Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.instagram.com/p/CRUsZilg...dium=copy_link Eto tako...

    Comment


    • Ozmov intervju sa Vajdom ❤

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by cacanin View Post
        Cestitika je verovatno bila pre objavljivanja strogih uslova na OI

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Evo kako je John najavio Đokovića pred finale protiv Berrettinija na BBC Sportu. Hvala mu za bespaltnu reklamu. Inače najava je malo izmenjenu u odnosu na meč protiv Shapovalova.
          https://youtu.be/xoNPkG4UQaY

          Comment


          • Originally posted by Weltschmerz View Post
            Evo kako je John najavio Đokovića pred finale protiv Berrettinija na BBC Sportu. Hvala mu za bespaltnu reklamu. Inače najava je malo izmenjenu u odnosu na meč protiv Shapovalova.
            https://youtu.be/xoNPkG4UQaY
            To je originalni komentar Mekinroa. Mnogo je bolji od skracenog.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma znao sam da ce igrati Tokyo

                Comment


                • To mu je u krvi, ne vredi.
                  Potajno sam se nadao da neće ići iako sam u dubini znao da hoće ali kad je takva odluka SREĆNO I idemooo ŠAMPIONE 💪🇷🇸

                  Comment


                  • Ove stvari nikad ne propusti ❤❤❤

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Upravo uđoh da napišem za Tokio...

                      Kako sam i mislila od starta, znajući njega nema šanse da ga propusti jer mu na ličnom planu znači da igra za Srbiju...

                      Meni ovo govori da on puca od samopouzdanja i da veruje i da ovo neće uticati na USO...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Olja otvaraj temu OI 😎

                        Comment


                        • Ipak idemo po sve moguće ove godine..


                          Kako su naljutili Novaka zbog one diskvalifikacije sa US opena.. Neka sada gledaju šta su uradili?! Neće čovek da im ptepusti ništa..
                          Napred Novače!

                          Comment


                          • Naravno da ce ici na OI. Nikad slabija konkurencija, on najjaci. Kad ce ako ne sad da uzme sve moguce. Cak i Sinsinati MS moze da odigra kao pripremu za US Open. Toronto bi bio previse.

                            Comment


                            • Cestitka Koujirou je bila znak da je odlucio da ide. Neka je sa srecom.

                              Konkurencija je slabija nego 2016. i 2012, ali nije bitno losija nego na AO ili Uimbldonu.

                              Comment


                              • Konkurencija je bitno jaca nego na W, jer vise njih zna da igra na betonu nego na travi, pocevsi od Medvedeva.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X