Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gill je odlican:
    Djokovic VICTIMIZED by viral lie - YouTube

    Comment


    • Last edited by DinoFC; 04-08-21, 16:01.

      Comment


      • Novak sada kači čestitke Zverevu, Busti i kompaniji.PR je malo krenuo da radi, ali iskren da budem, ne znam šta da mislim o tome.Ne znamo još uvek kako je fizički i mentalno, ali siguran sam da je bolje nego pre par dana.

        Comment


        • Vidim i ja da je odabrao metodu cestitaj svima, kad oni tebe kamenom ti njih hljebom hahahahahah Ne podrzavam tu metodu jer nista nece donijet ali ako ce njemu lakse biti okej

          Comment


          • Velika je čast bila predstavljati Srbiju na Olimpijadi. Žao mi je što se ono posebno iskustvo nije završilo sa jednom od medalja za mene,ali me to čini još motivisanijim da nastavim sa radom i da se vratim još jači u Pariz za tri godine. Svu sreću želim našim sportistima koji nastavljaju borbu za medalju! Navijamo", poručio je Novak.

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Hahahaha, pa nije mi bas ovaj post na Instagramu od Nine toliko povoljan za Novaka iako je objavila slike sa njim. Bas se moze iscitat izmedju redova da je bas bila utucena i da mu je djelimicno zamjerila
              Nina pozicija je veoma delikatna. Ne smije biti odusevljena, ne smije biti razocarana, ne smije reci sto joj je na srcu, ne smije cutati... Znajuci sve to, nije ona lose napisala.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post

                Super su! Sve su rekli sto treba! I tonom i sadrzajom. Pogotovo Govedarica!

                On je dosao sa idejom da je Novak bacio reket na tribine u znak protesta sto nema publike. Moguce da je u pravu!

                -------

                Ovo je bila jedna od vecih gluposti koje je Govedarica izjavio, a uvek odvali nekoliko po podkastu.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post

                  Ovo je bila jedna od vecih gluposti koje je Govedarica izjavio, a uvek odvali nekoliko po podkastu.
                  Razlika u misljenju! Naravno, nije to Novak planirao, nego je u trenutku pomislio: "Ah da ima gledalaca!" i bacio reket na tribine! To se moze racunati kao protest protiv gledalaca!

                  Nisam gledao sve njihove podkaste, ali ono sto sam gledao je jako dobro. S tim sto je Viskovic prevejaniji novinar i vjesto izbjegava bilo sto sto je kontroverzno. Cesto izbjegava da kaze svoje iskreno misljenje. Govedarica je pak spreman da rizikuje i kaze sto misli. Moguce da povremeno "odvali" ali ja bih rekao da vecinom kaze nesto sto nije poznato, dakle informativno je!
                  Last edited by NI; 04-08-21, 21:32.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post

                    Razlika u misljenju! Naravno, nije to Novak planirao, nego je u trenutku pomislio: "Ah da ima gledalaca!" i bacio reket na tribine! To se moze racunati kao protest protiv gledalaca!

                    Nisam gledao sve njihove podkaste, ali ono sto sam gledao je jako dobro. S tim sto je Viskovic prevejaniji novinar i vjesto izbjegava bilo sto sto je kontroverzno. Cesto izbjegava da kaze svoje iskreno misljenje. Govedarica je pak spreman da rizikuje i kaze sto misli. Moguce da povremeno "odvali" ali ja bih rekao da vecinom kaze nesto sto nije poznato, dakle informativno je!
                    Zavisi ko je publika. Preleteo sam podcast malo. Meni je Govedarica bezveznjak. Na forumu se mogu naći stručnjaci egal sa njim, pa i jači od njega. Kad priča, deluje mi da slušam prosečnog pratioca tenisa.

                    Comment


                    • АТП враћа поене у нормалу након Синсинатија. Дакле, све што истиче до краја године а након Канаде, Синси је укључен у то, неће бити 50% поена за претходне турнире јер се све из 2019 и 2020 за ове турнире брише након турнира у 2021.

                      То значи да се могу срачунати поени "до сад" и стање ствари би требало да је следеће за ову тројицу:

                      1 - Новак - 8763
                      2 - Циципас - 5185
                      3 - Медведев - 4180

                      Ако Цици или Меда или обојица поправе резултат у Канади, Цици може на +990 Меда +400, разлика ће бити нешто мања али прилично велика и даље. Није нереално очекивати да Новак може све до краја године да задржи бр 1 на табели, тј још 20ак седмица.

                      Бр. 1 на крају године ће се рачунати одвојено и биће само на основу резултата током 2021, ту Новак за сад води 2500 испред Грка и 4000 испред Руса. Грк није уопште без шанси, али до сада му крај године, изузев Мастерс Купа 2019. није био посебно јак.

                      350+ седмица и рекордни 7 #1 на крају године су врло близу уз добар резултат на УСО, а титулом ће бити практично 100% загарантовани.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post

                        Razlika u misljenju! Naravno, nije to Novak planirao, nego je u trenutku pomislio: "Ah da ima gledalaca!" i bacio reket na tribine! To se moze racunati kao protest protiv gledalaca!

                        Nisam gledao sve njihove podkaste, ali ono sto sam gledao je jako dobro. S tim sto je Viskovic prevejaniji novinar i vjesto izbjegava bilo sto sto je kontroverzno. Cesto izbjegava da kaze svoje iskreno misljenje. Govedarica je pak spreman da rizikuje i kaze sto misli. Moguce da povremeno "odvali" ali ja bih rekao da vecinom kaze nesto sto nije poznato, dakle informativno je!
                        Stvarno to rekao?! Ha, ha, ha... koja odvala. Novak je bacio reket jer se iznervirao sto je izgubio poen a dao sve od sebe da ga osvoji. Cinjenica je takodje da ne bi bacio reket u tribine da je bilo publike tamo.

                        Comment


                        • Spoiler
                          Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post


                          Delom moram priznati da si u pravu, Novak jeste imao problema sa svojom igrom posle onog pada protiv Zvereva. Moguce da prosto nije hteo nešto da rizikuje. Posle protiv Buste uz lekove je igrao odlično. Moguće je da ima neki problem. Možda lakat ali možda nije obnovljena stara povreda.
                          Zaista ne pratim te vesti i nisam video tu sliku iz automobila. Utučen je moguće jer se povredio (ako se povredio) a imao je zlato u rukama 6-1, 3 - 2 i brejk. To znači da je i tako iscrpljen sigurno išao do zlata. On sigurno nije došao rovit na Igre. I siguran sam da na Igre nije došao zbog Zlatnog Slema. Došao je zbog sebe da konačno uzme to zlato i za svoju zemlju da se pojavi, jer zna koliko to narodu znači. Znači tamo drugim sportistima. Svima zajedno puno je značilo. On je lider ove zemlje. Kada ovako izgubi, ljudi 3 dana ko da im je neko umro. Zato je otišao tamo.
                          On je sa probijanjem broja nedelja, uzimanjem svih Slemova i svih Mastersa 2x i boljim head to headom, već sada najbolji igrač koji je igrao ovu igru ili bar najbolji ovog vremena.
                          Po mom nekom mišljenju Novak ne može doći 100% spreman na US Open. Ukoliko je povreda relativno blaže prirode, držaće protivnike u neznanju. Ide po 4.Slem za redom sigurno, on to mora da proba. Isprobana kombinacija je taj turnir 250 uoči USO Opena i odmah nakon toga kreće Slem. Forma će biti diskutabilna ali mentalno, emotivno i fizički će se oporaviti dovoljno.
                          Čak i formu bi mogao da uhvati dovoljno da nema problema u prvoj nedelji Slema.
                          Imaju dve taktike iz mog ugla:
                          1. 10 dana odmora i rehabilitacije, zatim dubl Sinsinati i ništa do USO opena
                          2. 15 dana odmora i rehabilitacije, 7 dana treninga, Vinston Salem, USO Open
                          Slažem se da najjači tim njegov mora u Ameriku. Pa svi idu tamo da mu pokvare slavlje a videli su da je moguće. Saša je nešto uspeo.
                          Taman da se u Torontu i Sinsinatiju malo sredi Rang lista ali u medju potencijalnim protivnicima u 1/16 finala ima igrača u dobroj formi, Šapovalov, Busta, Rud + standardno respekt za Rogera + Roberto Bautista. Posle već QF je mnogo lakša priča.
                          Ali sve je to na papiru, žreb se često otvara, lete glave na US Openu.
                          Videćemo.
                          Tehnički je on jako dobar bio na Igrama. Očekujem da ima visok nivo igre na poslednjem Slemu.
                          Kad mogu da se očekuju neke vesti o njegovom rasporedu?



                          Evo ovde u tekstu je ta slika između ostalog...





                          Što se povrede tiče nešto staro je u pitanju...više hronično što se pogoršalo protiv Keija pa potom i nakon onog pada protiv Saše u meču...govorim o ramenu...i to ne bi trebalo da pravi problem...

                          Bol u laktu nakon pada je kod Novaka napravio i paniku,ali ne bi trebalo da je nešto veliko...

                          Ono što mene sada van ove dve, da kažemo hronične stavke je, brine što je i koleno prilikom pada pretprelo štetu...a Novak ni jednog momenta nije rekao jasno i glasno šta je konkretan problem,osim da je u pitanju više povreda pa su mediji krenuli da čačkaju i iščačkali rame...


                          Originally posted by Zile90 View Post

                          Nadam se da je zdrav, mislim da ce se izolovati sa drustevnih mreza nikada duze do sada i to je dobra stvar.U NY ce ga doceati nikada gore, a mozda i nece, otkud znam.Ovoliko su samo Trampa tovarili, stvarno je postalo odvratno.Jezivo je sta jedan glupi Amer sa nekim twitom uradi.Na to se nadoveze jos 20 hiljada idiota i SJW ratnika...Jaaako bih voleo da im se najebe svima keve sa tuzbom, da poslednji dinar izvuce svima...
                          Uradio je tačno ono što sam pisala da treba da uradi...

                          Da se izoluje i udalji od svega...tipu kao što je Novak u ovakvim situacijama baš to treba...da se udalji od svih i svega i da da sebi vremena da preboli...a da kada preboli sagleda stvari iz perspektive nekoga spolja...Da izanalizira sve natenane...i da izvuče pouke, u šta ne sumnjam, jer svaki put se vraćao jači i bolji posle teških poraza...Nekada mu je za to trebalo više nekada manje vremena...

                          Ovaj put msm da će mu trebati više...i bilo bi dobro da mi kao navijači realno sagledamo situaciju i da mu bar mi ne nabijamo pritisak pre USO očekivanjima, pričom o GOATu itd.

                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                            Zavisi ko je publika. Preleteo sam podcast malo. Meni je Govedarica bezveznjak. Na forumu se mogu naći stručnjaci egal sa njim, pa i jači od njega. Kad priča, deluje mi da slušam prosečnog pratioca tenisa.
                            Napravio sam lapsus htio sam napisati: "To se moze racunati kao protest sto nema gledalaca!"

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post

                              Napravio sam lapsus htio sam napisati: "To se moze racunati kao protest sto nema gledalaca!"
                              Nisi me razumeo. Zavisi ko je publika koja gleda podcast...

                              Comment


                              • Đoković ne igra u Sinsinatiju


                                Novak Đoković se i zvanično povukao sa ATP turnira u Sinsinatiju.
                                SNIZVOR: B92 PONEDELJAK, 9.08.2021. | 23:40

                                Comment

                                Working...
                                X