Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kazu da je ovim porazom Nadala Novak obezbijedio 314 nedelja. Jel tako dodje?

    Comment


    • ne znam koliko.ali sad i teorijski ne moze da izgubi,osim da novaku oduzmu bodove...tak da...
      Wizard

      Comment


      • evo,Yolita mi prva izasla-do 5.aprila...pa ti broj

        edit-hm,ja sam mislio nece pomenuti,ali prilicno,zapravo bukvalno tvit za tvitom o padamju rekorda-sta je s njima,jel su bolesni
        Last edited by Beocca; 17-02-21, 13:42.
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Kazu da je ovim porazom Nadala Novak obezbijedio 314 nedelja. Jel tako dodje?
          Ma pusti nedelje, nebitno je to ako se ispusti ove titula.Medvedev ide u finale 99%, a Novak nije favorit protiv njega.

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Ma pusti nedelje, nebitno je to ako se ispusti ove titula.Medvedev ide u finale 99%, a Novak nije favorit protiv njega.
            Takoe.... Autsajder bre. Kakav favorit.

            Comment


            • polako rodovi,samo polako
              Wizard

              Comment


              • Zvanicno!!!

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Takoe.... Autsajder bre. Kakav favorit.
                  Govorim po trenutnoj formi i po tome da je najgori match-up za Novaka.Ne vidim nista lose u tome.

                  Comment


                  • ne vidim ni ja-zec je jos u sumi
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Novak je danas sampinoski dobio mec protiv igracki boljeg protivnika. Nije mi jasno kako je uzeo 4 set.
                      Podsjetio me je na setove koje je protiv Wawrinke gubio kada bi servirao za ostanak u istim, ali eto ovoga puta se nekako izvukao

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Podsjetio me je na setove koje je protiv Wawrinke gubio kada bi servirao za ostanak u istim, ali eto ovoga puta se nekako izvukao
                        Potpuno suprotno. Podsjetio me je na Vavrinku jer je ukrao set Zverevu onako kao je Vavrinka njemu krao. Kradja je u tenisu dozvoljena.

                        ======

                        Lose je za Novaka da je Rafa ispao. Medo je sada gotovo sigurno u finalu, a on je najopasniji protivnik za Novaka.
                        Last edited by NI; 17-02-21, 19:29.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Potpuno suprotno. Podsjetio me je na Vavrinku jer ukrao set Zverevu onako kao je Vavrinka njemu krao. Kradja je u tenisu dozvoljena.

                          ======

                          Lose je za Novaka da je Rafa ispao. Medo je sada gotovo sigurno u finalu, a on je najopasniji protivnik za Novaka.
                          Nije losa vest po meni Kladionice daju Novaku vecu sansu sada nego juce. To je mozda diskutabilno, ali sigurno nije diskutabilno da se vrednost sansa da Novak osvoji-sansa da Rafa osvoji povecala. To je mozda i najbitnije. Poraz Novaka od Rafe u finalu bi imao mozda i trajne posledice po GOAT trku, dok poraz od Medvedeva sigurno ne bi bio toliko tezak. Po meni je to bitnije nego mozda 5% koje Novak ima vise protiv Rafe nego protiv Daniila. Pogotovo posle RGa mislim da Novaku sada nije trebao mec sa Rafom.

                          Comment


                          • Svi se slažu da je medvedenko najopasniji protivnik za novaka. međutim treba imati na umu i to da je ovo njegovo prvo grand slem finale u kome igra protiv najboljeg u istoriji, pa će sigurno i živci raditi kada se bude lomio meč. to novak može da iskoristi iako nije u najboljoj formi, i ukoliko bude ostao dovoljno dugo u meču realna šansa je da sačeka pad protivnika i preokrene.

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Nije losa vest po meni Kladionice daju Novaku vecu sansu sada nego juce. To je mozda diskutabilno, ali sigurno nije diskutabilno da se vrednost sansa da Novak osvoji-sansa da Rafa osvoji povecala. To je mozda i najbitnije. Poraz Novaka od Rafe u finalu bi imao mozda i trajne posledice po GOAT trku, dok poraz od Medvedeva sigurno ne bi bio toliko tezak. Po meni je to bitnije nego mozda 5% koje Novak ima vise protiv Rafe nego protiv Daniila. Pogotovo posle RGa mislim da Novaku sada nije trebao mec sa Rafom.
                              Ima logike u tome sto pises. Da je kojim slucajem Rafa pobijedio Novaka u finalu, to bi znacilo da bi vjerovatno bio +5 GS-ova poslije RG-a, a to je nedostizno. Plus, Rafa bi okrenuo kompleks koji ima od Novaka.

                              Ako Novak izgubi od preostalih konkurenata, to znaci da je Rafa vjerovatno +4 GS-a iza RG-a. To je tesko dostizno, a sezona sljake pocinje sa onim teskim porazaom na RG kao njihovim zadnjim mecom. Plus, bilo Medvedev bilo Cicipas ce da steknu samopouzdanje sto radi protiv Novaka.

                              Konacno, sanse da dobije Rafu bi vjerovatno bile 70%, sanse da dobije Medvedeva su najvise 55%.

                              Da prvo prodje Karaceva.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                sanse da dobije Medvedeva su najvise 55%.
                                Samo?

                                Comment

                                Working...
                                X