Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje je da li će se turnir i održati, Australija ovih dana obara sve rekorde u broju zaraženih, preko 70k dnevno.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by nebitan View Post

      Sve bi to bilo tako i u redu da je Novak izuzetak, međutim, Novakov otac reče da je u pitanju 25 (ili 27) tenisera koji su o istom ušli u Australiju a za Novaka rampa.
      Ne, toliko njih je trazilo, a par njih je uslo, maksimum 5, od kojih nisu svi teniseri nego i clanovi tima.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        U prevodu : vidimo se nikad, čujemo još manje..
        Stari dobri Anđus

        Comment


        • Ljudi moji srećno Badnje veče i sutra Božić svima koji slave 🙏
          Nadam se da će i za Novaka ova agonija da se završi, da dođe svojoj kući a dalje kako bude, veći je čovjek od svega ovoga
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Inace ako je neko od tenisera vec usao u Australiju na osnovu izuzeca kao Novak, Novakov advokatski tim ce imati setnju bukvalno, raznijece ih na sudu.
            Bice tesko za Suda. Ostaje im da deportujuostale ili da puste Novaka.

            Predlazem anketu:

            Sto je najmanje los zavrsetak ove sage?

            1. U ponedjeljak deportuju Novaka nazad.
            2. U ponedljak sud dozvoljava Novaku da ostane, Novak kaze: "Ne hvala. I vraca se nazad!"
            3. Sud dozvoljava Novaku da ostane i Novak igra AO.
            Last edited by NI; 06-01-22, 19:30.

            Comment


            • Ja sam uvek za 3

              Mogućnost da ih dobije na svim poljima.
              Last edited by Nesic; 06-01-22, 19:29.

              Comment


              • Nesicu,

                3. To je varljivo. Nema sanse da osvoji a bice strasno izvizdan.Doduse, to ima jednu prednost. Bice vidjeno kao kazna Djokovicu koju je on prihvatio. Za nastavak karijere bi mu to pomoglo.
                2. To je na odredjeni nacin najbolje. On izlazi kao moralni pobjednik. Medjutiim, iza toga ga ceka pakao. Svi ce reci, vidi ga kako je drcan, jos nije shvatio da mora igrati po pravilima.
                1. Dosli smo do toga da ta varijanta ne izleda lose. Novak je kaznjene a nije kriv. AKo bi nasao nacina da se poslije toga vakcionise, mozda najbolja varijanta.

                Ja ne mislim vise o Australiji. Mislim samo o nastavku karijere.
                Last edited by NI; 06-01-22, 19:37.

                Comment


                  • Glavni problem sa deportacijom ostalih je sto im je garantovana privatnost, tako da nije ni ta odluka tako laka. Novakov tim mora da igra na tu kartu. Inace Bojana odakle ti to da je maksimum 5 dobilo izuzece?
                  Ako prime Novaka, sto nije verovatno naravno da Ima sansu da osvoji. To je Novak i Melburn. Imao bi I nedelju Dana za pripreme. Bar 25% u Tim okolnostima, a verovatno I vise.
                  Last edited by 147; 06-01-22, 19:41.

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Glavni problem sa deportacijom ostalih je sto im je garantovana privatnost, tako da nije ni ta odluka tako laka. Novakov tim mora da igra na tu kartu. Inace Bojana odakle ti to da je maksimum 5 dobilo izuzece?
                    Slazem se. U Australiji ce da bude talasanja ako ga deportiraju. Zato Australiji najvise odgovara 3. Kaznili su Djokovica. Rulaj je dobila krv. Slubeicke greske ce da opravdaju: "Desila se mali nesporazum koji je otklonjena, Da novak nema ekscentricne poglede na vakcinaciju to se ne bi desilo." I onda ga prepustas rulji da mu zvizde, da izgubi AO. Doduse, da kojim slucajem osvoji turnir, ne bi bila tako dobra varijana za Australiju.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      • Glavni problem sa deportacijom ostalih je sto im je garantovana privatnost, tako da nije ni ta odluka tako laka. Novakov tim mora da igra na tu kartu. Inace Bojana odakle ti to da je maksimum 5 dobilo izuzece?
                      Ako prime Novaka, sto nije verovatno naravno da Ima sansu da osvoji. To je Novak i Melburn. Imao bi I nedelju Dana za pripreme. Bar 25% u Tim okolnostima, a verovatno I vise.
                      Receno je da je nekoliko dobilo izuzece i to mahom clanovi tima, po meni je nekoliko maksimum 5.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ako osvoji turnir onda je najbolje da ga puste u ponedeljak da igra i da on igra ali posto ne bi bio favorit(bar ne veliki)rizicno je ostajati u neprijatnoj atmosferi gde te svi gledaju popreko plus te medijski spopadaju da bi ti izgubio u Sf na kraju

                        Dakle najbolje da ga puste a da ode najsigurnija varijanta,ako igra to je rizik

                        Najgore je da izgubi na sudu ali ne verujem u to

                        Comment


                        • Hahahahah, koji je koeficijent da Novak osvaja AO?AHAHAHAH

                          Last edited by DinoFC; 06-01-22, 20:09.

                          Comment


                          • Pa racunaju da ce ga pustiti,realno sudili bi mu vec danaa i deportovali bi ga da misle,ovako 5 dana karantina kao kazna da mu smanje sanse

                            Jos uvek nije iskljuceno da ga puste i ranije

                            Comment


                            • https://direktno.rs/sport/tenis/3916...ija-rizvi.html

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                Pa racunaju da ce ga pustiti,realno sudili bi mu vec danaa i deportovali bi ga da misle,ovako 5 dana karantina kao kazna da mu smanje sanse

                                Jos uvek nije iskljuceno da ga puste i ranije
                                I da ga zaraze. Ako ga puste da igra, Novak ce biti pozitivan na kovid u drugoj nedelji turnira. Nemam sumnje u to...

                                Comment

                                Working...
                                X