Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    Ja i dalje verujem da ce igrati. Turnir pocinje tek 17-og, do tada se moze 5 puta lazno vakcinisati
    Nema vise vremena za vakcinaciju.

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      Mislim da žalba neće ništa promijeniti, vraća se nazad i to je to.
      Jedino što mene sad brine jeste činjenica da posle ovog skandala on definitivno neće ni na ostala tri moći da igra bez vakcine a mislim da je po tom pitanju jasno kakav je njegov stav, ostaje samo da podvuče crtu i objavi kraj a to bi bio jako tužan i ružan kraj jedne briljantne karijere, posle toliko godina nikad nisam mogla ni da zamislim da bi ovako moglo da se završi
      eto nađoše način da ga shebu

      Comment


      • Originally posted by NI View Post

        Nije se znalo, sad se saznalo. Duh nece nazad u bocu. Sto mislis da novinari nece poceti da ispituju ko su ostali? Ako bude tako, eto njihovih imena u novinama. Naravno, to nece proci ako su vlada i opozicija jedinstveni po ovom pitanju.

        Ako je opozicija na vratu premijeru, moze biti vrlo ruzno za njega...
        Ma mogu i njih sad da izbace, ali to nece da odjekne ni priblizno kao sto je odjeknulo sve ovo oko Djokovica i u tom smislu, oni su nebitni.
        Sta mislis da kazu da je neki fizio, nekog top 50 igraca izbacen, da li bi to bila vest i koliko bi ljudi citali, reagovali itd.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Ja i dalje verujem da ce igrati. Turnir pocinje tek 17-og, do tada se moze 5 puta lazno vakcinisati
          Mora se i trenirati jbg,do kraja dana ima sanse da sud mu ododbri ili da se predomisle ovi

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post

            Ma mogu i njih sad da izbace, ali to nece da odjekne ni priblizno kao sto je odjeknulo sve ovo oko Djokovica i u tom smislu, oni su nebitni.
            Sta mislis da kazu da je neki fizio, nekog top 50 igraca izbacen, da li bi to bila vest i koliko bi ljudi citali, reagovali itd.
            Postoje teniseri, ne samo potencijalno i osoblje. Ali mora se dati objašnjenje. Mora se to isterati sve lepo na čistac. U redu je ako je odbijen i ako je sve regularno i prema svima isto.

            Comment


            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

              Umesto da lepo kažu, ko se ne vakciniše ćaoooooo.
              Tako je. Neko je u Austrailiji u velikom sosu.

              Zasto je vracen Djokovic? Zato sto nije po pravilima.

              Zasto su pusteni drugi? Nema dobrog odgovora. Zato sto smo bili nepazljivi je najbolji.

              Slijedi, ispravite to sada. Oni nadju trojicu i deporetiraju ih. Izgledace kao idioti pred cijelim svijetom.

              Znaci treba da sakriju aferu, a ona je nanaslovnim stranicama svuda u svijetu. Bez podrske opozicije, vlada ima ozbiljne probleme...

              To je abc politike.


              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                Postoje teniseri, ne samo potencijalno i osoblje. Ali mora se dati objašnjenje. Mora se to isterati sve lepo na čistac. U redu je ako je odbijen i ako je sve regularno i prema svima isto.
                A ko ce da kaze da je on taj koji je usao preko izuzeca, ko je toliko lud?
                A svako ima diskreciono pravo da cuti i ne kaze nista o svom medicinskom stanju niti bilo ko od ostalih to sme da kaze...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Turnir nece biti regularan. Da se igra u Kini mozda bi ga vec otkazali. Ovo je necuveno.

                  Comment


                  • I Australija ima svoj SNS. A imaju i ovde njihove botove.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post

                      A ko ce da kaze da je on taj koji je usao preko izuzeca, ko je toliko lud?
                      A svako ima diskreciono pravo da cuti i ne kaze nista o svom medicinskom stanju niti bilo ko od ostalih to sme da kaze...
                      Ne sam da se prijavi nego onaj ko je pušten, Vlada i policija znaju ko je. Nisam. Mislio da se dobrovoljno prijavi.

                      Presmešno je sve. A Đoković im donirao pare za sve i svašta.

                      Comment


                      • Ovo je neverovatna blamaza za Novaka. Iskoristili su ga i ispljunili kao kosticu u politicko-propagande svrhe. Posle onog skandala na US Openu ovo mu nije trebalo. Kako ne moze da vidi dva koraka unapred it's beyond me.
                        Ostaje mu da ceka kraj pandemije pa neka dodje na AO 2023, valjda ce da ga puste tada.

                        Comment


                        • Svejedno, ako postoje ti ljudi, oni moraju biti izbačeni iz Australije u istom avionu sa Novakom, u ime zakona, pravde i neke forme, nebitno ko su i čime se bave.

                          A činjenica bi sama po sebi bila dovoljan dokaz kako su se ovako javno, i sramno, posrali po 9 puta šampionu tog ogavnog turnira i svetskom broju 1. sasvim diskreciono, zato što im se može i zato što tako baš vole da kinje neke ljude.

                          Naravno da je bitno, veoma je bitno, bitnije od samos AO, ako je istina to je skandal nevidjenih razmera i mora da se zna i da se odgovara za to nedelo
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Neko je rekao Novaku da je izuzece validno za ulaz a nije dal je to Ao?

                            Cek zasto se uopste Novak zali??Ako mu izuzece nije validno nema tu price ostaje mu samo da se narod smiluje da bi ga politicari pustili sto je moguce

                            A opet ako mu je validno vec bi ga pustili

                            Zasto mislite da ovima ostalima nije validno izuzece??Ne vidim zasto bi ih pustili onda

                            Comment


                            • Cinjenice su da ne znamo zasto je on tacno odbijen niti zasto su oni pusteni, a posebno da li bi i on prosao kao i oni da nije objavio na sva zvona da je dobio izuzece.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                Neko je rekao Novaku da je izuzece validno za ulaz a nije dal je to Ao?

                                Cek zasto se uopste Novak zali??Ako mu izuzece nije validno nema tu price ostaje mu samo da se narod smiluje da bi ga politicari pustili sto je moguce

                                A opet ako mu je validno vec bi ga pustili

                                Zasto mislite da ovima ostalima nije validno izuzece??Ne vidim zasto bi ih pustili onda
                                Izuzeće je validno. On je podneo dokumentaciju za izuzeće i komisije koje je Vlada formirala su odobrile njegov zahtev. Dakle te iste papire je uzeo i poneo za ulazak u zemlju. Apliciranje za vizu je verujem klasično. A dokumentacija se prilaže dodatno. E sad, meni bi bilo normalno da za dobijanje vize bude priložena ili potvrda o vakcinaciji ili dokumenta o izuzeću. I onda, ako je tebi izdata viza, znači da si regularan putnik. A ne tražiš vizu običnu kao da nema pandemije i onda kad sletiš objašnjavaš svoje izuzeće...

                                Comment

                                Working...
                                X