Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo bre
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Šteta što ga drugi put dobija ovde a da to nije finale da bude još sladje..

      U svakom slučaju idemo po drugi Garosić i 19 GS

      Comment


      • Najveći svih vremena!
        novakovanje!
        sigpic

        Comment


        • Nisam gledao sve, prvi i do 5 5 treći set. Mnogo sam se sekirao... Dođe mi da plačem... Kakav čovek, kakav sportista... Srbin... Gledaću reprizu.

          Comment


          • Ja se nadam i verujem u pobedu u nedelju ali sta god da bude svaka mu cast zaista. Voleo bih da je ovo finale ali nema veze. Uredu je i ovako. Samo polako pa do pobede i u nedelju.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Noleeee 🥰
              ​​​​​nisam mogao da odgledam 4 set,a imao sam takav osecaj da dobija sa 3:1
              bravo legendo nasa ❤️

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Nisam gledao sve, prvi i do 5 5 treći set. Mnogo sam se sekirao... Dođe mi da plačem... Kakav čovek, kakav sportista... Srbin... Gledaću reprizu.
                Šta je rekla Mara ko je favorit?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post

                  Šta je rekla Mara ko je favorit?
                  Ma iz tvojih usta u Božije uši. Beži. Poludeo sam. Najveći je. Kakav igrač. Koliko veruje u sebe. Nadao sam se...Mnogo mi bilo teško da gledam... Sad ću se napijem.

                  Comment


                  • Konačno smo dobili na RG, ravnopravno. Kakav lik


                    Comment


                    • Ne ve ro va tno!!!
                      Šta je ovo bilo?! Svaka čast Novače ljudino! Ponavljam - najveći ikada i to je dokazao...
                      Tataratira!

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                        Ma iz tvojih usta u Božije uši. Beži. Poludeo sam. Najveći je. Kakav igrač. Koliko veruje u sebe. Nadao sam se...Mnogo mi bilo teško da gledam... Sad ću se napijem.
                        Ma pre meča sam rekla da ga gledam kao favorita...

                        Nego kako reče Novak još 2008. na RG? Pobediv je Rafa...

                        Elem, sutra fino da pogleda snimak onog finala protiv Vavrinke i u skladu sa tim spremi taktiku za nedelju jer ga manje više to očekuje protiv Cicipasa...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • "Какав цар, човече"

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post

                            Ma pre meča sam rekla da ga gledam kao favorita...

                            Nego kako reče Novak još 2008. na RG? Pobediv je Rafa...

                            Elem, sutra fino da pogleda snimak onog finala protiv Vavrinke i u skladu sa tim spremi taktiku za nedelju jer ga manje više to očekuje protiv Cicipasa...
                            Nadao sam se. Verovao sam mu. Ali moramo respektovati Rafu. Znao sam da je ključni drugi i treći set. Izdala je fizička sprema Rafu. Ali Noletova partija...

                            Pijem treće pivo. Prsa u prsa. Kakav lik. Na konopce ga je bacio. Koliko spašenih brejk lopti... Nije izdržao Rafa.

                            Nisam mogao da gledam, izveo sam bebu napolje. Tako je breeeee.
                            Last edited by Ljubitelj tenisa; 11-06-21, 22:41.

                            Comment


                            • rg2®21

                              ma
                              mogao je ovi naš đovak onoga ošale dispobedi stri nula
                              ai više akotreba
                              četrpešes
                              medžutim
                              nije teo
                              ai štabi
                              on dase muči skače trči
                              a unjegamu njegovimu navijači lepo da sede ispred terevizora i piju pio i rakiu
                              jalda dato nije uredu
                              epa nemore tako
                              neg
                              nekse ioni malo nerviraju pcuju pičkaraju i sikiraju
                              jeltako
                              jelda







                              lutajući reporter tuta bugarin
                              nežno šapće sneguljici
                              dok patuljci ruju
                              u rudnici

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                                Nadao sam se. Verovao sam mu. Ali moramo respektovati Rafu. Znao sam da je ključni drugi i treći set. Izdala je fizička sprema Rafu. Ali Noletova partija...

                                Pijem treće pivo. Prsa u prsa. Kakav lik. Na konopce ga je bacio. Koliko spašenih brejk lopti... Nije izdržao Rafa.

                                Nisam mogao da gledam, izveo sam bebu napolje. Tako je breeeee.
                                Odgledaj snimak...vredi...bilo je fenomenalno, mada u nekim momentima me je Novak izluđivao,posebno kada napravi brejk pa izgubi servis...Prvi set je igrao solidno ali je propuštao prilike i to ga je koštalo tog seta...Čekam NI-jevu analizu sa nestrpljenjem...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X