Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Bojana je legenda ovog foruma! Nemojte je dirati! Prihvatite je kakva je. Logicna, razumna, informisana... sve dok nesto nije na stetu Federera! Ona se pretvara u majku koja stiti svoje dijete!
    Misliš da Bojana ima majčinske porive prema Dedi? Wow, it blows my mind 🤣🤣🤣
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ako je bio covid pozitivan, to kao sto vidimo nije dovoljno dobar medicinski razlog da se dozvoli ulaz u Australiji. Jer se o tome radi, ulaz u zemlji, a ne ucesce na turniru. I za to su nadlezni federalne vlasti i border control ili kako se vec zove. Imao je i problem sa vizom, a ne samo sa medicinskim izuzecem.
      Irelevantno je koliko traje imunitet posle covida, ako Australija ga ne prihvaca, to su pravila koja se moraju postovati, jer on trazi ulaz na teritoriju te zemlje. Njegovo eventualno ponasanje doj je bio covid pozitivan, je za osudu, i samo govori u prilog njegovog cvrstog anti-vakserskog stava.
      Inace, mene iznenadi koliko on ne shvaca situaciju u koju se nalazi, pa je trazio da ga prebace u kucu koje je iznajmio. Pa, kako, kada mu je zabranjen ulaz u zemlju, ta kuca nije na nekoj drugoj teritoriji .... ili licnog kuvara?! Za ponasanje njegove familije, svaka rec je suvisna, to je potpuno sumanuto i van pameti.
      Videcemo, sta ce se dogoditi, jer se ne radi o tenisu, nego kako se jedna zemlja spravlja sa pandemijom. Svako od nas moze imati licni stav, ali taj stav nikako ne sme biti na stetu drugih.
      Za mene stvar je prilicno jednostavno, ili postuj pravila zemjle ciji si gost ili uopste ne dolazi. Ako misli da je doveden u zabludi od strane neka tuzi. Ovako nastala je situacija koja se mogla izbeci.

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

        Nisi medicinski radnik i ne znaš sa sigurnošću šta je bilo. Zato nemoj ovde da širiš animozitet prema našem favoritu. Ti se 20% držiš nekih informacija i onda samo sklizneš u narativ mržnje. Idi malo komentariši nešto drugo. Nemoj ti da spasavaš decu i ostale od Novaka...
        Znam isto koliko i ti, pise u papirima da je first positive PCR 16.12., a on je isao 17.12. i slikao se sa decom, meni je dovljno da zakljucim da je izuzetno neodgovaran ili da je lazirao test.
        Sumnjam da je laziran, verujem da je pravi...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Novak je zao, Novak je neodgovoran, to je djubre jedno...

          Comment


          • Originally posted by Niki View Post
            Ako je bio covid pozitivan, to kao sto vidimo nije dovoljno dobar medicinski razlog da se dozvoli ulaz u Australiji. Jer se o tome radi, ulaz u zemlji, a ne ucesce na turniru. I za to su nadlezni federalne vlasti i border control ili kako se vec zove. Imao je i problem sa vizom, a ne samo sa medicinskim izuzecem.
            Irelevantno je koliko traje imunitet posle covida, ako Australija ga ne prihvaca, to su pravila koja se moraju postovati, jer on trazi ulaz na teritoriju te zemlje. Njegovo eventualno ponasanje doj je bio covid pozitivan, je za osudu, i samo govori u prilog njegovog cvrstog anti-vakserskog stava.
            Inace, mene iznenadi koliko on ne shvaca situaciju u koju se nalazi, pa je trazio da ga prebace u kucu koje je iznajmio. Pa, kako, kada mu je zabranjen ulaz u zemlju, ta kuca nije na nekoj drugoj teritoriji .... ili licnog kuvara?! Za ponasanje njegove familije, svaka rec je suvisna, to je potpuno sumanuto i van pameti.
            Videcemo, sta ce se dogoditi, jer se ne radi o tenisu, nego kako se jedna zemlja spravlja sa pandemijom. Svako od nas moze imati licni stav, ali taj stav nikako ne sme biti na stetu drugih.
            Za mene stvar je prilicno jednostavno, ili postuj pravila zemjle ciji si gost ili uopste ne dolazi. Ako misli da je doveden u zabludi od strane neka tuzi. Ovako nastala je situacija koja se mogla izbeci.
            Sve i da je tako kako kažeš, ipak nije tako. Kreg Tajli je tražio od Vlade da se odobri medicinsko izuzeće i oni su to odbijali 2x u novembru. Nakon očigledne diskusije i opšteg interesa ipak je dozvoljeno. Ustanovljen je protokol kako to može da se uradi i to je urađeno. Vlada je dala protokol i komisije koje će to proveravati i odobravati. Što se tiče njegovih ličnih zahteva, može mu se da to traži, on nije običan građanin i ima diplomatski pasoš. Vlada Srbije je na kraju izdejstvovala da dobije sprave za trening i bezglutensku hranu. I sve to jer mu se može. On je Novak Đoković.

            Da, Australija prihvata imunitet posle Covida. Idi na twitter nalog Saše Ozma i videćeš da to izuzeće idalje stoji, na osnovu preležane bolesti. Nije sklonjeno.

            Ti i Bojana ispratite izjave većine tenisera i shvatite da ne znate šta se dogodilo tačno. Svi mi samo nagađamo, verovatno polovično precizno. Ali mi smo ipak na strani Novaka. Ne samo jer navijamo za njega već zato što je naš zemljak i trebamo biti na njegovoj strani.

            Čak ni ta famozna borba protiv pandemije ne pije vodu. Oni sa Novakom u karantinu ovih dana biju svaki dan 10x više slučajeva od nas.

            Comment


            • https://nova.rs/sport/australijan-op...star-zdravlja/

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                Sve i da je tako kako kažeš, ipak nije tako. Kreg Tajli je tražio od Vlade da se odobri medicinsko izuzeće i oni su to odbijali 2x u novembru. Nakon očigledne diskusije i opšteg interesa ipak je dozvoljeno. Ustanovljen je protokol kako to može da se uradi i to je urađeno. Vlada je dala protokol i komisije koje će to proveravati i odobravati. Što se tiče njegovih ličnih zahteva, može mu se da to traži, on nije običan građanin i ima diplomatski pasoš. Vlada Srbije je na kraju izdejstvovala da dobije sprave za trening i bezglutensku hranu. I sve to jer mu se može. On je Novak Đoković.

                Da, Australija prihvata imunitet posle Covida. Idi na twitter nalog Saše Ozma i videćeš da to izuzeće idalje stoji, na osnovu preležane bolesti. Nije sklonjeno.

                Ti i Bojana ispratite izjave većine tenisera i shvatite da ne znate šta se dogodilo tačno. Svi mi samo nagađamo, verovatno polovično precizno. Ali mi smo ipak na strani Novaka. Ne samo jer navijamo za njega već zato što je naš zemljak i trebamo biti na njegovoj strani.

                Čak ni ta famozna borba protiv pandemije ne pije vodu. Oni sa Novakom u karantinu ovih dana biju svaki dan 10x više slučajeva od nas.
                Oni imaju 2300 preminulih, kod nas se tacan broj ne zna, jer lazu. Po nekim izvorima, 40 000 vise ljudi je preminulo, kako to nazivaju visak smrtnosti. Dodaj na to oko 12500, po zvanicnim brojkama i vidi da li se oni dobro bore protiv pandemije ili ne.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment




                • Originally posted by Niki View Post
                  Ako je bio covid pozitivan, to kao sto vidimo nije dovoljno dobar medicinski razlog da se dozvoli ulaz u Australiji. Jer se o tome radi, ulaz u zemlji, a ne ucesce na turniru. I za to su nadlezni federalne vlasti i border control ili kako se vec zove. Imao je i problem sa vizom, a ne samo sa medicinskim izuzecem.
                  Irelevantno je koliko traje imunitet posle covida, ako Australija ga ne prihvaca, to su pravila koja se moraju postovati, jer on trazi ulaz na teritoriju te zemlje. Njegovo eventualno ponasanje doj je bio covid pozitivan, je za osudu, i samo govori u prilog njegovog cvrstog anti-vakserskog stava.
                  Inace, mene iznenadi koliko on ne shvaca situaciju u koju se nalazi, pa je trazio da ga prebace u kucu koje je iznajmio. Pa, kako, kada mu je zabranjen ulaz u zemlju, ta kuca nije na nekoj drugoj teritoriji .... ili licnog kuvara?! Za ponasanje njegove familije, svaka rec je suvisna, to je potpuno sumanuto i van pameti.
                  Videcemo, sta ce se dogoditi, jer se ne radi o tenisu, nego kako se jedna zemlja spravlja sa pandemijom. Svako od nas moze imati licni stav, ali taj stav nikako ne sme biti na stetu drugih.
                  Za mene stvar je prilicno jednostavno, ili postuj pravila zemjle ciji si gost ili uopste ne dolazi. Ako misli da je doveden u zabludi od strane neka tuzi. Ovako nastala je situacija koja se mogla izbeci.
                  Već si u prvoj rečenici pogrešio/la, to JESTE dovoljan medicinski razlog da dobije izuzeće, odnosno, on ga je dobio od australijskih zvaničnika (sigurno ne odlučuje tu TA samostalno već njihovo ministarstvo zdravlja), a sad što su se naknadno predomislili, e to već ne može tako, ima da snosiš posledice svoje brljotine. Novak ništa nije pogrešio, postupao je u potpunosti po njihovom nakaradnom zakonu.
                  Last edited by dekkard; 08-01-22, 14:15.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Kako je AO organizovao turnir prošle godine? Šta se promenilo za ovih godinu dana pa uslovi za ulazak tenisera nisu isti?


                    Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

                    Comment




                    • Originally posted by bojanaBG View Post

                      Oni imaju 2300 preminulih, kod nas se tacan broj ne zna, jer lazu. Po nekim izvorima, 40 000 vise ljudi je preminulo, kako to nazivaju visak smrtnosti. Dodaj na to oko 12500, po zvanicnim brojkama i vidi da li se oni dobro bore protiv pandemije ili ne.
                      Otkud znaš da oni ne lažu?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post

                        Oni imaju 2300 preminulih, kod nas se tacan broj ne zna, jer lazu. Po nekim izvorima, 40 000 vise ljudi je preminulo, kako to nazivaju visak smrtnosti. Dodaj na to oko 12500, po zvanicnim brojkama i vidi da li se oni dobro bore protiv pandemije ili ne.
                        Nažalost nisi ukapirala.

                        Ne pije vodu jer on neće njima naškoditi svojim ulaskom. Tvoj mozak radi u posebnom režimu. Jedan je da prezireš Novaka a drugi je da si isključivo ti u pravu.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Naš'o način da postane popularniji od RFa


                          A uz to on je Joker, negativac, mnogo zabavniji od dosadnjakovića Roleta


                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Niki View Post
                            Ako je bio covid pozitivan, to kao sto vidimo nije dovoljno dobar medicinski razlog da se dozvoli ulaz u Australiji. Jer se o tome radi, ulaz u zemlji, a ne ucesce na turniru. I za to su nadlezni federalne vlasti i border control ili kako se vec zove. Imao je i problem sa vizom, a ne samo sa medicinskim izuzecem.
                            Za neke jeste i u tome je problem.

                            "Češka teniserka Renata Voračovanije nije se vakcinisala ali je u decembru preležala kovid-19 i time ispunila sve uslove za dozvolu da učestvuje na prestižnom teniskom turniru.
                            U Australiju je došla u decembru, puštena je u zemlju bez problema posle provere svih dokumenata i odigrala već jedan pripremni meč ali kada je izbila afera oko Đokovića u četvrtak su iznenada došli po nju u hotel i prebacili je u pritvor u hotel za imigrante u Melburnu.
                            "Ne shvatam zašto bi došli tek za nedelju dana i saopštili mi: "hej, šta je važilo do sada više ne važi"

                            Kao sto rekoh ovo je politicka odluka i Novak ce najverovatnije dobiti izvinjenje i materijalnu odstetu ako bude trazio ali od igranja AO nema nista jer ce pre otkazati ceo turnir nego njemu dozvoliti posle svega da igra.
                            Novak trebe da se dobro zamisli kako ce i sta ce posle AO.
                            Last edited by skeptik; 08-01-22, 14:19.

                            Comment


                            • Pa i ide ka tome da se otkaže turnir.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Niki View Post
                                Ako je bio covid pozitivan, to kao sto vidimo nije dovoljno dobar medicinski razlog da se dozvoli ulaz u Australiji. Jer se o tome radi, ulaz u zemlji, a ne ucesce na turniru. I za to su nadlezni federalne vlasti i border control ili kako se vec zove. Imao je i problem sa vizom, a ne samo sa medicinskim izuzecem.
                                Irelevantno je koliko traje imunitet posle covida, ako Australija ga ne prihvaca, to su pravila koja se moraju postovati, jer on trazi ulaz na teritoriju te zemlje. Njegovo eventualno ponasanje doj je bio covid pozitivan, je za osudu, i samo govori u prilog njegovog cvrstog anti-vakserskog stava.
                                Inace, mene iznenadi koliko on ne shvaca situaciju u koju se nalazi, pa je trazio da ga prebace u kucu koje je iznajmio. Pa, kako, kada mu je zabranjen ulaz u zemlju, ta kuca nije na nekoj drugoj teritoriji .... ili licnog kuvara?! Za ponasanje njegove familije, svaka rec je suvisna, to je potpuno sumanuto i van pameti.
                                Videcemo, sta ce se dogoditi, jer se ne radi o tenisu, nego kako se jedna zemlja spravlja sa pandemijom. Svako od nas moze imati licni stav, ali taj stav nikako ne sme biti na stetu drugih.
                                Za mene stvar je prilicno jednostavno, ili postuj pravila zemjle ciji si gost ili uopste ne dolazi. Ako misli da je doveden u zabludi od strane neka tuzi. Ovako nastala je situacija koja se mogla izbeci.
                                Da su mu podrobno objasnili pravila (po kojima su i drugi ljudi primljeni i to bez problema, dok nije Nole stigao ) elem da su njemu i njegovim advokatima to tako lepo crno na belo objasnili, nike degen da putuje i izlaže se maltretiranju.

                                Što se kuće tiče, ne bi bio ni prvi ni poslednji koji obavi karantin ili ostane X dana u kućnom pritvoru, to pravo imaju čak i odredjeni kriminalci sve uz nanogicu i tako to ali ne i antivakser Nole, bože me sačuvaj, to je već mnogo rizično!

                                nemojte me zaebavati, mislim stvarno toliko prećeraste da ćete i od mene antivaksera napraviti

                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X