Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Beocca View Post
    iz cega si zakljucila da se hvalim,leba ti

    drugo,i ti misliš da je bio spe kta ku LARAN baš

    pazi,ne treba lagati
    Iz konstrukcije cele recenice sa sve smajlijem koji umire od smeha
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • ..se hvalim...si zakljucila

      ti si bojana nekad BOG

      a drugo pitanje pisano nevidljivim mastilom
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Mozda je tvoj komentar o Berticevicu biti malo umjereniji. Malo si se nasmijao njemu a malo meni.
        nisam tebi,njemu jesam-radim,pa i nemam punu koncentraciju,ali i sam naslov NI IVANIŠEVIĆ MU NE MOŽE POMOĆI ili kako već je urnebesan
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by Beocca View Post
          nisam tebi,njemu jesam-radim,pa i nemam punu koncentraciju,ali i sam naslov NI IVANIŠEVIĆ MU NE MOŽE POMOĆI ili kako već je urnebesan
          Ako radis, onda je jasno da si pises sa pola snage.

          Comment


          • Nisam očekivao od L'Equipe toliku neobjektivnost u vezi njihovih nominacija za najboljeg sportistu. Ovo je nešto najšokantnije što sam vidio u zadnje vrijeme. Nenormalno.
            Koliko im je bilo drago 2017. godine morali su Nadal i Federera nominovat da ne ispuste jednog, bolesno. Nadal-2019.....
            Last edited by DinoFC; 09-03-21, 15:27.

            Comment


            • film o noletu

              prije nekog vremena (mislim ono kraj 2016. ili pocetak 2017. ili kasnije ne znam) je bila jedna tema na jednom od najvecih internacionalnih tenis foruma o tome o kojem bi se clanu velike 4 snimio najbolji film. i nole je, uprkos tome sto je daleko najneomijleniji tamo, ako se dobro sjecam, uveliko dobio glasanje. bili su i razni scenarii i stvarno, mislim se, bas filmska prica.

              slucajno upozna gencicku, ova prepozna talenat. sanja o br1 i pravi pehar od kartona. rat u zemlji, trenira u bazenu dok roditelji pozamljuju novac od zelenasa. zatim pocinje profi karijeru, vjecno u sjeni i iza 2 tenisera oko kojih se zapravo vrti cijeli tenis. ne moze protiv njih iako je primjetan potencijal. otkriva intolerantnost na gluten. mijenja ishranu. i onda pravi onaj bum 2011. sa onim nevjerovatnim nizom. i osvaja vimbldon i postaje br1 istovremeno. to bi mogao biti 1 dio. e onda, nastavlja da manje vise dominira dok ne dodje do trenutka kada pravi onu ludzacku godinu izmedju W2015 i RGa 2016. veze 4 slema u nizu i ima rekord u poenima. najdominantnija godina u istoriji. i kada svi pomisle da ga niko i nista ne moze zaustaviti upada u najvecu krizu u karijeri odmah nakon najveceg uspjeha. i onda kriza, tumaranje po turnirima, pad forme, psihicka labilnost. i onda, kao fenix onaj vimbldon gdje dobija rafu i vraca se na sampionski put. i na kraju rusi neke (ili sve) najvece rekorde one 2 u cijoj je sjeni bio cijeli zivot. onda ima tu masa dodatnih stvari od medijskih tretmana do diskvalifikacije i spasavanja ML u 3 GS meca protiv najveceg rivala sa kulminacijom na vimbliju 2019.
              Last edited by talicni; 09-03-21, 15:30.

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Nisam očekivao od L'Equipe toliku neobjektivnost u vezi njihovih nominacija za najboljeg sportistu. Ovo je nešto najšokantnije što sam vidio u zadnje vrijeme. Nenormalno.
                Koliko im je bilo drago 2017. godine morali su Nadal i Federera nominovat da ne ispuste jednog, bolesno. Nadal-2019.....
                Te godine se racunalo da je Novak gotov. Ostaje veliki ali iza dvojce. Bilo je to jako rasprostranjeno misljenje. Tod Vudbridz ce reci da on nece nikada staviti u istu recenicu Nova i Federera.

                Comment


                • ma tretman u stranim medijima je boze sacuvaj cijelu karijeru. i sto je uspjesniji to ih vise zulja i to je veci hajp i satanisanje. kud ces bolji primjer nego ovo o laganju za povredu. sto kaze zec o drugima bi se pisalo kao o herojima a o njemu da lazira. pa gdje je tu logika. daleko najbolji igrac na turu i objektivno najbolji u istoriji (ne najuspjesniji, bar sada, ali svakako neko ko je igrao na najvisem nivou) da kod 2-0 u setovima lazira povredu da bi pobjedio nekog frica.

                  ....

                  Захвалница Новака Ђоковића

                  "Када сам имао само седам година сам се усудио да кажем свима да могу да будем најбољи на свету", почео је Ђоковић на Инстаграму.

                  "То је била тако јака жеља да је морала да се оствари упркос свим потешкоћама с којима сам се суочавао – слабије здравље, недостатак новца, и највећи шампиони које је тенис имао, преко пута мреже, као противници. Чини ме јако поносним да шетам истом стазом са највећим шампионима и џиновима мог спорта."

                  Освајач 18 гренд слем трофеја се захвалио свима који су му честитали на новом успеху, али им и поручио да не жели да га памте само као сјајног тенисера.

                  "Сама чињеница да сам зарадио своје место међу њима пратећи дечији сан је велика потврда да када вашим мислима и делима управља љубав, све је могуће. Примам пуно честитки са свих страна света, људи славе овај успех као свој и то ми је такође још један велики подсетник да спорт нису само рекорди и трофеји."

                  За крај, имао је поруку и за колеге и противнике – још није завршио.

                  "Све наше емоције, тешки и лепи моменти, и интензитет којим јуришамо ка нашим сновима нас повезује са људима широм света. Спорт је наша спона. Неизмерно сам срећан што сто сам направио толико велики и посебан успех у спорту коме сам толико посвећен и који толико волим. Још више се радујем годинама које су испред мене, у којима ћу уживати да се надмећем и да се играм са рекетом, за мене још увек најдражом играчком на свету", закључио је Ђоковић.
                  Last edited by talicni; 09-03-21, 16:12.

                  Comment


                  • Originally posted by talicni View Post
                    ma tretman u stranim medijima je boze sacuvaj cijelu karijeru. i sto je uspjesniji to ih vise zulja i to je veci hajp i satanisanje. kud ces bolji primjer nego ovo o laganju za povredu. sto kaze zec o drugima bi se pisalo kao o herojima a o njemu da lazira. pa gdje je tu logika. daleko najbolji igrac na turu i objektivno najbolji u istoriji (ne najuspjesniji, bar sada, ali svakako neko ko je igrao na najvisem nivou) da kod 2-0 u setovima lazira povredu da bi pobjedio nekog frica.
                    Svako ima pravo na misljenje i svako imao pravo da tendeciozno pisanje predstavi kao licno misljenje. Medjutim postoji reputacija. Kad Ben Rotenberg pise, ja se ne obazirem. On je ispod svakog nivoa. Kad Bodo ili Berticevic pisu sto pisu, onda sam malo razocaran jer obojicu cijenim. Ali L'Equipe je sportski list sa najvecom reputacijom u Evropi. Dozvoljavam da oni kao Francuzi iznad sveg cijene pobjednika RG-a i Rafaela Nadala kao legendu RG-a. Medjutim, to sto si objavio jednstavno sokira. Pa i sama karikatura se ruga odlukama.

                    Nadal je 2010. osvojio 3 slema i proglasen je za najboljeg.
                    4 puta je osvojio 2 slema, 3 puta je proglasen za najboljeg. 2008. mu je Bolt uzeo titulu.

                    Federer je 3 puta osvoji tri slema, dva puta je proglasne za najboljeg. Tabela ne kaze sto je bilo 2004.
                    3 puta je osvojio dva selma, 2 puta je proglasen za najboljeg. 2009. mu je bolt uzeo titulu.

                    Novak je 2 puta osvojo 3 slema, jednom Mesi a jednom Bolt su mu uzeli titulu.
                    Novak je 3 puta osvojio 2 slema, jednom Bolt, Hirsher i jednom Nadal su mu uzeli titulu. Zasto 2019. Novak i Nadl nisu podijelili naslov, kao Federer i Nadal 2017?
                    Last edited by NI; 09-03-21, 16:46.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Svako ima pravo na misljenje i svako imao pravo da tendeciozno pisanje predstavi kao licno misljenje. Medjutim postoji reputacija. Kad Ben Rotenberg pise, ja se ne obazirem. On je ispod svakog nivoa. Kad Bodo ili Berticevic pisu sto pisu, onda sam malo razocaran jer obojicu cijenim. Ali L'Equipe je sportski list sa najvecom reputacijom u Evropi. Dozvoljavam da oni kao Francuzi iznad sveg cijene pobjednika RG-a i Rafaela Nadala kao legendu RG-a. Medjutim, to sto si objavio jednstavno sokira. Pa i sama karikatura se ruga odlukama.
                      To sve što si naveo kao list sa ogromnom reputacijom ali povrh svega Francuzi su "najvise" gotivili i respektirali Novaka kroz karijeru od svih zapadnjaka pa mi je zbog toga još čudnije. Da je neki engleski ili američki list ovakvu listu imao ne bih se ni najmanje iznenadio.

                      Comment


                      • samo da napisem kad predje Fedexa po GS titulama onda ce biti No.1
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          To sve što si naveo kao list sa ogromnom reputacijom ali povrh svega Francuzi su "najvise" gotivili i respektirali Novaka kroz karijeru od svih zapadnjaka pa mi je zbog toga još čudnije. Da je neki engleski ili američki list ovakvu listu imao ne bih se ni najmanje iznenadio.
                          Tim vise je znak da se radi o necmu tesko objasnjivome i nesumnivo (zlo)namjernom. Dodaj tome da nosi Lacoste opremu.

                          PS
                          Talijani ga najvise gotive.

                          Comment


                          • dokle mu važi ugovor sa krokodilom-fenomenalne stvari mu prave a ni oni nisu cestitali

                            nego,meni je spanska marka nekako NAJ od sportskih novina
                            Wizard

                            Comment


                            • Miloolja, daj neki poll kada N311e dolazi do kote 20.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Evo jedne za kralja.

                                Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X