaboratorije gde je radjen test. Sumnjam da ce sud ici toliko daleko da traze da svedoce.
          Ako je rezultat testa namesten to je tako traljavo uradjeno sa datumima da iskljucuje samu pomisao na namestanje.
          Ono sto baca sumnju na neki nacin sto to nije javno objavio na drustvenim mrezama ali opet za sve to treba cvrst dokaz za sud.
          2) Ovo jeste problem jer pojavljivati se u javnosti pogotovu sa decom a COVID si pozitivan umesto da si u izolaciji baca veoma ruznu sliku.
          Videcemo sta ce reci na sudu kada ga budu pitali. Moze da kaze da je pogresio, da nije imao simptome... videcemo. Samo da se ne pojavi jos neka slika sa datumima 19, 20...
          hahahahahah, ja sam se nadao da je 17.12 posljednji dan sa slikom ali Lekip je uletio klizeci jos se Novak kezi i uvrce. Ma show ahahah

          Comment


          • Testirao se 16-og?
            Rezultat može stići za nekoliko sati ili za nekoliko dana, zavisi od zavisi. Najbrži sam dobila za 8 sati u privatnoj laboratoriji, preko socijalnog za 5 dana (rezultat je bio pozitivan).

            Sasvim je moguće da nije znao da je zaražen, niti je imao simptome, samo u situaciji da je bio kontakt nekog + pa bio da se testira. U nekim evropskim zemljama od omikrona više nije obavezna izolacija dok se čeka rezultat, ipak preporučljive su neke mere predostrožnosti, maska itd ali ubedjena sam da postoji neko objašnjenje.

            Zašto odmah mislite da je lažirano? Pa nisu valjda svi u njegovoj okolini ludi?
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Mora da postoji neka kvaka. Ako im je ovo bila karta na koju su igrali, ne mogu da poverujem na takvo ponašanje

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                PCR se čeka najmanje 3 dana. Ne znam nikoga ko je za kraće dobio a da nije imao vezu. A Novak nije želeo vezu. Zato je mogao 2, 3 dana da se švrćka.
                PCR tehnicki moze da ti bude gotov popodne u koliko se uradi ujutru. Kakva tri dana? Ako si Novak Djokovic dobijas ga u roku od odmah. Ali nije to poenta, u koliko si testirn treba da se izolujes od drugih ljudi dok cekas rezultat. Pa makar ga cekao i 33 dana.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Pretpostavljam da je radio testove svaki dan.. Zato i nije išao u "izolaciju".. Nije on imao temperaturu i sl. pa otišao na testiranje.. To bi bilo neodgovorno.. Nije imao simptome..
                  Kum radi za MNK.. Svaka dva dana imaju testiranja.. Dobiju negativan test i teraju dalje
                  .. Tako je u Srbiji.. Samo kada već imaš simptome, logično je da ne ideš među ljude.. Imače bi firma pukla pošto ne mogu da rade samo online..
                  Biće podmetanja oko datuma.. Veliki je ulog..

                  Comment


                  • Rts sutra "live" prati.. Emisija počinje u 23:35h.. Pa do konačne odluke Suda..

                    Comment


                    • Pa “tehnički”... Ko zna ko mu je zadužen za te predmete, kad mu je dostavljeno... itd

                      I ne mora izolacija ako je čovek asimptomatičan, sad maska mora, ali uvek postoji neko objašnjenje, to je bilo samo za sliku, izvinjavam se... nije on jedini, ne vidim ovo kao neki nepremostiv problem, nema veze sa vizom. Nije baš lepo ali eto, niko nije savršen
                      Iskače svašta na sve strane pa bože moj, već smo
                      se toliko toga naslušali i nagledali, who cares?
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Ovaj sudski proces ce biti dramaticniji od bilo kog finala slema do sada,sve je prevazidjeno odavno,ako ga dobije sam turnir ce biti laganica naspram ovog

                        Comment


                        • Nego jel sigurno da Francuzi govore istinu? Novak se slikao 17. 12. sa fanom u potpuno istoj garderobi koju je navodno nosio 18.12. Moguce, ali da li je verovatno? Link : https://www.instagram.com/p/CXmIRTfo...mpaign=loading

                          Evo i slike sa Francuzima : https://pbs.twimg.com/media/FImsieNW...jpg&name=large
                          Last edited by 147; 08-01-22, 23:28.

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Pretpostavljam da je radio testove svaki dan.. Zato i nije išao u "izolaciju".. Nije on imao temperaturu i sl. pa otišao na testiranje.. To bi bilo neodgovorno.. Nije imao simptome..
                            Kum radi za MNK.. Svaka dva dana imaju testiranja.. Dobiju negativan test i teraju dalje
                            .. Tako je u Srbiji.. Samo kada već imaš simptome, logično je da ne ideš među ljude.. Imače bi firma pukla pošto ne mogu da rade samo online..
                            Biće podmetanja oko datuma.. Veliki je ulog..
                            To je moguce. Da je imao testove konstantno i da je zbog toga ziveo normalnim zivotom i odradjivao svakodnevne obaveze.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • 1)
                              Ne kazem da je falsifikovao i sud ne moze to da dokaze bez dalje istrage. To bilo kriminalno djelo. Ne vjerujem da ce se sud upustati u to. Medjutim, mnogo neblagonakloni ljudi i u Australiji i sire ce da proturaju tu pricu. Ona nece otici.

                              2)
                              Uvjeren sam da Novak moze dobiti rezultat u 3 sata, ali 24 sata zvuce OK. Na pitanje zasto se slikao sa mladim teniserima ima relativno prihvatljivi odgovor. Napravi sam test iz predostroznosti jer sam bio u kontaktu sa zarazenim, nisam imao simptome. Tesko mi je bilo da razocaram djecu koja i tako i tako nisu rizicna grupa.

                              Medjutim pitanje o Francuzima je daleko teze. Tu moze da bude zadovoljavajuci odgovor da je bio sa fotografom koji je nedavno prelezao kovid (naravno fiotograf to treba da potvrdi) i s nikim vise.

                              Sve u svemu, bicu zadovoljan ako prodje bez 3 godine zabrane.
                              Last edited by NI; 08-01-22, 23:31.

                              Comment


                              • Realno sta se seta sa decom ako se testiro i zeli da mu je test pozitivan,znaci zeli da zarazi sve oko sebe??Moze ici na pricu da se testiro iz predostroznosti i da je kasno dobio rezultate,procice to na sudu ali kod javnosti??Obesice ga bukvalno...posebno ako zaigra na Ao

                                Sa francuzima je jos gora situacija ostaje nada da nije tacan datum,ali tolko je sumnjiv da nista nije sigurno vise

                                Comment

                                Working...
                                X