Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Big Nole,

    U pravu si. Ipak trebas sve rekorde podijelti u tri grupe.

    U prvu grupu spadaju oni gdje pokusavamo pomocu brojeva da klasifikujemo igrace raznih era. Iznad svega ko su najbolji.

    U drugu grupu spadaju oni koji otkrivaju nesto o igracima. Na primjer: Novak je drugi najbolji u istoriji po postotku dobijenih meceva, jednom kad je dobio 1:0. (Iza Borga a ispred Nadala.) To ti govori o velikoj samouvjerenosti jednom kad nametne svoju igru. Kad njega rijetko ima sumnje. Ne boji se svoga hlada. Odlika pravog samiona.

    U trecu spadaju zabavni rekordi.

    Comment


    • how_to_serve_nadal_1397725.jpg

      Comment




      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Novak Djokovic - Think Different



          Comment


          • Za Feda je mnogo bolje uradjeno, link je u mom potpisu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ako nekoga ineresuje kao izgleda kada vas paparazzi prate i ne daju da živite, pogledajte ovde.. glupo je postavljati ove slike pojedinačno... Dok je bio treći na svetu nisu ga ovoliko ganjali, čini mi se....

              https://www.facebook.com/media/set/?...3&l=609b43fc18
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Big Nole,

                U pravu si. Ipak trebas sve rekorde podijelti u tri grupe.

                U trecu spadaju zabavni rekordi.
                Nista nisam tvrdio da bih bio u pravu

                Ali meni su generalno svi rekordi poput bikinija. Sve otkrivaju, a zapravo nista ne otkrivaju.

                Comment


                • Originally posted by Big Nole View Post
                  Nista nisam tvrdio da bih bio u pravu

                  Ali meni su generalno svi rekordi poput bikinija. Sve otkrivaju, a zapravo nista ne otkrivaju.
                  Nisi nista tvrdio ali se nasalio. Ja mislim da tvoja sala ima osnova.

                  Sto se pak bikinija tice ja mislim da on sve otkriva ali nista ne daje.

                  Comment


                  • Slazem se Bojana da je bolje uradjeno za Feda ovo ''Think Different'' ali ova Jean ne prestaje da me odusevljava . Stvarno pravi odlicne klipove za Noleta a u ovom klipu je odlicne isecke stavila .

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • http://vukajlija.com/zabava/posteri/...turnire-u-kini

                        Comment


                        • Kako volim ovakve bekhende

                          Comment


                          • Malo besmislenih tekstova..

                            Beograd -- Novak Đoković je u 2011. zaradio fantastičnih 7.781.000 evra, odnosno čak 20.476 prosečnih srpskih plata.

                            List Alo piše i šta bi sve Novak mogao da kupi za pare koje je zaradio u ovoj godini.

                            Da donira 518 inkubatora - Nole je nedavno dao nesebičan doprinos akciji "Heroji ne mogu sami“, kada je igrao fudbal za Crvenu zvezdu u cilju kupovine novih inkubatora za bolnice u Srbiji. Akcija je bila posvećena prevremeno rođenim bebama, a Đoković bi od ovosezonske zarade mogao da kupi 518 inkubatora po ceni od 15.000 evra.
                            http://www.b92.net/biz/vesti/srbija....&nav_id=548808

                            Bolest

                            Comment


                            • Strašno i veoma degutantno.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Posle neki kukaju kako su novinari nemilosrdi prema drugim teniserima (uglavnom iz tudjih zemalja). A ovakve poremecene bljuvotine o Djokovicu u nasim medijima su svakodnevnica i prevazilaze mastu onih koji pljuju po Federeru, Nadalu, Mareju..

                                Comment

                                Working...
                                X