Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepa cifra teramo dalje
    Srecan vam praznik Olja,Maro,Larisa I ako sam nekoga zaboravio da mi ne zameri
    Last edited by ledeni 80; 08-03-21, 10:39.

    Comment


    • Pre svega Olja i ostale devojke srećan nam praznik...

      Bolji poklon nismo mogle dobiti...

      Onda naravno čestitke svim Novakovcima...

      Dočekasmo i 311...

      Ljudi moji koje to dostignuće...

      A kao da je juče bio onaj Vimbldon 2011. i dolazak na No1 po prvi put...

      Sada nako AO 311 nedelja na toj poziciji...

      Uvek posle Slema padne rekord...

      Koji rekord pada nakon RG?

      Do kraja meseca, kada se sve sabere i oduzme biće to 6 godina na No1

      Evo šta kaže Novak na tu temu a ja idem od sabajle da slavim...

      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Rekordi su tu da bi se obarali, cestitke drugari
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Hvala Maro, takođe i vama devojke, Hvala Bojana






          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • 311 nedelja na vrhu nikako ne moze da bude 5.92 godina. To je toliko ocigledno. Ostale podatke koje su tamo naveli ne zelim ni da proveravam. Naime, jedna godina traje 365 dana 5h 48 min i 46 sekundi. Da zaokruzimo to na 365 dana i 6h.
                Spoiler
                Zato je svaka cetvrta godina prestupna. Mada i to nije tacno. Godina je prestupna ako je deljiva sa cetiri i nije deljiva sa 100 ili je deljiva je 400. Na primer 2000. godina je bila prestupna jer je deljiva sa 400, dok 2100. godina nece biti pristupna. Ovaj deo nije najbitniji, ali mozda nekog i to interesuje.
                .

                Dakle jedna godina "otpilike " traje 52 nedelje ( 364 dana) i 1.25 dana. Tj. 6 godina traju 312 nedelja i 7.5 dana, sto je ukupno 313 nedelja i 0.5 dana. Dakle ako racunamo da Novak ima 311 nedelja na vrhu, onda mu fali 2 nedelje i 0.5 dana. To je 14.5 dana ili otpilike 0.04 godine. Dakle na prvom mestu je bio do sada 5.96 godina. Ako racunamu da je je Novak na prvom mestu 310 nedelja i 1 dan, onda mu fali 20.5 dana za tacno 6 godina. Tj. na prvom mestu je bio 5.94 godine ( zaokruzeno na dve decimale). Tako da, go god da je postavio onaj post nije bas najbolji sa matematikom. Jasno je i bez racunanja da je 311 nedelja dosta blize do 6 godina od onih "5.92 godina" da je taj neko morao da proveri taj podatak. Pitam se, da li vredi verovati osalim podacima?

                Spoiler
                Deluje da su ove velicine jako blizu, ali u starnosti nije tako. 0.08 godina je period, koji je nesto madnji od 0.1 godine sto je oko 52 dana. 0.8 od toga je oko 40 dana, a jasno je da Novaku fali mnogo manje da stigne do 6 godina
                Last edited by 147; 08-03-21, 09:30.

                Comment


                • za 2 sedmice ce nole biti tacno 2 godine duze na vrhu od rafe. iliti cak 50% duze, sto je ipak veoma znacajna prednost! podsjecanja radi, samo 8 tenisera u OE je bilo duze od 2 godine na vrhu liste. eto kolika je to prednost!

                  1 SRB Novak Djokovic 311
                  2 SUI Roger Federer 310
                  3 USA Pete Sampras 286
                  4 USA Ivan Lendl 270
                  5 USA Jimmy Connors 268
                  6 ESP Rafael Nadal 209
                  7 USA John McEnroe 170
                  8 SWE Bjorn Borg 109

                  uskoro ce samo 7 tenisera u OE imati duzi staz na vrhu od noletove prednosti nad rafom, koji je tek 6. u OE po tom kriteriju. nesto sto se ne istice dovoljno u svoj ovoj GOAT debati gdje se sve vise potencira da se samo slemovi broje!
                  Last edited by talicni; 08-03-21, 09:39.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Comment


                      • Cure sretan praznik.



                        Sa ovih klipova se vidi da je Novakov BH 2011. bio neprevazidjen. On je bolji igrac danas nego 2011. Kompletniji, zaokruzeniji, iskusniji ali nema onaj ubitacni BH iz 2011.

                        Comment


                        • Ma, ni forhend. Ja samo kad sam odgledao onaj klip od prije neki dan, onaj rat izmedju njega i Nadala s pocetka karijere.. a tek 2011-e mu je to bio signature: ono napucavanje forhendima inside-out. On ono danas ne radi. A i kad radi, kad se izvuce tek ponekad na forhend, bas je preoprezan.. On je tad kidao forhendima.

                          Comment


                          • Jos jedan rekord upisan,ostaje onaj najbitniji da bi bio Goat

                            Sto se tice raaporeda ako je povreda ok onda treba da ide na sto vise turnira u ovom periodu godine,mislim da mu je plan da posle Usoa planduje na prvom mestu i samo Wtf odigra,ne bi bilo lose jos jedan Yeno1,ali slemovi su prioritet

                            NI,Novak je postao monstrum za brze terene,ali je malo slabiji zato na sljaci,na srecu gotovo svi Nextgenovci osim Tima nisu sljakasi,pa i dalje ima dobre sanse za Rg ako ne mora preko Tima i Rafaila,treba igrati na kartu kondicije protiv rafe,kolko god to cudno zvucalo na Rg

                            Comment


                            • There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • pročitao si niz i znaš od kad je ta fotka
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X