Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa naravno da je taj AO epski i nenadmašan, obojica su tada nakon mea bili isceđeni.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ne bih mogao da se odlučim između W2018 i AO2012...

      Comment


      • Ja ne mogu tako lako da se odlucim.

        Najkvaitetniji je W2018, najboljniji USO2013 (bol se dugo pamti), najlegendarniji AO2012, najpradoksalniji RG2013, mec u kojem je Novak pokazao najvisi IGRACKI nivo RG2012. Konacno nejveci takticki tijumf Novaka RG2021.

        Comment


        • Nole majstore!

          Nemam ja strpljenja da gledam ove njihove maratone.

          S vremena na vreme bacim pogled.

          Poslednji set sam odgledao ceo, predosetio sam da neće biti komplikovan i da će ga Nole rutinski dobiti.

          Comment


          • Ko se juce nije nervirao nije coek. Mada kao sto sam i osecao... ako dodje do njihovog meca a da Nole nena nikakvu sitniju povredicu prednost sam uvek davao njemu a ne Nadalu. Tako bi bilo i prosle godine da nije bilo one glupave povrede vrata.

            Nadal je history, na sledecem RG ce biti slabiji a na ovom smo videli da ne moze fizicki da parira Noletu. Dakle ulazimo u trku sa samim sobom. Ako dobije u nedelju i on ce kao Nadal uzeti svaki GS barem dva puta (Rolex Federer smrc).

            Hoce li Nole uspeti da resetuje baterije do nedelje? Da mi je znati koji glupan je osmisljavao zreb pa da ih susretne u polufinalu

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ko se juce nije nervirao nije coek. Mada kao sto sam i osecao... ako dodje do njihovog meca a da Nole nena nikakvu sitniju povredicu prednost sam uvek davao njemu a ne Nadalu. Tako bi bilo i prosle godine da nije bilo one glupave povrede vrata.

              Nadal je history, na sledecem RG ce biti slabiji a na ovom smo videli da ne moze fizicki da parira Noletu. Dakle ulazimo u trku sa samim sobom. Ako dobije u nedelju i on ce kao Nadal uzeti svaki GS barem dva puta (Rolex Federer smrc).

              Hoce li Nole uspeti da resetuje baterije do nedelje? Da mi je znati koji glupan je osmisljavao zreb pa da ih susretne u polufinalu
              Nema niko od tenisera svaki GS osvojen dva puta. Ako to Novak uradi u nedelju, biće jedini u istoriji.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Ko se juce nije nervirao nije coek. Mada kao sto sam i osecao... ako dodje do njihovog meca a da Nole nena nikakvu sitniju povredicu prednost sam uvek davao njemu a ne Nadalu. Tako bi bilo i prosle godine da nije bilo one glupave povrede vrata.

                Nadal je history, na sledecem RG ce biti slabiji a na ovom smo videli da ne moze fizicki da parira Noletu. Dakle ulazimo u trku sa samim sobom. Ako dobije u nedelju i on ce kao Nadal uzeti svaki GS barem dva puta (Rolex Federer smrc).

                Hoce li Nole uspeti da resetuje baterije do nedelje? Da mi je znati koji glupan je osmisljavao zreb pa da ih susretne u polufinalu
                Nadal nikada nije uzeo Australian Open 2 puta. Imao je priliku 2017ste protiv Federera možda i poslednju i najbolju pa nije uspeo da uzme taj trofej. Tako da ako Novak uspe da pobedi u nedelju biće jedini u istoriji sa po 2 ili više istih slemova i jedini sa po 2 ili više istih mastersa. To teško i ovako da će ga neko nadmašiti.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • eee hvala na ispravci, bio sam ubedjen da je Rafa uzeo. To ce onda biti jos vece dostignuce.

                  Sada je glavni problem mindset. Svestan je da je glavnu prepreku premostio, usled cega ce verovatno doci do neke vrste opustanja. Ali trofej jos uvek nije osvojen i potrebno je opet pruziti 100 posto napora da se pobedi Grk. Kada se setim one sage sa Vavrinkom glava me zaboli.

                  Comment


                  • Originally posted by Bonomo View Post
                    i jedini sa po 2 ili više istih mastersa. To teško i ovako da će ga neko nadmašiti.
                    Jos jedan Sinsinati i Monte Carlo pa ce ovo postati 3+ svih Mastersa...

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      eee hvala na ispravci, bio sam ubedjen da je Rafa uzeo. To ce onda biti jos vece dostignuce.

                      Sada je glavni problem mindset. Svestan je da je glavnu prepreku premostio, usled cega ce verovatno doci do neke vrste opustanja. Ali trofej jos uvek nije osvojen i potrebno je opet pruziti 100 posto napora da se pobedi Grk. Kada se setim one sage sa Vavrinkom glava me zaboli.
                      Velika je razlika tada i sada. Tada Novak nikada pre nije osvojio RG. Svi su očekivali da će ga konačno uzeti. Igrao je sa ogromnim pritiskom. A Vavrinka je već uzeo jednom AO i znao je da ovde može igrati opušteno. I to mu se isplatilo. Ovog puta Novak je iskusniji. Ima RG iza sebe i nema taj pritisak koji je imao pre. Neka da sve od sebe i verujem da će biti to ok.

                      I ja sanjam da će osvojiti još jedan Sinsi pa da to bude 3 i više istih mastersa u njegovim rukama!
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Svima onima koji nisu slušali Srđana, šta reći.. Poslušajte roditelje.. Oni najbolje poznaju svoju decu.. ;)
                        Novak odličan.. Koncentrisan.. Najdraže mi je njegovo fizičko stanje.. Delovao je sveže..
                        Ovo je jedna od najvećih pobeda u istoriji tenisa kada se pogleda njen značaj..
                        Sada samo da odmori i pametno sa Cicipasom... Ovo je šansa koju ne sme da propusti..
                        Idemooo...

                        Comment


                        • https://twitter.com/pavyg/status/140...682168838?s=19

                          Comment


                          • Comment


                            • Новак је доста касно пронашао свој 1. сервис.Да је сервирао као у 4. сету меч би био мање неизвестан.Наравно поред 1.сервиса други важан елеменат је био и држање Рафе на бекхенду и кратким форхенд дијагоналама га избацивати ван терена.Вел дан Ноле.Идемоооо!
                              15/20 (75%)
                              FIRST SERVE

                              Comment


                              • Neće imati samo sve Slemove po 2x, nego i Masterse i Slemove po 2x

                                Comment

                                Working...
                                X