Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post

    Ponistili su joj, u istom je hotelu gde i Djokovic, samo ne znam da li jos uvek jer je trazila da odmah napusti zemlju, nece da se zali.
    JOs jednog koji je usao na iste papire su nasli, on je dobrovoljno napustio zemlju, ali on nije teniser.
    Znam da su joj ponistili ali kad.

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      https://www.kurir.rs/sport/tenis/384...-australijanci

      Ne znam čoveka, ali normalno razmišlja.. I to još iz Australije..

      Pa naravno, svi polako počinjemo da gubimo dostojanstvo, aman... Problem je što stvarno većina običnih smrtnika nema uslova, novaca, veze, podršku da se suprotstavi nepravdi i maltretiranju, da se bar čuje njegov glas. Zaslužio je podršku i simpatije, ne pljuvanje, ali teško je jako teško širom otvoriti oči

      Cela zemlja sada mrzi Novaka Đokovića jer je imao hrabrosti da uradi nešto što mnogi od nas ne bi - da brani sebe. Novakov principijelan stav je samo poslužio da se osvetli činjenica da su milioni Australijanaca dozvolili sebi da ih maltretiraju u protekle dve godine. I niko to ne želi da prizna. Daleko je lakše demonizovati srpskog milionera koji je zauzeo stav nego složiti se da smo naterani na potčinjenost od strane političara i zdravstvenih birokrata - napisao je Mekfirson.

      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Kakva dominacija Bogdana Obradovića..
        Na ebn kuriru gostovao..
        Srđan je osnovac za njega.. Slatko sam se ismejao..

        Comment


        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Mozda je tek tog dana dobio rezultate testa. U Srbiji to cesto dosta kasni.

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post

              Mozda je tek tog dana dobio rezultate testa. U Srbiji to cesto dosta kasni.
              A posebno kad si Novak Djokovic
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Pa ako su hteli da lažiraju potvrdu mogli su izabrati neki datum gde se bar neko vreme nakon toga nije pojavljivao u javnosti.


                Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

                Comment


                • Salu na stranu, u pravu je Bojana. Ovo sa slikom 18. decembra je vec dva dana sto jeste sumnjivo. Ajde jedan dan posle 16. decembra i nekako. Mislim postoji sansa da test nie stigao, ali sve je jako sumnjivo. Cak i da je istina da nije dobio odmah test, njegov tim advokata je morao to da napomene.

                  Comment


                  • PCR se čeka najmanje 3 dana. Ne znam nikoga ko je za kraće dobio a da nije imao vezu. A Novak nije želeo vezu. Zato je mogao 2, 3 dana da se švrćka.

                    Comment


                    • Sah-mat. Ovo je zicer, ako njegovi advokatu ovo ne iskoriste da bace diplome.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                        PCR se čeka najmanje 3 dana. Ne znam nikoga ko je za kraće dobio a da nije imao vezu. A Novak nije želeo vezu. Zato je mogao 2, 3 dana da se švrćka.
                        Kakva 3 dana, o cemu pricas ti?
                        Ljudi dobijaju test za par sati, mozda za dan, ali sigurno ne za 3 dana
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Salu na stranu, u pravu je Bojana. Ovo sa slikom 18. decembra je vec dva dana sto jeste sumnjivo. Ajde jedan dan posle 16. decembra i nekako. Mislim postoji sansa da test nie stigao, ali sve je jako sumnjivo. Cak i da je istina da nije dobio odmah test, njegov tim advokata je morao to da napomene.
                          Sve i da je tako, to je irelevatno za slučaj na Sudu. On je bio pozitivan i to je to. A to što je ovde polemika da li je etički to što se švrćkao, to nema veze sa njegovom žalbom.

                          Comment


                          • https://twitter.com/itisimrankhan/st...89521751113728

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post

                              Kakva 3 dana, o cemu pricas ti?
                              Ljudi dobijaju test za par sati, mozda za dan, ali sigurno ne za 3 dana
                              Bojana, moj kum, kome je majka lekar u Dragiše Mišović, uradio je preko veze PCR i čekao 6 dana. Nisi ti posisala svu pamet ovog sveta. Shvati to.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                                Bojana, moj kum, kome je majka lekar u Dragiše Mišović, uradio je preko veze PCR i čekao 6 dana. Nisi ti posisala svu pamet ovog sveta. Shvati to.
                                E jaka mu je veza cuj 6 dana

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X