Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Pazi ovako. Kada god im se ukaze neka prilika da ga jebavaju oni ce to i raditi. To Djokovic treba da zna, toliko primera u proslosti ima.
    E sada, sta on moze da uradi?
    Pa jednostavno: da im ne da priliku da ga jebu. U ovom slucaju da se vakcinise (ne sada naravno, sada je kasno, vec je to trebao da uradi pre mesec, dva, tri). Prosto kao pasulj. Prosto kao Novak Djokovic.
    Ali ne, on hoce nesto nenornalno, nesto glupavo. Sine jel pravilo da ne mozes da udjes u zemlju ako nisi vakcinisan? Dovidjenja cao. Nema i ne sme da bude izuzetaka. Ovo je pandemija nije takmicenje za mis. Znaci totalno je nebitno ko si i sta si!!! Ja bi ga sutnuo koliko sada da sam na njihovon mestu.
    Sta ti je najveci cilj? Da postanes najbolji svih vremena? Ti to vec i jesi. Da postanes najteofejniji? Onda se bocni brate. Zrtvuj se jos malo (i onako si se vec zrtvovao samo tako), pogazi svoj princip zarad veceg cilja. Ako neces nemoj da kukas nego cuti i smrdi.
    Nema Novak Djokovic 22 godine pa da moze da propusta slemove kada hoce a u isto vreme da mu bude cilj da ih nakupi najvise ikada.....
    Decko je za neke stvari genije, ali je takodje za odredjene zatucan do bola. Da ne kazem glup ko kurac.
    Izuzetaka uvek ima, NIJEDNA vakcina ili lek nisu potpuno sigurni za upotrebu. Moje je mišljenje da je i pored toga trebalo da se vakciniše, ali on nije hteo da preuzme taj rizik zbog prethodnog iskustva sa alergijama i kada se tako postave stvari delimično opravdavaju njegov potez.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Izuzetaka uvek ima, NIJEDNA vakcina ili lek nisu potpuno sigurni za upotrebu. Moje je mišljenje da je i pored toga trebalo da se vakciniše, ali on nije hteo da preuzme taj rizik zbog prethodnog iskustva sa alergijama i kada se tako postave stvari delimično opravdavaju njegov potez.
      Nebitno je uopste za ovu pricu da li je vakcina svrsishodna ili nije. Jedino sto je bitno je to da bez vakcine ne moze da se udje u Australiju. Tako da ili se vakcinisi pa idi ili nemoj da se vkacinises i nemoj da ides. Svaka druga opcija je podlozna ovako necemu. Raznim zajebancijama.
      Ali onaj potez sa objavom - tu je prevazisao samog sebe - KRALJ!
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post

        Da nije do tebe, prethodnih dana forum radi savršeno.

        Brz ko munja.
        Vrv do telefona... Pregazilo ga vreme..

        Comment


        • Znate, obrni okreni čovek uvek sam snosi odgovornost za svoje postupke i uvek je lakše i za sopstvenu dušu preuzeti odgovornost za te postupke. Novak je imao izbor, nije se vakcinisao. Da ne radim quote od raznih članova sa kojima se slažem. Malo se jeste pogubio u tom svom svetu. Teško je nositi se sa time da si toliko javna ličnost. On daje sve od sebe da se odupre tome.

          Dobar rezultat na Australian Openu je nešto što je ravno čudu. Što se tiče socijalnih mreža, sada već počinje kontra situacija gde je držati čoveka u imigracionom pritvoru, sportistu koji je došao da se takmiči, iako je to po zakonu, ipak je društveno neprihvatljivo. Dakle, ne može izuzeće, to narod kaže, ali narod ne kaže "maltretiraj ga i ponižavaj". Koliko sam čuo na našem jutarnjem programu, sudija ga je pitala da li može da trenira, da li ima uslove itd. Što odražava neku blagonaklonost.

          Sudska vlast je uvek nezavisna od izvršne. Sama činjenica da je ta ista vlast izdala dozvolu za izuzeće od vakcinacije i samim tim ulazak u zemlju, ne bi trebalo da bude problema da bude pušten.

          U teniskom smislu on nije ni bio ni u kakvoj formi. U nekakvu formu će ući. Ako se ne povredi, idalje postoje šanse za titulu. Njegove glavne odlike su fokus i mentalna snaga. Mozak može da odvede telo u koje god stanje poželi.

          Comment


          • Jel pusten da trenira sutra?

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Pazi ovako. Kada god im se ukaze neka prilika da ga jebavaju oni ce to i raditi. To Djokovic treba da zna, toliko primera u proslosti ima.

              ... Tačno...

              E sada, sta on moze da uradi?
              Pa jednostavno: da im ne da priliku da ga jebu. U ovom slucaju da se vakcinise (ne sada naravno, sada je kasno, vec je to trebao da uradi pre mesec, dva, tri). Prosto kao pasulj. Prosto kao Novak Djokovic.

              Ne želi... Ne želi.. Ne želi.. Prosto kao pasulj
              ...

              Ali ne, on hoce nesto nenornalno, nesto glupavo. Sine jel pravilo da ne mozes da udjes u zemlju ako nisi vakcinisan? Dovidjenja cao.

              ... Dali su mu izuzeće... Ne bi krenuo na put .. Inače bi preskočio AO...

              Nema i ne sme da bude izuzetaka. Ovo je pandemija nije takmicenje za mis. Znaci totalno je nebitno ko si i sta si!!! Ja bi ga sutnuo koliko sada da sam na njihovon mestu.

              ... Sram te bilo za šutiranje..

              Sta ti je najveci cilj? Da postanes najbolji svih vremena? Ti to vec i jesi. Da postanes najteofejniji? Onda se bocni brate. Zrtvuj se jos malo (i onako si se vec zrtvovao samo tako), pogazi svoj princip zarad veceg cilja. Ako neces nemoj da kukas nego cuti i smrdi.

              ... Nigde nije kukao.. Kukate Vi.. Doneo je odluku i trudi se da se prilagodi koliko mogućnosti dozvoljavaju..

              Nema Novak Djokovic 22 godine pa da moze da propusta slemove kada hoce a u isto vreme da mu bude cilj da ih nakupi najvise ikada.....
              Decko je za neke stvari genije, ali je takodje za odredjene zatucan do bola. Da ne kazem glup ko kurac.

              ... no comment..
              Eno Novaka pozdravlja narod iz sobe..

              Comment




              • Originally posted by Sandugp View Post

                Nebitno je uopste za ovu pricu da li je vakcina svrsishodna ili nije. Jedino sto je bitno je to da bez vakcine ne moze da se udje u Australiju. Tako da ili se vakcinisi pa idi ili nemoj da se vkacinises i nemoj da ides. Svaka druga opcija je podlozna ovako necemu. Raznim zajebancijama.
                Ali onaj potez sa objavom - tu je prevazisao samog sebe - KRALJ!
                Šta je suština - da li ćeš uraditi sebi nešto što može nepovratno da utiče na tvoje zdravlje ili ne? Lekari tu donekle mogu da pomognu preporukom, ali ni oni ne mogu da kraja da znaju kakav će ishod da bude. Ne postoji 100% u bilo kom slučaju, verovatnoća je bolja kada si vakcinisan, ali kao što sam već istakao Novak se oslonio na samo svoje zdravlje u slučaju da se zarazi koronom.
                Vakcina takođe ne sprečava da ti zaraziš drugu osobu, tako da je taj zakon australijske vlade u suštini fašistički.

                Last edited by dekkard; 06-01-22, 10:23.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Jel ono na videu sa poljupcima i Badio sa njim? Jel ostatak tima sa njim?

                  Ovo je najbolja izjava:

                  https://sportklub.rs/tenis/atp/nije-...za-australiju/
                  Last edited by Ljubitelj tenisa; 06-01-22, 10:24.

                  Comment


                  • Pa da, verovatno su svi sa njim...

                    Comment


                    • https://www.theage.com.au/politics/f...x=1641451662-1

                      Comment


                      • Last edited by Nesic; 06-01-22, 10:56.

                        Comment


                        • https://www.codesports.com.au/tennis...f3094d318bb35e

                          Comment


                          • Kad ides kod nekog u goste onda postujes pravila domacina. Jos u novembru je znao da Australija trazi dvije doze vakcine u suprotnom se ne moze uci u zemlju. Oni su kovid shvatili kao pitanje zivota i smrti, izabrali su put koji po svaku cijenu znaci zivot, od njih su rigorozniji jos samo Kinezi, ali njihove brojke sto se tice kovida su impresivne.

                            Smrtni slucajevi

                            Australija - 2302
                            Srbija - 12831

                            Ukupan broj zarazenih

                            Australija - 612106
                            Srbija - 1318333

                            Ukupan broj vakcinisanih sa dvije doze

                            Australija - 91.6%
                            Srbija - 46.5%

                            Broj stanovnika

                            Australija 25.7 miliona
                            Srbija - 7 miliona

                            I dalje mislim da se nista od ovoga ne bi desilo da nije javno objavio da je dobio izuzece i na taj nacin uspio da na sebe nabaci gnijev australijskog napacenog naroda, pritom je on jedini koji je javno rekao da je dobio medicinsko izuzece, stvarno nije bilo potrebe za tim ali jbg. Ipak vec u ponedeljak ce, nevezano oce li mu dozvoliti da igra na AO ili ne, morati da odluci. Ili ce da zavrsi karijeru ili ce da se vakcinise. Kina je neki dan zatvorila totalno grad od 1.1 miliona stanovnika zbog tri asimptomatska slucaja. TRI! Makron je rekao da ne moze nijednog Francuza natjerati da se vakcinise, ali da moze nevakcinisanima da zagorca zivot. Izbori u Francuskoj su u aprilu, a Makron je nikad popularniji, Francuska je vakcinisala 73% populacije sto je iznad evropskog prosjeka. Jednostavno postoje pravila i dok pandemija ne prodje moras biti vakcinisan da bi normalno zivio. Ko ne zeli ima pravo ali mora da bude spreman na posledice.

                            Pritom je najlakse bilo igrati na AO, priznaje Australija kinesku vakcinu koja je ja ne znam, voda medju vakcinama.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Nesic View Post
                              Treba da ostane dok im se ne popisa sa trofejom u rukama

                              idemooooooooooo
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Kad ides kod nekog u goste onda postujes pravila domacina. Jos u novembru je znao da Australija trazi dvije doze vakcine u suprotnom se ne moze uci u zemlju. Oni su kovid shvatili kao pitanje zivota i smrti, izabrali su put koji po svaku cijenu znaci zivot, od njih su rigorozniji jos samo Kinezi, ali njihove brojke sto se tice kovida su impresivne.

                                Smrtni slucajevi

                                Australija - 2302
                                Srbija - 12831

                                Ukupan broj zarazenih

                                Australija - 612106
                                Srbija - 1318333

                                Ukupan broj vakcinisanih sa dvije doze

                                Australija - 91.6%
                                Srbija - 46.5%

                                Broj stanovnika

                                Australija 25.7 miliona
                                Srbija - 7 miliona

                                I dalje mislim da se nista od ovoga ne bi desilo da nije javno objavio da je dobio izuzece i na taj nacin uspio da na sebe nabaci gnijev australijskog napacenog naroda, pritom je on jedini koji je javno rekao da je dobio medicinsko izuzece, stvarno nije bilo potrebe za tim ali jbg. Ipak vec u ponedeljak ce, nevezano oce li mu dozvoliti da igra na AO ili ne, morati da odluci. Ili ce da zavrsi karijeru ili ce da se vakcinise. Kina je neki dan zatvorila totalno grad od 1.1 miliona stanovnika zbog tri asimptomatska slucaja. TRI! Makron je rekao da ne moze nijednog Francuza natjerati da se vakcinise, ali da moze nevakcinisanima da zagorca zivot. Izbori u Francuskoj su u aprilu, a Makron je nikad popularniji, Francuska je vakcinisala 73% populacije sto je iznad evropskog prosjeka. Jednostavno postoje pravila i dok pandemija ne prodje moras biti vakcinisan da bi normalno zivio. Ko ne zeli ima pravo ali mora da bude spreman na posledice.

                                Pritom je najlakse bilo igrati na AO, priznaje Australija kinesku vakcinu koja je ja ne znam, voda medju vakcinama.
                                Nazalost te brojke u Srbiji su i gore...mozda i 3x gore,svejedno to su 2 krajnosti gde su najbolju meru nasli ovi na zapadu evrope i Sad

                                Britanija i Amerika trenutno imaju uslov vakcine da bi se uslo u zemlju,ne znam dal tamo priznaju pozitivan pcr kao izuzece ne verujem onda jedino ako ima neku alergiju to ce mu svugde priznavati ili ako do leta ukinu se sve restrikcije

                                Takodje mislim da ja biti vakcinisan zapravo popularno u zapadnim drzavama,odnosno nepopularno je ne biti zato i ti problemi

                                Comment

                                Working...
                                X