Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TPF je već ugašen, nisi otvorila ni Rim
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by Beocca View Post
      TPF je već ugašen, nisi otvorila ni Rim
      http://sportklub.info/forum/forum/te...63169-rim-2021

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Nece se ugasiti teniski pdf zato i ako Djokovic postane rekorder, nego zato sto vecina ljudi ne prati tenis nego samo Djokovica i kad on ode u penziju i njih vise nece zanimati taj sport.
        Ja ovo potpisujem za sebe. Tenis sam poceo da pratim kad je Boba zabelezio neke neocekivane pobede na Vimbldonu, jeo sendvic u boksu a Prpic i on napravili neke nestvarne pobede u DC. Nakon toga sam se vezao za Lendla, Bekera, Edberga, Vilandera, MekenRoa, Cena koji su svi stvarno imali neki razlicit karakter. Nakon te generacije se tenis nekako vezivao samo za Agasija pa za Samprasa, i nije bio nesto preterano zanimljiv, a pogotovo je potonuo kada su se na tronu smenjivali Kurijer, Hjuit i ne znam ko je sve tu bio. Preko Noleta sam poceo ponovo da pratim i hvala mu na tome jer smo bili svedoci golden age-a tenisa i ne znam sta moze nakon njih da me veze da i dalje pratim tenis.
        Last edited by mmajstor; 09-05-21, 16:29.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Novak je prvi favorit na RG.
          Ne zaboravimo Tima...
          A i Zverko može da iznenadi...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Нормално је да људи буду напаљени за неки спорт кад имају љубимца који жари и пали у одређеном спорту, као луд сам пратио бокс док смо имали асове, па кошарку док смо имали асове, па фудбал док смо имали асове, ето и тенис док имамо аса. Спортски асови имају век трајања и залазак каријере ка пензији, морамо то на време да укапирамо и реално да очекујемо слабије резултате, то не значи да смо хејтери, једноставно видимо да долазе нови, млађи јачи, бржи,има игрча који делују да су непобедиви, тренери знају да за сваку игру има против игра која паралише најбољег, тако је створен Рафа да му вилики Федерер није могао ништа, онда Ноле коме Рафа не може много и сада кад је Ноле пет година за редом на првом месту нормално је очекивати да га сви тренери снимају и траже проту игру, није случајно да неколико млађих играча за које скоро нико и не зна, добије Нолета, а после победе нема их нигде, губе у првим колима.... е сад шта може бити занимљиво у овом спорту да би се пратило и после велике тројке? Има доста опаких играча, младих лавова, али они потврђују старо правило да тенисер може да буде у топ форми три месеца у једној години, неколиција бљесне, ми га прогласимо будућим бр.1, а он се угаси на пар месеци...нема константност коју је имао Новак....Одавно Ноле не учествује на свим турнирима, ми смо то називали, као има он свеј приоритет, или танкује за следећи турнир и слична оправдања, а кад неко реално напише на форуму да су га стигле године и да та константност није могућа јер је то природно, онда се навијачи јеве да то називају хејт...као неко више не воли Нолета.. ало, Ноле је стекао вечну љубав док год постоји тенис, вечно ће се волети Боба Живоиновић, Рафа, Виландер, Федерер, Сампрас и још велики број тениских асова који су легенде, за такве асове непостоје хетери, само поштовање и дивљење!!!
            sigpic

            Comment


            • Kad se Federer pojavio i ja negde procitao na vestima ko je trenutni sampion rekoh nema dalje... nakon nekog nikakvog Kurijera i midzeta Hjuita sad je najbolji neki beskarakterni Svajcarac koji se zove kao brza posta.

              Comment




              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post


                  To je za ocekivati. Ko god zna Novak je ocekivao da ce da igra BG II.

                  -----------

                  Ako se izuzem frustracija za koju je dijelom sam kriv, Novak je bio dobar. Return odlican, servis dobar, BH dobar, Fh je malo skripao, mora razumnije koristiti dropove, kretanje odlicno, fokus dobar, zelja za pobjedom odlicna. Fritz je jako napredovao. Novak ga je malo podcijenio.

                  Comment


                  • Ne znam šta ga hvataju te nervoze. Razumem da je perfekcionista, uvek je i bio, ali vodio u setovima, imao prednost brejka u drugom i drami na terenu: Raspad sistema! Mislim wtf? Samo sebi bespotrebno dize tenziju i nervozu, potkrepljeno malo i losijim servisom u drugom setu, boljim odgovorom Frica, pogotovu na riternu i bh, a onda servira za mec i tako, kisa haos, drama
                    Idemo dalje ❤
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ne znam šta ga hvataju te nervoze. Razumem da je perfekcionista, uvek je i bio, ali vodio u setovima, imao prednost brejka u drugom i drami na terenu: Raspad sistema! Mislim wtf? Samo sebi bespotrebno dize tenziju i nervozu, potkrepljeno malo i losijim servisom u drugom setu, boljim odgovorom Frica, pogotovu na riternu i bh, a onda servira za mec i tako, kisa haos, drama
                      Idemo dalje ❤
                      To su malo godine a malo nezgodna situacija u kojoj se nasao. Do ovog turnira je imao lose rezultate na sljaci, forma nikakva. Rim je zadnja sansa za dizanje forme. Beograd II igra dijelom iz obaveze a dijelom iz inata. U Beogradu nece imati ozbiljnih protivnika, niti moze dizati formu.

                      Comment


                      • Ali moze tako da trenira ozbiljnije, opet bolje tako neki mec, nego sparing partner kada vec nije zadovoljavajuca forma.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ali moze tako da trenira ozbiljnije, opet bolje tako neki mec, nego sparing partner kada vec nije zadovoljavajuca forma.
                          Zavisi od onoga sto ce se desiti u Rimu. Ako u Rimu tostigne pravi nivo, Beograd II je suvisan.

                          Comment


                          • Napravio je raspored jedan Masters, jedan 250. Tako 2x.

                            ​​​​Ova dva turnira su ključna. Neka samo odmeri snage sa par igrača iz top 8 da vidi gde je. To će biti dovoljno. Zna on koliko on može a koliko drugi mogu. Zato se ovako i pripremio. Šibaju njega sve više na Mastersima ovi klinci ali kad je važno, uvek dobiju lekciju. Slemovi su cilj. Ima ovu i sledeću sezonu najviše šansi a posle sve manje.

                            Comment


                            • Novak je danas bio jako dobar. Samo je FH skripao, ali to je bio samo javni trening. Fokina mu je sparing partner i odlicno ga poznaje.

                              Comment


                              • Koliko god sam zadovalja sa sjajnom pobjedom Novaka, toliko sma i nezadovoljan.

                                1.
                                Nivo mu je izuzetan. Samo FH povreno skripi. Imao je mec kakav treba za dizanje forme. Rim je obavio ulogu. Osim toga, uz Zvereva, Cicipas je igrac koji je najise pokazao na sljaci ove godine. Obojica imaju sanse da pobijed na RG-u. Male ali imaju. Stefanos ce dugo da pamti ovaj poraz. Novak mu je ukrao pobjedu, umjesto da je on ukrade Novaku. Brojevi pokazuju da je Novak bio bolji igrac, samo je dao dzabe prvi set pa je izgledalo da su ravnopravniji nego su bili. Cicipas ima nivo potreban da pobijedi Novaka ali ga ne moze drzati dovoljno dugo.

                                2.
                                Puno toga i brine.
                                Ponovo se pokazlo se da na Novakovu igru previse uticu i kisa i vjetar i svaka druga smetnja koja nema veze sa samim tenisom. Lose je sto se pokazalo da Cicipas ozbiljno kuca na vrata..
                                Najgore je sto Novak nema dobru opciju za ovaj turnir. Moze da ide 0:2 protiv Sonega ili da bude sutra mrtav umoran protiv Rafe. To opet znaci jos jedan poraz od Nadala na sljaci. Jedino da Opelka napravi cudo.

                                Comment

                                Working...
                                X