Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

    [quote author=Nevena link=topic=478.msg33443#msg33443 date=1220471680]
    Pa mene bi bilo sramota da vidim da je lopta dobra i da cutim kao da je out, ako je out onda je out, ne bitno za koga, ako je unutra onda je unutra, ne bitno za koga i kraj!

    Mnogi su poceli da pricaju na temu da Novak to namerno radi, cini mi se da je Federer prvi to uradio, ono u MC ove godine je stvarno bio vrhunac, ja nisam mogla da verujem svojim ocima! Al ajde

    Publika je pocela da shvata kakav je, one imitacije su bile tada zanimljive, posle je stvarno poceo da smara sa njima i izigrava cirkuznata, a ljudi su dosli da gledaju tenis zato sto vole, da su hteli cirkus otisli bi u cirkus! Juce su ga lepo izvidzali kada je bacio onaj reket :o A on se sada setio da nece da ga pamte kao klovna, e pa trebao je ranije da razmislja, vec je zapamcen...

    Sam je rekao da ce da uradi sve da pobedi, trazi i te MTO i ako nisu potrebni i ne znam ni ja sta vec ... Pa blago njemu onda, ja bih radije izgubila nego tako pobedjivala... Nekima je samo pobeda u galvi, ako nemaju savest blago njima Ja iskreno ne bih mogla ... ::
    [/quote]

    Comment


    • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

      Ne kapiram otkud opet sumnje u Noletove povrede i sl?. Ko je gledao me?, a i prethodni , video je. Osim toga , ne bi se on mu?io 5 setova da je dobro. Samleo bi bilo koga u 3

      Comment


      • Comment


        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

          pa da...ono na pocetku 2. seta je stvarno bila povreda...grimasa mu je bila uzasna...i sta kao nemoguce da se povreda tokom meca stabilizuje...i po njegovoj igri tada se dalo primetiti da je stvarno imao probleme...a ova dva iskompleksirana(jedan izgubio drugi vec unapred izgubio) pa eto nemaju sta drugo osim da kritikuju...
          "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

          Comment


          • Comment


            • [/quote]
              pa naravno

              pravila mu nalazu da on hoce da trazi medical kad god mu se cefne...a i ako ste primetili on je samo jednom trazio medical(zato sto je to maximum ako je u pitanju ista povreda)...a ostalu lekarsku pomoc je primao za vreme regularne pauze...u cemu je problem?
              "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

              Comment


              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                [quote author=ninoslav vitosevic link=topic=474.msg33556#msg33556 date=1220533830]
                Stvarno mi nije jasno kako neko moze da navija za Nadala pored zivog Djokovica, srbina iz Kosovske Mitrovice, naseg coveka.... Moj mentalni sklop to ne moze da prihvati... Narocito u ovako teskom istroriskom trenutku u kome se nalazi nasa zemlja... Banalno je navijati za Nadala jos neki primaju i cestitke... :o
                [/quote]



                Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Comment


                      • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                        @ Dule

                        Mislim da smo se sve dogovorili
                        I preko pm-a i javno.

                        NEMOJ VISE DA POTEZES TEME OKO TOGA KO ZA KOGA NAVIJA !!!

                        NEKA SVAKO NAVIJA ZA KOGA HOCE - I DA VISE PRESTANE PRICA O TOME !!!

                        NEMA VISE NIKAKVOG SMISLA - APSOLUTNO NIKAKVOG !!!



                        @ Ljudi koji mi nisu jasni


                        [b]kukavica , folirant i klovn.



                        Ako pobedi - ipak je bio i ostao drolja, a ako izgubi onda opet dobro . Cemu to vodi ?

                        Mislim da dugujete izvinjenje ljubiteljima tenisa a pogotovo fanovima Djokovica (medju kojima sam i ja - barem veceras)
                        I to javno govorim samo zbog nezapamcenog skandala koje su izazvale Andijeve izjave.
                        Nije on blesav. To su provokacije i zelja da psihicki slomi svog protivnika.To nema veze sa sportom.

                        Znate kako se kaze - uvek je neukusno pricati o tudjim bolestima i prizivati zlo . E to je Rodik uradio . Upravo to.
                        I niko pod milim Bogom nista

                        Comment


                        • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                          Je l' moze neko realno da mi analizira mec? Nisam gledala,a vidim da je rezultat u prva 2 seta prilicno ubedljiv,pa me zanima da li je Novak sjajno reternirao ili je Rodik slabije servirao ili vec nesto trece? Hvala
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                            [quote author=bojanaBG link=topic=478.msg33797#msg33797 date=1220596159]
                            Je l' moze neko realno da mi analizira mec? Nisam gledala,a vidim da je rezultat u prva 2 seta prilicno ubedljiv,pa me zanima da li je Novak sjajno reternirao ili je Rodik slabije servirao ili vec nesto trece? Hvala
                            [/quote]

                            Comment


                            • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                              hvala Pat :-* :-*
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: ATP - NOVAK DJOKOVIC

                                i ja....?ekam da vidim kako ?e novak da po?asti publiku spektaklom.

                                Comment

                                Working...
                                X