Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da mora da ima testove da pokaže. Kakva potvrda doktora. To je presmešno. Video sam tu tvrdnju. Ako je to uradio onda je težak maloumnik. Onda i zaslužuje zabranu. Mislim da ste vi to za doktora loše razumeli. Mislim da je u pitanju saglasnost samo jednog doktora komisije, to bi već imalo smisla jer liči na muljažu. Ali opet to nije njegova muljaža. Čovek je priložio dokumentaciju. Ako je tačno ono što je Bojana slala za dokumetnaciju koja je dovoljna za izuzeće, tu se tražio potvrda o pozitivnom testu a ne neki nalazal doktora. To za potvrdu doktora je neviđeno glupa priča i ako je to probao, to je kao u školi da ti drugar napiše opravdanje rukom na papiru i potpiše se kao majka ili otac.

    Novak nije malouman. Bar mi je teško to da poverujem. Dobio je upustva na kojima piše šta se dostavlja za izuzeće. Mislim da tu nema postavljanja podpitanja, vrlo je jednoznačno. Na kraju krajeva, šta god da je poslao, DOBIO JE izuzeće. Sve posle toga je nebitno.


    https://twitter.com/josemorgado/stat...433760772?s=20
    Last edited by Ljubitelj tenisa; 07-01-22, 18:37.

    Comment


    • Stvarno razmisljati o opciji da igra AO ja za mene suludo i van svake rasprave. Ovo je sad pravna borba da se dokaze istina i pravda ali negdje sam procitao da na spomen njegovog imena na stadionu su se orili zvizduci. Nezamislivo je da izadje na teren nakon svega ovoga.

      Comment


      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
        Novak nije malouman. Bar mi je teško to da poverujem. Dobio je upustva na kojima piše šta se dostavlja za izuzeće. Mislim da tu nema postavljanja podpitanja, vrlo je jednoznačno. Na kraju krajeva, šta god da je poslao, DOBIO JE izuzeće. Sve posle toga je nebitno.
        Dvije komisije su procijevale valjanost dokumentacije koju je prilozio.

        Originally posted by DinoFC View Post
        Stvarno razmisljati o opciji da igra AO ja za mene suludo i van svake rasprave. Ovo je sad pravna borba da se dokaze istina i pravda ali negdje sam procitao da na spomen njegovog imena na stadionu su se orili zvizduci. Nezamislivo je da izadje na teren nakon svega ovoga.
        Ima onih koji tvrde da bi fizicki bio ugrozen. Mozda je to pretjerrivanje, mozad ce to da se smiri, ali tesko da ce da igra.
        Last edited by NI; 07-01-22, 18:55.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post

          Dvije komisije su procijevale valjanost dokumentacije koju je prilozio.
          O tome sam pricao, glupo je sto Border Force navodi da uz sebe nije imao dodatne dokaze. Zasto bi ih imao kad mu niko nije trazio niti nagovjestio da treba imati i da ce mu mozda traziti. Covjeku odobren ulaz sa onim sto je prilozio i sa tim je sletio. Da su mu trazili dodatno ili bi dostavio ili ne bi polijeto ka Australiji

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Stvarno razmisljati o opciji da igra AO ja za mene suludo i van svake rasprave. Ovo je sad pravna borba da se dokaze istina i pravda ali negdje sam procitao da na spomen njegovog imena na stadionu su se orili zvizduci. Nezamislivo je da izadje na teren nakon svega ovoga.
            Adelaide, tako sam ja procitala danas na tviteru.

            Mislim da su sad ljudi na njegovoj strani u smislu da ga vise ne maltretiraju, ali nisu za to da igra AO, nego da ide kuci.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Mislim da će Novak, ako bude odlučio da igra, imati nikad veću podršku publike u Australiji.
              Jedno je establišment a drugo običan narod, iznuren predugačkim, neefikasnim i besmislenim zabranama.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post

                Adelaide, tako sam ja procitala danas na tviteru.

                Mislim da su sad ljudi na njegovoj strani u smislu da ga vise ne maltretiraju, ali nisu za to da igra AO, nego da ide kuci.
                Mada svi oni koji na ovo šute sigurno podrzavaju ovu torturu i nasladjuju se u sebi. Ma ne podrzavaju ga Australijanci, mislim da bi oni navijali da ga krenu bičovat ulicama Melburna. Ostatk svijeta ogromna vecina ga podrzava sigurno

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Stvarno razmisljati o opciji da igra AO ja za mene suludo i van svake rasprave. Ovo je sad pravna borba da se dokaze istina i pravda ali negdje sam procitao da na spomen njegovog imena na stadionu su se orili zvizduci. Nezamislivo je da izadje na teren nakon svega ovoga.
                  Ma de njega briga za to. Kakvi zvižduci. Nemoj to da računaš. Ako njega oslobode moraće da postoje neke izjave i objašnjenja sa obe strane. To bi trebalo malo da smiri strasti.

                  Videćemo još za to. Samo polako. Opšti utisak je da Novak dobija podršku od teniskog sveta, vlast je krenula da se pere a Tenis Australija je na aparatima.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post

                    Tesko je reci gdje ovo ide. U srijedu je Novak izgubio bitku za javno mnjenje. U cetvrtak je dobio, sto orzava i ovaj BBC prilog, jos da nije bilo Srdjana. Mislim da Novak i danas dobija, svime je jasno da se radi o politici. Generalno, s obzirom u kakvu je zafrkanciju upao, Novak je dobro medijski prosao.

                    Ali kako dalje? Sad ne tesko moze da prosvercuje vakcinaciju. Jedino da ga omikron spasi!
                    Kad Kirijos staje na Novakovu stranu jasno ti je kojim putem ovo ide. Novak je glavna svjetska tema koji je ovo, cetvrti dan vec? Iako je izgledalo da ce biti negativac ipak je dobro odigrao. Kako god da zavrsi on je taj koji je dobio podrsku, podrzavaju ga kolege teniseri, podrzavaju ga mediji, losa slika za Autraliju i Australijance. I oni ce nekako ovaj nered morati da srede.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post

                      O tome sam pricao, glupo je sto Border Force navodi da uz sebe nije imao dodatne dokaze. Zasto bi ih imao kad mu niko nije trazio niti nagovjestio da treba imati i da ce mu mozda traziti. Covjeku odobren ulaz sa onim sto je prilozio i sa tim je sletio. Da su mu trazili dodatno ili bi dostavio ili ne bi polijeto ka Australiji
                      Apsolutno tačno. Tako sam i ja mislio. Tako bi trebalo da funkcioniše procedura. Dokumentacija za vizu obuhvata izuzeće ili vakcinaciju. Ako ispunjavaš uslove dobiješ vizu. Nije to, evo viza, a spremim dokumentaciju za izuzeće kad dođeš. Ako si dobio vizu to je to. Primljen si.

                      Comment


                      • Odluka suda vjerovatno nece ici u smjeru momentalne deportacije.
                        U najboljem slucaju po Novaka moze se pricati o nekom prolongiranju njegovog boravka sto bi u praksi znacilo da moze odigrati AO, postoji ta varijanta ili njegov izlazak iz zemlje bez ikakvih mjera protiv njega ili pecata deported u pasosu. Neka vrsta nagodbe

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                          Apsolutno tačno. Tako sam i ja mislio. Tako bi trebalo da funkcioniše procedura. Dokumentacija za vizu obuhvata izuzeće ili vakcinaciju. Ako ispunjavaš uslove dobiješ vizu. Nije to, evo viza, a spremim dokumentaciju za izuzeće kad dođeš. Ako si dobio vizu to je to. Primljen si.
                          Pa i nije, to je juce Govedarica dobro rekao, svaka granicna policija ima diskreciono pravo da ti ne odobri ulaz u zemlju iako imas vizu.
                          To se bas retko desava, ali moze da se desi i viza ne znaci 100% ces uci u zemlju.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post

                            Pa i nije, to je juce Govedarica dobro rekao, svaka granicna policija ima diskreciono pravo da ti ne odobri ulaz u zemlju iako imas vizu.
                            To se bas retko desava, ali moze da se desi i viza ne znaci 100% ces uci u zemlju.
                            Naravno, razumem to. Nego kažem kako nije on kod sebe imao dokumentaciju pa da ona sad ne bude kompletna. Nego podneo je to dok je podnosio za vizu. Ne ide i nosi to sa sobom.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                              Naravno, razumem to. Nego kažem kako nije on kod sebe imao dokumentaciju pa da ona sad ne bude kompletna. Nego podneo je to dok je podnosio za vizu. Ne ide i nosi to sa sobom.
                              Ali moras da nosis, svako ko je putovao u drzave gde treba viza, zna za to jer postoji sansa da ti ponovo traze iste dokumente na osnovu kojih si dobio vizu.
                              I ne pricam napamet, desavalo mi se
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post

                                Kad Kirijos staje na Novakovu stranu jasno ti je kojim putem ovo ide. Novak je glavna svjetska tema koji je ovo, cetvrti dan vec? Iako je izgledalo da ce biti negativac ipak je dobro odigrao. Kako god da zavrsi on je taj koji je dobio podrsku, podrzavaju ga kolege teniseri, podrzavaju ga mediji, losa slika za Autraliju i Australijance. I oni ce nekako ovaj nered morati da srede.
                                Izvan svake sumnje da je poslije onog nesretnog tvita dobro odigrao. I ovo sto je otisao u hotel za one koji traze azil je pametno. Pokazao je da nije razmazen. Spavao je sa bubasvabama, jeo je nikakvu hranu da bi ocistio svoje ime. To nije znak nadmanosti nego karaktera. Samo da nije bilo Srdjana.

                                Originally posted by bojanaBG View Post

                                Pa i nije, to je juce Govedarica dobro rekao, svaka granicna policija ima diskreciono pravo da ti ne odobri ulaz u zemlju iako imas vizu.
                                To se bas retko desava, ali moze da se desi i viza ne znaci 100% ces uci u zemlju.
                                Deasava se, narocito kad im Premijer naredi. Morison je rekao - nadjite mu nesto. Potom ih je pohvalio sto su nasli.
                                Last edited by NI; 07-01-22, 19:07.

                                Comment

                                Working...
                                X