Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta se desava s forumom, vec dugo ne mogu da se ulogujem, sva sreca da sam danas uspela.

    Sve je nesto drugacije

    No, jos jednom Nole -malo je reci BRAVO
    Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

    Comment


    • Još ovo za danas

      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ne znam šta da kažem, a da za sve ove godine nisam već rekla.
        Samo ovo ludilo, ovi rekordi, nivo, igranje i pomeranje granica, dalje i dalje, ovaj mozak i um, malo ko je imao, ali i imaće. Strašno!

        🥺🥺🥺 speechless

        Hvala ti za sve! ❤





        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • “Marca” apsolutno skida kapu, priča o GOATu je završena

          https://www.google.es/amp/s/amp.marc...85a8b4614.html
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post

            Video sam, mukica je htela da zaplace. Malo je falilo da joj ne pruzi ruku.

            ejj pa dajte to da vidim
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Kad je tuka našla pogrešan momenat da čestita i kaže da je ona ambasador a on sluša onog matorog i onu midltonovu.

                Comment


                • E ebem ti forum više, kako ne radi stvarno smo samo mi u stanju da imamo (i zvanično) najboljeg tenisera svih vremena, a nemo’š ući, ni ulogovati se ko čovek, ni sliku postaviti, niti išta pročitati, pola ne otvara, umesto da se radujem, popiz... sam

                  ja se izvinjavam, ali ovo je neopevano sranje od sajta, ni RG proslavili nismo (a bio red) a za ovo danas, nemam reči, stvarno smo prokleti
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Samo nek smo prokleti, forum ne radi, novak razbija
                    Ja zadovoljan
                    Wizard

                    Comment


                    • Zanimljiv meč. Obojica nervozni na početku ali Novak bolji. Od onog gema na 5 2, 10 min i ništa, posle toga Novak gubi ritam na servisu a Beretini malo pušta ruku. Generalno taktika Novaka da mixuje na početku nije bila loša. Znao je da će Beretini biti nervozan i zato mu nije davao nikakav ritam. Kad se Mateo vratio u igru, Novak je krenuo jako do TB. U TB je italijan očajno servirao, i umesto 6 0 prvih 6 poena, bilo je 3 3.

                      Drugii set se Novak vratio na staru igru i taktiku. Da se razvijaju poeni. Tu je bio bolji. Umesto opet drugi set 6 2, Novak je zakomplikovao ali je 3x uzeo servis Mateu. Treći set potpuno u kontroli. Moglo je i ubedljivije. Nije mogao Beretini da servira dugo na tom nivou. Poslednji set, na 3 3, kad ga je brejknuo, ona 3 poena od 30 0 do brejk šanse su jedina 3 poena na najvišem nivou Novaka na ovom turniru, uz spašene 2 brejk lopte pre toga.

                      Kao što sam i rekao, ne bih voleo da ide na Igre. Ono nema nikakvog smisla. Nadam se da neće otići. Da se lepo odmori i spremi za Ameriku.

                      ​​​​​​Umor je bio razlog zašto je pokazao igru slabijeg kvaliteta ali i sa tom igrom uzima Slemove.

                      Lekciju je dobio Medvedev, Cicipas, Beretini. Ko je sledeći?

                      P. S. Izgleda Italijanima večeras duplo golo.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Nevjerovatan je!

                        NI,
                        Kada možemo očekivati tvoju analizu finala kao i neko tvoje mišljenje o tome šta ova pobeda donosi u smislu olakšanja pred naredne velike mečeve.

                        Comment


                        • Sutra cu napisati analizu. Gleado sam fudbal koji se oduzio. Ova pobjeda ne donosi nista posebno osim sto sada ima nacin da igra protiv Bertinija, pogotovo na travi. Njemu je Beretini manje opasan na travi nego na sljaci.

                          Ukupno gledajuci, Novak je imao lak zrijeb. Svejedno,igrao je protiv dva igraca koji su najvise pokazali na travi ove godine (Shapovalov i Beretini). Jedino bi mu Kirjos, u ranojoj rundi, bio opasniji. Novak je pokazo da ima stravican raspon taktickih opcija, ili krace, ako igra najbolje sto moze, on svakog pobjedjuje. Problem su umor i nervoza koja dolazi zbog pritiska oko slema a dijelom i babla. Na odredjeni nacin Uimbldon je bio u tom pogledu najtezi. Nije bilo one ekstra motivacije sa RG a kraj je jos uvije daleko. On je trebao da osvoji Uimbldon "lijevom rukom" , kao usputnu stanicu, sto je manje vise uspio. Svejedno, napadi nervoze su me na momente zabrinuli. Na USO ce biti lakse jer je to zadnji turnir.

                          Veliku odluku da li ici na OI ili ne, Novak mora da donese sam! On najbolje zna sto mu je cininiti.

                          Comment


                          • Originally posted by Pikaso View Post
                            Meni je utisak dana trenutak kada je oladio ambasadorku Srbije u UK, nadam se niste propustili, ako jeste vratite snimak da pogledate.😄

                            Čestitke Nole, legendoooooooo!!!!!!!!!!
                            Suze mi idu 😂😂😂

                            Attached Files

                            Comment


                            • Koga mrzi od početka može od 7:30 da pogleda ...


                              https://youtu.be/2o78wndZGLo

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Koga mrzi od početka može od 7:30 da pogleda ...


                                https://youtu.be/2o78wndZGLo
                                Nije mi jasno samo zasto ubacise onu gaduru koja hejtuje i objasnjava nam kako je Novak los covek?!

                                Comment

                                Working...
                                X