Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Bez neke loše namere, zamolio bih Čačanina i Jokera da prokomentarišu taj paklen Novakov žreb...
    Druze, tad kad sam ja komentarisao zrijeb, za polufinale je bio projektovan Tim. E, zamisli posle povrede i dosadasnjih mucenja, dje samo u prvom kolu nije izgubio set.. da ga sad u polufinalu ceka ona zverina od Tima. I tek onda Medo ili Nadal.. Nemoj, brate, to je horor cisti.

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Bez neke loše namere, zamolio bih Čačanina i Jokera da prokomentarišu taj paklen Novakov žreb u kojem on rovit dobija Raonu i Zvereva sa 3 1. Prvog sa 60% kapaciteta a drugog sa 75%.

      A zatim i NIa za čuvenog Zvereva. Posle toga i Mariju za komentar da Novak "odrađuje" a ona ga poznaje kao "svoj džep".
      Zvereva defanziva ili pusheraj ukombinovan sa dobrim servisom ce biti vazda problematicni za Novaka jer otupe njegove udarce i to cesto mogu biti tijesni mecevi i teski fizicki.

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Zvereva defanziva ili pusheraj ukombinovan sa dobrim servisom ce biti vazda problematicni za Novaka jer otupe njegove udarce i to cesto mogu biti tijesni mecevi i teski fizicki.
        Odličan defanzivac Zverev. Ali mnogo toga drugog nema. Ne može tako da pobedi igrača Novakovog profila i iskustva. Da je bio fit, Novak bi ovo složio za 2 sata.

        Jokeru, žreb se promenio samo za ispadanje Thiema. Sve ostalo ostaje isto. Da je Novak zdrav ovo bi za njega sve bilo po 3 0 do polufinala. Ako rovit ovako pobeđuje. Ne možemo pričati o teškom žrebu ako rovitog ne mogu da ga pobede Raona i Zverev.
        Last edited by Ljubitelj tenisa; 16-02-21, 14:12.

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Bez neke loše namere, zamolio bih Čačanina i Jokera da prokomentarišu taj paklen Novakov žreb u kojem on rovit dobija Raonu i Zvereva sa 3 1. Prvog sa 60% kapaciteta a drugog sa 75%.

          A zatim i NIa za čuvenog Zvereva. Posle toga i Mariju za komentar da Novak "odrađuje" a ona ga poznaje kao "svoj džep".
          Da se vratim kad je izašao žreb? Nisi me tad pitao druže?
          Zvereva je dobio na jednu, dve lopte tako da 3:1 nije merodavno znaš i sam.
          ZverOv je odigrao četvrti set po meni najbolji u karijeri i izgubio za dlaku. Momak je sve vraćao, grešku nije imao.


          Idemoooo NOLE 308 plus 1/2 AO 👏💪🇷🇸

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Ljudi...molim da mi neko precizno kaže, mučim se da ovo saznam:

            Da li Novak u ovom momentu 100% ostaje prvi i obara Federerov rekord 8. marta? Šta ako do tada ne dobije ni jedan meč, a Nadal osvoji i AO i Roterdam?

            Comment


            • Nisam direktno tebi odgovarao ali sam pisao u glavnoj temi. Ovo je bilo na jednu loptu u 4.setu. Saša daje sve od sebe, pa i preko a Novak ima još 2 brzine kad je zdrav. Da li misliš da bi rezultat bio isti da je Novak zdrav? Saša je u ovom meču od svega što je dobio, zaradio 20% a 80% Novak poklonio.

              On nema nikakvu šansu protiv Novaka na Slemu.

              Comment


              • Originally posted by Beocca View Post
                Izvini, nisam vidio prije. Ovo nije blato, ovo je mnogo gore. Ovo je otvoreni, maliciozni napad zbog sindikata!

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Izvini, nisam vidio prije. Ovo nije blato, ovo je mnogo gore. Ovo je otvoreni, maliciozni napad zbog sindikata!
                  Zbog toga mi je bilo cudno kako tako mlako misljenje imas. Rat u pravom smislu te rijeci. Tek ces vidjeti kad se publika vrati...

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Jokeru, žreb se promenio samo za ispadanje Thiema. Sve ostalo ostaje isto. Da je Novak zdrav ovo bi za njega sve bilo po 3 0 do polufinala. Ako rovit ovako pobeđuje. Ne možemo pričati o teškom žrebu ako rovitog ne mogu da ga pobede Raona i Zverev.
                    Ti precjenjujes Novaka. Stalno se on ovako pati sa Zverkom, nebitno je li povrijedjen. Ja tvrdim da na njega povreda danas uopste nije uticala. Jedini uticaj je imala zbog netreniranja, pa je bio trapaviji na pocetku meca.. Ali on ne moze da razvije punu brzinu protiv igraca kao sto je Zverev, jer nema sta da iskontrira. Na tu foru ga i Medo grinja.. Znaju da ga ukrote dugim razmjenama, jer znaju da ih on nece napasti, nije shotmejker.. i to se onda pretvara u mucenje.

                    A za zrijeb velis "samo" je Tim ispao. SAMO!!?? Proslogodisnji finalista, osvajac USO i vjerovatno najspremniji igrac na turu (samo sto ovaj pocetak sezone nije mjerilo nikakvo) mu nestao iz zrijeba i ti velis SAMO? Daj, nemoj da si neozbiljan..
                    Last edited by Joker; 16-02-21, 14:35.

                    Comment


                    • Originally posted by Kule View Post
                      Ljudi...molim da mi neko precizno kaže, mučim se da ovo saznam:

                      Da li Novak u ovom momentu 100% ostaje prvi i obara Federerov rekord 8. marta? Šta ako do tada ne dobije ni jedan meč, a Nadal osvoji i AO i Roterdam?
                      Da.

                      Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Nisam direktno tebi odgovarao ali sam pisao u glavnoj temi. Ovo je bilo na jednu loptu u 4.setu. Saša daje sve od sebe, pa i preko a Novak ima još 2 brzine kad je zdrav. Da li misliš da bi rezultat bio isti da je Novak zdrav? Saša je u ovom meču od svega što je dobio, zaradio 20% a 80% Novak poklonio.

                      On nema nikakvu šansu protiv Novaka na Slemu.
                      Ma naravno razmena mišljenja...Mislim da Novaka nije mnogo remetila povreda. Da je bio na 90% i da mu je možda ostala nepuna 1 brzina iskreno.
                      Po meni nije poklon od Novaka kad Saša sve živo vraća, igra kao Rafa na Šatrijeu i nije ga bilo moguće probiti...
                      Moje mišljenje.


                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Joker View Post
                        Ti precjenjujes Novaka. Stalno se on ovako pati sa Zverkom, nebitno je li povrijedjen. Ja tvrdim da na njega povreda danas uopste nije uticala. Jedini uticaj je imala zbog netreniranja, pa je bio trapaviji na pocetku meca.. Ali on ne moze da razvije punu brzinu protiv igraca kao sto je Zverev, jer nema sta da iskontrira. Na tu foru ga i Medo grinja.. Znaju da ga ukrote dugim razmjenama, jer znaju da ih on nece napasti, nije shotmejker.. i to se onda pretvara u mucenje.

                        A za zrijeb velis "samo" je Tim ispao. SAMO!!?? Proslogodisnji finalista, osvajac USO i vjerovatno najspremniji igrac na turu (samo sto ovaj pocetak sezone nije mjerilo nikakvo) mu nestao iz zrijeba i ti velis SAMO? Daj, nemoj da si neozbiljan..
                        Pa šta ja da radim što od projektovanog najjačeg žreba je ispao samo on? Čovek je ispao jer nije bio dovoljno spreman.

                        Samo toliko od netreniranja, inače bi bilo 3 0 i sve mnogo lakše. Ti ne vidiš razliku ali ja vidim veliku. Ne precenjujem ja Novaka čovek ima toliko bogatu riznicu trofeja i ovakve mečeve maltene ne gubi. Prosto je mentalno i taktički i iskustveno 4 nivoa iznad Saše. Ti samo pričaš o nekim tehničkim stvarima koje se na najvišem nivou podrazumevaju i one ne prave razliku.

                        Prosto smatram da nisi u pravu ali obojici je drago da Novak ide dalje.

                        Šta ima mi da se plašimo Zvereva ako se Novak ne plaši?


                        @Čačanin,

                        Meč nije po intenzitetu bio ravnomeran. Prvi set Novak ju trećoj brzini tesno izgubio. Drugi set je dobio jer je malo bolje igrao a Saša se raspao. Treći set Novak pada pa se vraća a Saša kontra i na kraju poslednji set Saša daje sve od sebe a Novak za 5% pojačava u najvažnijim trenucima.

                        Dakle netehnički gledano Novakova glava je bila stabilnija i on ceo meč juri rezultat. Na kraju pobeđuje jer je mnogo bolji u svemu što nije tehničke i fizičke prirode a to su strategija igre, vera u sebe i iskustvo.
                        Last edited by Ljubitelj tenisa; 16-02-21, 14:50.

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post
                          Zbog toga mi je bilo cudno kako tako mlako misljenje imas. Rat u pravom smislu te rijeci. Tek ces vidjeti kad se publika vrati...
                          Ovaj clanak is Sports Illustrated je narucen. A ne moze bilo ko da naruci clanak. To moze samo neko mocan! To jeste rat. Sindikat je bila glupost.

                          Comment


                          • Originally posted by Kule View Post
                            Ljudi...molim da mi neko precizno kaže, mučim se da ovo saznam:

                            Da li Novak u ovom momentu 100% ostaje prvi i obara Federerov rekord 8. marta? Šta ako do tada ne dobije ni jedan meč, a Nadal osvoji i AO i Roterdam?
                            Nadalu treba jos 90 bodova u pauzi izmedju AO i Roterdama na nekoj od 250-tica. Dakle, teoretski ne, prakticno da.
                            Last edited by NI; 16-02-21, 14:49.

                            Comment


                            • Bravo, bravo, bravo. Kako je krenulo bombardovanje na pocetku meca, pomislio sam da je sreca da se igra na 3 dobijena i da jednom to mora stati, ali da je pitanje moze li Novak preokretati rezultat. Steta sto je ispustio prvi TB, verovatno bi brze zavrsio mec. Samopouzdanje je sada sigurno naraslo, nadam se da bolovi idu u suprotnom smeru.
                              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                              30 consecutive match wins - Stands alone
                              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Prosto smatram da nisi u pravu ali obojici je drago da Novak ide dalje.

                                Šta ima mi da se plašimo Zvereva ako se Novak ne plaši?
                                Ja ne znam kapiras li ti sta znaci kad se neko pribojava teskog zrijeba. To ne znaci da se ja bojim da ce se on okliznuti na prvoj ozbiljnijoj prepreci. Ja nisam nidje rekao da mislim da ce Zverev dobiti. Vec se bojim od teskog zrijeba da ce ga iscijediti. A to se vec desava.. Svako uzima komad njega, nadam se samo da ce polufinale pregaziti kao plitak potok. Sjeti se sta je Timu napravilo cijedjenje kroz tezak zrijeb na proslom AO. Najspremniji covjek je ostao bez snage u finalu.

                                Ali se bojim da ces poceti krug iz pocetka, vrtis stvari u beskonacnu petlju, pa mozda bolje da pritisnem esc odmah...
                                Last edited by Joker; 16-02-21, 15:08.

                                Comment

                                Working...
                                X