Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Vreme je da se skupi 20000-30000 Novakovoj navijaca u Melburnu I da protestuju. Da se vidi I da ova odluka nece biti dobro docekana.
        Da, ima nas baš mnogo tamo. Samo pitanje je da li im je uopšte dozvoljeno okupljanje Kakva diktatura, nova fašistička Australija, ebo ih kengur u d*** Strašno. Nadam se da će ovaj incident bar poslužiti tome da podigne svest nekih gradjana...
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Jedan covjek me prijatno iznenadio ovdje, sad ne znam je li zbog toga sto je okruzen azdahama pa on ispada dobrica ali Craig Tiley. You got my respect. Mozda je imao najveci interes da Novak dodje ali bio je vrlo korektan mora se priznati

          Comment


          • U sustini dakle nista nije odluceno za sigurno ima se vremena do kraja dana dakle do jutra kod nas

            Comment


            • Jebem li ti dijete

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post

                Mislim da ce kod uskoro i neki izbori, a nisu bas preterano popularni
                AKo si u pravu, i ako sud promijeni odluku, ili ako deportiraju ostale koji imaju izuzece, Vlada ce da ima strasne probleme...

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Jebem li ti dijete


                  Neka, doće skotu maca na vratanca
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post

                    AKo si u pravu, i ako sud promijeni odluku, ili ako deportiraju ostale koji imaju izuzece, Vlada ce da ima strasne probleme...
                    Za te ostale se prvo ne zna ko su, tj. javnost ne zna i sigurno nisu neke velike zvezde, drugo neki od tih nisu ni teniseri, nego ljudi iz tima i totalno su nebitni.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Mislim da žalba neće ništa promijeniti, vraća se nazad i to je to.
                      Jedino što mene sad brine jeste činjenica da posle ovog skandala on definitivno neće ni na ostala tri moći da igra bez vakcine a mislim da je po tom pitanju jasno kakav je njegov stav, ostaje samo da podvuče crtu i objavi kraj a to bi bio jako tužan i ružan kraj jedne briljantne karijere, posle toliko godina nikad nisam mogla ni da zamislim da bi ovako moglo da se završi
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Ja i dalje verujem da ce igrati. Turnir pocinje tek 17-og, do tada se moze 5 puta lazno vakcinisati
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by proudNolee View Post
                          Mislim da žalba neće ništa promijeniti, vraća se nazad i to je to.
                          Jedino što mene sad brine jeste činjenica da posle ovog skandala on definitivno neće ni na ostala tri moći da igra bez vakcine a mislim da je po tom pitanju jasno kakav je njegov stav, ostaje samo da podvuče crtu i objavi kraj a to bi bio jako tužan i ružan kraj jedne briljantne karijere, posle toliko godina nikad nisam mogla ni da zamislim da bi ovako moglo da se završi
                          To bi zaista bio debakl... Nažalost.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post

                            Za te ostale se prvo ne zna ko su, tj. javnost ne zna i sigurno nisu neke velike zvezde, drugo neki od tih nisu ni teniseri, nego ljudi iz tima i totalno su nebitni.
                            Nije se znalo, sad se saznalo. Duh nece nazad u bocu. Sto mislis da novinari nece poceti da ispituju ko su ostali? Ako bude tako, eto njihovih imena u novinama. Naravno, to nece proci ako su vlada i opozicija jedinstveni po ovom pitanju.

                            Ako je opozicija na vratu premijeru, moze biti vrlo ruzno za njega...
                            Last edited by NI; 05-01-22, 22:29.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post

                              Za te ostale se prvo ne zna ko su, tj. javnost ne zna i sigurno nisu neke velike zvezde, drugo neki od tih nisu ni teniseri, nego ljudi iz tima i totalno su nebitni.

                              Bitni su zato što tretman mora da bude jednak prema svima, bili oni ljudi iz tima, niskorangirani teniseri noname itd svi oni zaslužuju isti tretman kao i svetski broj jedan, ako ne, kakva je to demokratija, kakva država?

                              To je ono prvo i osnovno što mora da se raščisti pa kako bude

                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post

                                Nije se znalo, sad se saznalo. Duh nece nazad u bocu. Sto mislis da novinari nece poceti da ispituju kojie su ostali? Ako bude tako, eto njihovih imena u novinama. Naravno, to nece proci ako su vlaad i opozicija jedinstveni po ovom pitanju.
                                Ako je opozicija na vratu premijeru, moze biti vrlo ruzno za njega...
                                Kakav šou ovde nastaje hahahaah. Ali mi se sviđa tvoj komentar. Ovo je neviđena diskriminacija. Postavili uslove, on ih ispunio, dobio izuzeće, ne daju mu da uđe u zemlju a drugima je dozvoljeno. I još je prvi teniser sveta, najbolji u istoriji sporta i više puta najbolji sportista sveta. I tretiraju ga kao da je smeće.

                                Umesto da lepo kažu, ko se ne vakciniše ćaoooooo.

                                Comment

                                Working...
                                X