Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Ljudi jel vi stvarno mislite da postiji 1% šanse da njemu ne kraju dozvole da igra
    ja to uošte ne vidim kao opciju al čitajući ovdje vidim da ima onih koji očekuju čak i taj scenario
    It is not over til is over
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Nema sta da ga odbiju imao je koronu poslednjih 6 meseci i to je dovoljno za izuzece,ne znam zasto su 3 meseca tupili pricu da samo vakcinisani mogu uci,ja mogu uci u Australiju a nevakcinisan sam jer sam imo covid

      Samo mislim da za Sad i Britaniju nema tih privilegija

      Obicno ovako poznate licnosti kad imaju covid objave,Novak em nije objavio em je antivasker i zato je sumnjiv do bola i vlastima a pogotovo narodu no na sudu ne moze izgubiti

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Hahahahah, koji je koeficijent da Novak osvaja AO?AHAHAHAH

        Šta je smešno?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by NI View Post

          Ja sam pesimistican. Ne vidim dobrog izlaza. Svi su prilicno losi.
          E sad sam miran.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by proudNolee View Post
            Ljudi jel vi stvarno mislite da postiji 1% šanse da njemu ne kraju dozvole da igra
            ja to uošte ne vidim kao opciju al čitajući ovdje vidim da ima onih koji očekuju čak i taj scenario
            1% je jako malo. Ja mislim da su sanse da mu vrate vizu 20%-30%. Ne zbog Novaka, zbog sebe. Ja ocekujem da ce on da se vrati cak ako i dobije ulaz.

            Comment


            • Kao gospodin čovek
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • U sustini, prica se svodi na to da drzava Viktorija nije mogla da propisuje uslove pod kojima ce se izdati medicinsko izuzece, vec je za to iskljucivo nadlezna komisija, tijelo, bla, ba.. na federalnom nivou! I tu se Novak nasao izmedju cekica i nakovnja. On je zadovoljio uslove drzave Viktorija, koja je prebolovanu koronu u poslednjih 6 mjeseci smatrala dovoljnim argumentom za izuzece, ali je australska vlada cekala iz prikrajka i oborila to, jer se ona pita.

                Avaj, na sunce dana izlaze drugaciji stavovi, dati upravo od premijera:



                Sta sad, crni sine?? Oni su od starta u konfliktu sami sa sobom. Sta reci, kakvu posluku porati...

                Comment


                • Joker,

                  Jos jucer postalo ocigledno da se radi o unutrasnjoj australskoj politickoj borbi.

                  Comment


                  • Tamo u izuzecu onaj dokument se nigde ne pominje Viktorija vec iskljucivo australijska vlada i ministarstvo zdravlja

                    Ako je stvarno istina da na drzavnom nivou nema izuzeca onda nije legalno usao i nema tu politike neke,vrlo je moguce da je Viktorija i napravila izuzece samo da bi Novak mogao doci
                    Last edited by Srkisa; 06-01-22, 23:50.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Joker,

                      Jos jucer postalo ocigledno da se radi o unutrasnjoj australskoj politickoj borbi.
                      Jasno meni, jasno tebi, jasno svima... Ali mi je promakao ovaj citat premijera Australije, nisam vidio da ga je neko postavio.

                      Kao i ti kad kazes za Bojanu da je u pravu kad kaze da ne valja sto Novak ratuje sa cijelim svijetom (zamisli, u pravu je za tako banalnu stvar), ali ignorises sve njene podrugljive ilustracije o korupciji na najvisem mogucem nivou, a u kojima je glavni akter - Novak. Pa, kad je kolege forumasi pitaju kako to misli, valjda je normalno da je veliki novac u pitanju, da ce teniser br. 1 donijeti vecu gledanost turniru i da sigurno na taj novac misli.. ona precizira "Ne, neee! On je dao pareeee!!!" Dokle ide taj bezobrazluk.. a jos je ogavnije tvoje slihtarsko ponasanje prema administratoru, kad si slijep za sve te gadosti. Iskreno, uz svo duzno postovanje, ides mi na penis...

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Joker,

                        Jos jucer postalo ocigledno da se radi o unutrasnjoj australskoj politickoj borbi.
                        Ali ona nema veze sa Novakom,cudno je da zakon nije isti za drzavu i za pokrajinu, ali Novak zakonski nije usao sa ispravnim dokumentima

                        To je sad kao da idem za Floridu ali za ulazak u Sad mi treba vakcinacija a u Floridu su mi dali izuzece jer su antivakseri tamo lupam,mislim da je ipak drzavni zakon iznad i ne smem legalno da krocim

                        Dakle Novak po tome nije u pritvoru zbog politike nego jer nije ispostovao zakonske propise

                        Dal je on znao za to?Dal su ga upozorili?





                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Joker,

                          Jos jucer postalo ocigledno da se radi o unutrasnjoj australskoj politickoj borbi.
                          Nemoj tako objasnio je Srđan Đoković na konferenciji da je to upereno protiv srpskog naroda viteškog koji nikog nije napao nikad ali eto Australija nama objavi rat ovih dana. A Đokovićeve muke su ravne Isusovim.

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post

                            Ali ona nema veze sa Novakom,cudno je da zakon nije isti za drzavu i za pokrajinu, ali Novak zakonski nije usao sa ispravnim dokumentima

                            To je sad kao da idem za Floridu ali za ulazak u Sad mi treba vakcinacija a u Floridu su mi dali izuzece jer su antivakseri tamo lupam,mislim da je ipak drzavni zakon iznad i ne smem legalno da krocim

                            Dakle Novak po tome nije u pritvoru zbog politike nego jer nije ispostovao zakonske propise

                            Dal je on znao za to?Dal su ga upozorili?




                            Srkisa, iako je sadrzaj tih medicinskih izuzeca tajna, postaje ocigledno da su sva ona za razlog imala prelezanu koronu u poslednjih 6 mjeseci. Dakle, nisu neke teske bolesti i rijetke alergije, nego prelezana korona. Ali SAMO je Novak vracen. Ostalih 5-6, koji su takodje dobili izuzece, su prosli lagano.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Srkisa, iako je sadrzaj tih medicinskih izuzeca tajna, postaje ocigledno da su sva ona za razlog imala prelezanu koronu u poslednjih 6 mjeseci. Dakle, nisu neke teske bolesti i rijetke alergije, nego prelezana korona. Ali SAMO je Novak vracen. Ostalih 5-6, koji su takodje dobili izuzece, su prosli lagano.
                              Nemamo pojma zbog cega su drugi dobili izuzece ali to nema ni veze jer na drzavnom nivou to izuzece ne vazi

                              E sad verujem da bi coveka sa srcanim problemima pustili svugde bez vakcine??Mozda su uz izuzece prilozili i neki jos dokaz da im zdr stanje ne dozvoljava to

                              To je dakle 4 5 ljudi od kojih mogu svi biti clanovi tima i imati neki problem

                              Comment


                              • Gledao sam Viška, on je optimističan. Čak opcija da bude pušten u Australiju a da odluči da ne igra turnir, kod njih u studiju nije dolazila u obzir.

                                Comment

                                Working...
                                X