Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nazalost istina je
    Krajem oktobra se zarazila, bila je u Batajnici i juce je preminula

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Uzasne vijesti, uzasne. Neka joj je laka crna zemlja.
      sigpic

      Comment


      • Au... meni baš teško da poverujem... Nisam je nikad upoznao ali jeste bila veoma kul. Ne znam koliko je imala godina. Tragedija. Iako smo imali neke razmirice, ipak nas sve ovde spaja ista tema. Imam osećaj kao da sam je poznavao.

        Žao mi je, možda sam mogao da pomognem da sam znao. Moja firma distribuira kiseonik za celu Srbiju i Crnu Goru. U direktnom smo kontaktu i sa Ministrom Zdravlja i važnim lekarima, svim bolnicama...

        Comment


        • Danas sam saznala za tužnu vest da je naša draga Olja preminula. Suze teku same.

          Počivaj u miru draga drugarice
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Gospode bože, srce mi zalupalo, ne verujem
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Ау, шта читам не верујем...овдесмо на неки начин као фамилија...кад нас стрефи губитак, тргнемо се и схватамо да је све то реалан живот...требаће ми неко време да се освестим...
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Saučešće najmilijima. Novak je izgubio iskrenog, vernog i velikog navijača. Neka je anđeli čuvaju na nekom lepšem mestu.

                  Comment


                  • Можемо да кудимо Нолета овко из фотеље, ипак је он тата још увек за ову лепу и племениту игру.... пар момака кад су у топ форми и одговарјућих подлога, му стану на жуљ, а ови остали могу само да се клањају краљу----
                    sigpic

                    Comment


                    • Iako nisam poznavao Olju, bila je vatreni navijač Novaka i stalno je izvlačila neke informacije o njemu. Bila je pravi novinar na forumu. Neka joj je laka zemlja.

                      Comment


                      • Novaku koliko vidim je zabranjen pristup Melburnu, mada u drugim drzavama Australije su pravila drugačija. Negde je obavezna bocka, negde ne. Da li može preko Sidneja koj ne uslovljava sa bockom da ode u Melburn?? Pitanje je sad? Ipak je on veliki igrač ali i veliki čovek jer drži do sebe, nevažno ko šta misli o bockama.

                        Comment


                        • https://www.youtube.com/watch?v=-dp2JgqvHVY

                          Ovaj lik je rijesio da rasturi sve mitove o jakim/slabim erama. Jedva cekam sledeci video.

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            https://www.youtube.com/watch?v=-dp2JgqvHVY

                            Ovaj lik je rijesio da rasturi sve mitove o jakim/slabim erama. Jedva cekam sledeci video.
                            To je Mileta Cekovic, nas Amerikanac. On je napravio "Ultimate Tennis Statistics". ON mi je dao podatke za jednu analizu koju sma napravio prije vise od godinu dana. Cekovic je izuzetan u brojevim i softveru. Svi njegovi nalazi su ovjektivni, ali pravi dvije "greske".

                            Dokazuje nesto sto ce po svoj prilici za godinu ili dvije biti opste prihvaceno..

                            Druga, nije najveci Novakov protivnik za GOAT titulu Federer, nego Nadal. Ako primijeni istu metodu koju je primijenio u komparacije Federera i Novaka, Novak ce da bude prvi, Nadal drugi a Federer treci. Federerova dominacija je bila od 2004. do 2007. Onda imamo dvije prelazne godine 2008. i 2009. Potom slijedi 11 godina Nadal-Djokoviceve dominacija (2010. do 2020.) Tokom tih 11 godina, Federer je konstantno iza ove dvojice, najblizi gonic, ali nije isti nivo kao njih dojica. Vjerovatno cemo za koju godinu 2021. gleadati kao prelaznu godinu ili kao pocetak krateke Djokovice dominacje iza koje slijedi nesto novo.

                            Comment


                            • Sta ovo Srdjan prica da Novak ne treba pod ovim uslovima da ide na AO??

                              Poludjecu nacisto...

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Druga, nije najveci Novakov protivnik za GOAT titulu Federer, nego Nadal.
                                To tek kad (ako) povede u slem trci. A i tada je diskutabilno. Sada je jos uvijek Federer odmah uz Novaka. Zavrsni mastersi, nedelje no1 i vidna inferiornost po titulama na dvije od tri podloge su ogromne rupe u Nadalovom rezimeu. I nece ih zakrpiti. Njegova jedina sansa je da gura slemove i u toj trci trijumfuje. Doduse, to je najvazniji parametar, ali ponavljam, pregoleme su mu rupe u portfoliju...


                                Ovo su sve titule koje je Velika trojka osvojila u karijeri, pretvorene u bodove. Slem = 2000, masters = 1000 itd... Iz aviona se vidi da su Novak i Federer lideri. Na betonu su maltene rame uz rame jedan drugom, na travi je Federer bolji od Novaka, dok je na sljaci Novak bolji od Federera.

                                Comment

                                Working...
                                X