Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da raščistimo jedno, Novak (niko od nas) nije dužan da objavljuje svoj medicinski karton, čak ni u slučaju kovida, kao što nam svima postaje normalno, niti je dužan da objavljuje “kad misli da se vakciniše” ili slično što je Niki napisala. I ja sam za vakcinu i vakcinisana, podržavam neke mere a neke ne (čisto da se razumemo) ali taj fazon da podržavamo da bukvalno svako mora da nosi kovid sertifikat u ustima i svuda mora svakoj šuši da ga pokazuje... mislim stvarno. Svet se pretvara u jedno ogromno govno.

    On jedino što mora da dokaže to je ono što nadležni organi zahtevaju od njega za ulaz i učestvovanje na AO, ni manje ni više.

    Nikoga živog osim dotičnih ne treba da intersuje da li je preležao iliti vakcinisan, a jos manje javno mnjenje pošto je to u domenu privatnosti svakoga od nas,”.

    Većina ljudi je pod pandemijom rešila da spusti gaće, trpi i opravdava bahaćenje evropskih i američkih vlada iz ogromnog straha od pandemije. Mene je eto sve ovo podsetilo na to da, majkoviću, postoje neka osnovna ljudska prava na koja smo eto svi već zaboravili....
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      In other news, skoro 116k novozaraženih danas u Australiji.

      Djokovic je kriv za sve
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Čim su krenula ova podmetanja znači da se tresu gaće
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post

          Samo sto dok je cekao rezultate tog testiranja jos dodatno setkao po gradu, davao neke pehare deci, isao u Postu da dobije markicu itd.
          Totalno neodgovorno ponasanje
          Moguce Bojana, ali nema veze sa imunitetom! U Srbiji su ljudi spremni da zagle Djokovica i kad ima COVID. To e Australiju ne tice. Tice se samo Srbiju. U Australiji su druga prvaila koje Novak postuje doke j u Australiji!

          AKO BAS HOCES NASTAVIO JE DA SE SETA DA DOBIJE COVID U SLUCAJU DA TEST BUDE NEGATIVAN.

          Njegova odluka je: "Necu da se vakcionisem, hocu da se zarazim! Bolji je imunitet poslije zaraze!"

          Sve ispravno !!! Sve planirano mjesecima!

          Nole !!!

          Jedino onaj idiotski tvit na dan kada je poletio. MORAO JE DA SE POHVALI!

          Originally posted by Panchev9 View Post
          NI
          Baguješ bre.. Kakav Monako.. Novak neko vreme živi na relaciji Beograd-Marbelja-svet...
          Pojma nisam imao i vjerujem da je za moj post to nebitno.


          -------------

          Zalba advokata je fantastican.
          Last edited by NI; 08-01-22, 11:01.

          Comment


          • Znaci vama je ok da on siri kovid na sve strane, samo da osvaja turnire, jebes zivote...makar znam sa kim pricam
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • I da li ce da igra majstor?

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Znaci vama je ok da on siri kovid na sve strane, samo da osvaja turnire, jebes zivote...makar znam sa kim pricam
                Nije OK. To je pitanje za Srbiju, nema veze sa AUstralijom.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post

                  Nije OK. To je pitanje za Srbiju, nema veze sa AUstralijom.
                  Videcemo sta ce sudija da kaze
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • NI ti si car!!! Znaci Nole se namerno zarazio. Sve je isplanirao mesecima ranije da se zarazi da tako dobije izuzece itd itd ... I onda ga Raf koji je sve to znao jer jedno vece dok su sedeli pijani posle nekog derneka Novak mu se poverio. Jbg takav je ne moze da cuti. I cim je stigao u Australiju Ra pravo u zgradu vlade pa isprica sve sto mu se nas junosa poverio.
                    I onda ga ovi slepci na aerodromu iskusno sacekaju i sjebu.... Jebem ih u usta!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post

                      Videcemo sta ce sudija da kaze

                      Da bukvalno ćemo “videti” svi koliko pročitah biće direktan prenos....

                      sramota, brate
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Svi mediji su 17 12 2020 objavili da je donirao skener, jedino stranica ministarstva 17 12 2021
                        U cemu je fora. Cak i fotka Novakovs iz 2021 ista odeca kao na fotkama iz 2020.

                        Comment


                        • Ko zna koliko puta sa Novak testirao dok nije dobio pozitivan test. On se na primer na kratko slikao sa zarazenim na utakmici sa Barselonom. Da li je to dovoljan razlog za izolaciju? Stvar diskusije. Iksren da budem ne znam da li je to okarakterisano kao blizak kontakt, nisam detaljno citao zakon u doba korone. Svakako je dovoljan razlog da se testira.
                          Last edited by 147; 08-01-22, 11:10.

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post


                            Da bukvalno ćemo “videti” svi koliko pročitah biće direktan prenos....

                            sramota, brate
                            Boles'.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              NI ti si car!!!!
                              Nisam ja Car. Novak je Car. Ali za onaj tvit je zasluzio olju! Ima tu balkansku crtu da mora da se pohvali!

                              Comment


                              • Originally posted by 147 View Post
                                Ko zna koliko puta sa Novak testirao dok nije dobio pozitivan test. On se na primer na kratko slikao sa zarazenim na utakmici sa Barselonom. Da li je to dovoljan razlog za izolaciju? Stvar diskusije. Iksren da budem ne znam da li je to okarakterisano kao blizak kontakt, nisam detaljno citao zakon u doba korone. Svakako je dovoljan razlog da se testira.
                                Tako je, Kao zena kad proba da zatrudni!

                                Comment

                                Working...
                                X