Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    I
    A sto se tice reklame, mozete samo da mu pljunete pod prozor, vas igrac je osvojio slem, a vi raspravljate o reklami, to govori sve
    Kako sam ja prvi napisao to o reklami i kako je Viško komentarisao celu stvar u uključenju u studio SK, pa na neki način i pokrenuo diskusiju, moram da kažem da je tvoje razumevanje mog posta potpuno pogrešno.
    Najpre, reklama je obično smeće, a šta o njoj misli najbolje je pokazao Mekinro. Ali, reklama uopšte nije bila bitna u mom postu, ja sam naglasak stavio na odnose u svetu tenisa. Upravo zato sam i napisao da nema tu nikakvih teorija zavera, jednostavno se radi o poslu, velikom nopvcu. Da pojasnim, njih trojica baš nešto i ne čestitaju jedan drugom pa me je iznenadila Federerova ćestitka, a sve mi je bilo jasno nakon Viška. Pogledao sam reklamu i shvatio. Nikad mu Federer ne bi čestitao da nije pokušavao umanjiti negativne konotacije reklame. Nadalova čestitka je isprovocirana Federerovom, da se ne bi pričalo da je jedan sportski čestitao, drugi nije. Usput je čestitao i sebi i Federeru. Slažem se sa Viškom, Federer nije scenarista reklame, ali je svojim autoritetom mogao da je izmeni. Nije hteo jer je, u to sam ubeđen, najsujetnija osoba na turu. Kad je video Mekinroa i ostale komentare, požurio je da čestita. Nema tu ništa sportskog ni viteškog. Što mu nije tako čestitao i 311tu nedelju na prvom mestu?
    Da se razumemo, ne znam ni kako bi se ja ponašao, nije lako kad ti obaraju rekorde. Ali, znam nešto drugo, ne bi pristajao na, a tako sam ih tamo nazvao, smicalice svojih sponzora koje rade prema drugim igračima, u ovom slučaju prema Novaku. Sponzori su shvatili da je ova veštačka GOAT trka živa i donosi novce samo dok je i Federer tu jer je marketinški najisplativiji. I zato ga teraju da se vrati na teren u februaru baš onaj dan kad Novak započinje svoju 311tu nedelju. I čovek koji ni pet meseci nakon tog povratka ne može da igra u pravom takmičarskom ritmu, a to nedvosmisleno pokazuje sve što se potom događalo u Parizu, Haleu i Londonu, pa naposletku i ovo odustajanje od OI i pominjanje kolena, ipak izlazi na teren samo da bi se više pričalo o tome nego o Novakovom rekordu. I sad kad Novak osvaja 20ti slem, snima se reklama koja obezvređuje to dostignuće i priča se o Federeru. Samo što ovaj put nije uspelo kao u februaru pa je peglao učinjeno čestitkom.
    Da ponovim, nemam nikakvu sumnju da se radi o teoriji zavere ili nešto protiv Novaka, radi se o čistom i nepatvorenom biznisu. Samo mi bode oči Federerova uloga u svemu. Kažem, kako mislim da je najsujetnija osoba na turu, nešto nisam ni iznenađen. Čestitkom i dalje jesam.

    Comment


    • Originally posted by Bimbo View Post

      Kako sam ja prvi napisao to o reklami i kako je Viško komentarisao celu stvar u uključenju u studio SK, pa na neki način i pokrenuo diskusiju, moram da kažem da je tvoje razumevanje mog posta potpuno pogrešno.
      Najpre, reklama je obično smeće, a šta o njoj misli najbolje je pokazao Mekinro. Ali, reklama uopšte nije bila bitna u mom postu, ja sam naglasak stavio na odnose u svetu tenisa. Upravo zato sam i napisao da nema tu nikakvih teorija zavera, jednostavno se radi o poslu, velikom nopvcu. Da pojasnim, njih trojica baš nešto i ne čestitaju jedan drugom pa me je iznenadila Federerova ćestitka, a sve mi je bilo jasno nakon Viška. Pogledao sam reklamu i shvatio. Nikad mu Federer ne bi čestitao da nije pokušavao umanjiti negativne konotacije reklame. Nadalova čestitka je isprovocirana Federerovom, da se ne bi pričalo da je jedan sportski čestitao, drugi nije. Usput je čestitao i sebi i Federeru. Slažem se sa Viškom, Federer nije scenarista reklame, ali je svojim autoritetom mogao da je izmeni. Nije hteo jer je, u to sam ubeđen, najsujetnija osoba na turu. Kad je video Mekinroa i ostale komentare, požurio je da čestita. Nema tu ništa sportskog ni viteškog. Što mu nije tako čestitao i 311tu nedelju na prvom mestu?
      Da se razumemo, ne znam ni kako bi se ja ponašao, nije lako kad ti obaraju rekorde. Ali, znam nešto drugo, ne bi pristajao na, a tako sam ih tamo nazvao, smicalice svojih sponzora koje rade prema drugim igračima, u ovom slučaju prema Novaku. Sponzori su shvatili da je ova veštačka GOAT trka živa i donosi novce samo dok je i Federer tu jer je marketinški najisplativiji. I zato ga teraju da se vrati na teren u februaru baš onaj dan kad Novak započinje svoju 311tu nedelju. I čovek koji ni pet meseci nakon tog povratka ne može da igra u pravom takmičarskom ritmu, a to nedvosmisleno pokazuje sve što se potom događalo u Parizu, Haleu i Londonu, pa naposletku i ovo odustajanje od OI i pominjanje kolena, ipak izlazi na teren samo da bi se više pričalo o tome nego o Novakovom rekordu. I sad kad Novak osvaja 20ti slem, snima se reklama koja obezvređuje to dostignuće i priča se o Federeru. Samo što ovaj put nije uspelo kao u februaru pa je peglao učinjeno čestitkom.
      Da ponovim, nemam nikakvu sumnju da se radi o teoriji zavere ili nešto protiv Novaka, radi se o čistom i nepatvorenom biznisu. Samo mi bode oči Federerova uloga u svemu. Kažem, kako mislim da je najsujetnija osoba na turu, nešto nisam ni iznenađen. Čestitkom i dalje jesam.
      Kakva konstrukcija u glavi, znas i sta Fed misli, znas i da ne bi cestitao Djokovicu, znas i da je to uradio samo zbog toga sto je reklama po tebi lose prosla
      I ti i Visko i Mekinro (koji je najveci licemer jer ce sutra kad ga bude intervjuisao da cvrkuce kao neka siparica, a sad ga proziva) mozete da mu pljunete pod prozor.

      Fed je cestitao i Nadalu kad je osvojio 20.slem, ocekivano je bilo da ce i Djokovicu, to sto si ti pao pod uticaj nasih medija i sto ga smatras najvecim zlom koji je ikad hodao teniskim terenom, to je tvoj problem. Doduse nisi jedini, ima vas koliko hoces...

      A reklama je sasvim ok, omaz sportisti koji je svasta osvojio, koji vise ne drzi rekord, ali reklama porucuje da nije sve u brojkama (da jesu bitne ali ne govore celu pricu), da je Fed legenda (kao sto jeste), da ce samo jos da raste (kao sto hoce) i da ga navijaci vole zbog svega, kako se ponasa na i van terena, kako igra tenis (ono sto je mene i privuklo njemu), jednostavno vole Federera kao osobu.
      A ako je tebi Djokovic samo broj i ako ga vidis samo kroz broj nedelja na no.1, kroz broj slemova itd., onda mi je zao Djokovica jer vi ne vidite coveka, nego broj.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kako si ti bahata, bezobrazna i nabeđena da si najpametnija. I to ne mislim samo nakon ovog komentara nego mislim i inače na osnovu tona tvojih postova.
        Ja sam iskonstruisao u glavi o Federeru, a ti nisi o meni. Kako ti znaš ko sam ja, kakav sam i koliko npr obrazovan i pod koji sam uticaj i kojih medija pao. I to sve samo zato što sam izneo svoje mišljenje koje se tebi nije svidelo. Ko li tebi drma kavez?
        Sve najbolje ti želimm.

        Comment


        • Mozete o Roleksovoj reklami na drugom mestu, tadbas recimo.

          Inace Novak je na plazi u CG, uslikna sa nekim kupacima
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Bimbo View Post
            Kako si ti bahata, bezobrazna i nabeđena da si najpametnija. I to ne mislim samo nakon ovog komentara nego mislim i inače na osnovu tona tvojih postova.
            Ja sam iskonstruisao u glavi o Federeru, a ti nisi o meni. Kako ti znaš ko sam ja, kakav sam i koliko npr obrazovan i pod koji sam uticaj i kojih medija pao. I to sve samo zato što sam izneo svoje mišljenje koje se tebi nije svidelo. Ko li tebi drma kavez?
            Sve najbolje ti želimm.
            Osecanja su obostrana
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • NI
              Slažem se.. Jednostavno kliknuli su na prvu..
              Šta misliš za OI? Šta li je smislio Novak.. Da li će pobediti glava ili srce?

              bojanaBG
              Kakav transfer blama s ovim komentarima.. Da je normalna situacija postovi bi ti bili obrisani..

              Comment


              • Mislim da zlokobnija reklama nije snimljena u historiji sponzorskih reklama. Pregledao sam je jednom i dobio nagon da razbijem monitor i ne bih se usudio za pare da je opet pogledam. Takvo idolopoklonstvo, velicanje, uzviseno bice koje prevazilazi ono sto ljudski um moze shvatit. A da ne pricam o direktnom umanjivanju rezultata najvecih rivala na tako podmukao i hinjski nacin. Da nista sokantnije definitivno nisam pogledao.


                Ali prihvatit narativ da je Federer good guy a Novak bad...pa ne znam stvarno kakva budalastina koja je opceprihvacena. Mada ja sam ubjedjen da je Federer zaceo mrznju prema Novaku, ismijavanjem i naglasavanjem Novakovih predaja u ranom dijelu karijere. I nevjerovanto kako je tada mladog tenisaca docekivao na noz. Mozda je i znao kakva prijetnja vreba, osjecao, pa dijelom i zbog toga.
                Last edited by DinoFC; 14-07-21, 20:09.

                Comment


                • Au, eno u Rolexu ne znaju sta ce, posto ti sad neces kupiti njihov sat, izgubli su klijenta...oh wait
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Pa pazi, sumnjam da im je cilj ove reklame bio toliko negativan publicitet. Moze se reci da je totalni fijasko i nije nista postigla osim negativiteta. Jer oni koji su smatrali da je Federer vjecni GOUT oni ce to ostati i bez ovog smeca-reklame.

                    A osjecam da i ti mislis da su pretjerali i da je bespotrebna hahahahhah pa sad kao bacas neke upadice kao uzivajte u tituli reklama je nebitna, hahahahah

                    Comment


                    • A)
                      Ma kakva reklama. Ona je nebitna. Culi ste Mekinroa. Sve to nema veze cak i ako te zovu "brat". Samo je bitno sto ce Novak na kraju da osvoji. Da budem prost: "Ko j**** njih i njihovu reklamu!"

                      B)
                      Pancev,

                      Moje je misljenje da treba da preskoci OI. Treba mu odmor. To je teska odluka, ali potencijalno osvajanje GS-a je vece od bilo cega u tenisu. Moje misljenje nije bitno. Bitno je keko se Novak osjeca i sto on misli. Novak je cudna mjesavina racionalnog i kretaivnog. Ali njegovo kreativno je uvijek u granicama razumnog tj. ne masta da takne rukom mjesec. Zato vjerujem da ce pravilno da odluci.

                      Ako je istina da je videjn na plazi, onda je odlucio.

                      Comment


                      • Comment


                        • Da, napisala sam da je u CG, kupa se, slika sa navijacima a svi onako golisavi 😀 samio mora da presece i da odluci vec jednom, ako nije, tenis na Igrama pocinje za 9 dana.

                          Svaki sledeci post o Roleks reklami ide u kantu za djubre, da vam ustedim trud za pisanje.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            A)
                            Ma kakva reklama. Ona je nebitna. Culi ste Mekinroa. Sve to nema veze cak i ako te zovu "brat". Samo je bitno sto ce Novak na kraju da osvoji. Da budem prost: "Ko j**** njih i njihovu reklamu!"

                            B)
                            Pancev,

                            Moje je misljenje da treba da preskoci OI. Treba mu odmor. To je teska odluka, ali potencijalno osvajanje GS-a je vece od bilo cega u tenisu. Moje misljenje nije bitno. Bitno je keko se Novak osjeca i sto on misli. Novak je cudna mjesavina racionalnog i kretaivnog. Ali njegovo kreativno je uvijek u granicama razumnog tj. ne masta da takne rukom mjesec. Zato vjerujem da ce pravilno da odluci.

                            Ako je istina da je videjn na plazi, onda je odlucio.
                            Ukoliko preskoči Tokio, to bi u prevodu značilo da oseća da može sa se bori sa "mlađima" i na sledećim OI.. Sa punih 38 leta..

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Mozete o Roleksovoj reklami na drugom mestu, tadbas recimo.

                              Inace Novak je na plazi u CG, uslikna sa nekim kupacima
                              Brčka se, bio na Sv Stefanu, danas u Kotoru još jedan dan da se malo osoli 😎

                              Comment


                              • E6Q8mfzXIAYzAV-?format=png&name=medium.png

                                Бројке говоре доста тога, мада не све, Надалов просечан противник је значајно бољег ранга услед потпуне доминације на једној подлози. Ђоковић је са друге стране само једном имао противника ван Топ 10.

                                Comment

                                Working...
                                X