Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista nije pogresio jer se radi o Novaku, nema na kojoj temi da postavi, a Zak nije zlonameran. I na kraju to mu kazes ti, koji malo malo omasis temu.
    Nemoj da teras ljude.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • a ja sam zlonameran,jel?

      i ne znam sta tebi treba da se petljas u konverzaciju-on je napisao,ja sam odgovorio,nema zle krvi a ti udaras i dalje...ili je mozda spustanje na licni nivo


      i jos ja teram ljude...pa...malo sam ja drugacije postove citao
      Wizard

      Comment


      • O cemu ti pricas covece boziji?
        I gde se gasis?
        Da li stvarno ne razumes sta pise ili namerno izvrces ne znam, ali evo samo da ti kazem... da ti je poruka obrisana jer si coveku napisao da dolazi ovde da sere na fan temi, i teras ga sa ove teme, pominjes da su koronu imali ronaldo i simona (???), srpsku zutu stampu.. i gomilu nonsensa.
        Žak nije iz Srbije i ne izlazi skoro sa Rafine teme, dosao da pita ovo jer ga interesovalo, nije zlonameran kao sto neki jesu koji bi to mozda pitali, a ti nalupeta svasta i jos sve okrenuo kao neki napad na sebe. Neverovatno.

        Inace moj posao jeste da se mesam u vase konverzacije, pogotovu neprimerene.

        Ajde odmori malo sada.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Novak jeste bio pozitivan ali to ništa ne znači. Jednim telefonskim pozivom može da se odluči o tome ko je pozitivan a ko nije. Ako je nekome uopšte u tom trenutku bilo u interesu da on bude pozitivan.

          Sve i da jeste bio pozitivan, bio je bez simptoma. Mada je u US rekao da je navodno osećamo zamor, što je diskutabilno da li je istina ili politička korektnost i diplomatija.

          Long covid izraz prvi put čujem. Virusi mutiraju tako da sve i da je imao nekih problema 3,4 meseca kasnije, to više nije isti virus.

          U svakom slučaju smatram da je nebuloza. Najlakše je konformirati se, zato to svi i rade.

          I nemaju svi doktori isto mišljenje tako da nije nužno tačno sve i kad ga doktor kaže.

          Comment


          • Vjerujte mi, ja taj problem sa kondicijom uopste nisam primijetio. Istina da skracuje poene, ali to vise ima veze sa fokusom i stednjom dragocjenih misica i tetiva, kako bi se izbjegla neka povreda. On ne smije da dozvoli u ovoj fazi karijere da se povrijedi. Igrao je 5 setova sa Cicijem, igrao je 3 ljuta seta sa Timom sad.. Ja mislim da kondiciono on vrlo dobro stoji. Ono sto jeste zabrinjavajuce je sto on sve teze i teze probija protivnike. Prije je to vazilo samo za sljaku, sad vec i na najbrzem betonu ne moze da probije. Sa oba krila je mlak, nema ostrine u udarcima. To me izludjuje. Kao da si doveo neku wta sampionku, koja igra besprekorno, ali protiv muskih.. tesko to, sestro, brate...

            Comment


            • Treba Novaku Lendl ili Beker.Ne trebaju mu klimaci glavom i likovi koji ce da igraju Uno karte sa njim, ali on to zeli.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Novak jeste bio pozitivan ali to ništa ne znači. Jednim telefonskim pozivom može da se odluči o tome ko je pozitivan a ko nije. Ako je nekome uopšte u tom trenutku bilo u interesu da on bude pozitivan.

                Sve i da jeste bio pozitivan, bio je bez simptoma. Mada je u US rekao da je navodno osećamo zamor, što je diskutabilno da li je istina ili politička korektnost i diplomatija.

                Long covid izraz prvi put čujem. Virusi mutiraju tako da sve i da je imao nekih problema 3,4 meseca kasnije, to više nije isti virus.

                U svakom slučaju smatram da je nebuloza. Najlakše je konformirati se, zato to svi i rade.

                I nemaju svi doktori isto mišljenje tako da nije nužno tačno sve i kad ga doktor kaže.
                Nema veze što je bio asimptomatičan, i u tom slučaju moguće je biti primoran na duži oporavak zbog malaksalosti i pada inmuniteta, može doći do povremenog pada energije u narednim mesecma posle preležane bolesti a u bolnicama na zapadu još od proletos postoje odeljenja za “long term” kovid bolesnike, sve je to u granicama mogućeg što ne znači da je upravo baš tako, ali nisu pesmice za malu decu, virus je opasno zeznut i lekari o mnogo čemu u vezi sa njim nemaju pojma
                Isto činjenica što su i neki drugi igrači takodje preležali a ne osećaju nikakve posledice ne mora ništa da znači, ima kad u istoj porodici pored zaraženih neki ostaju zdravi, ili se bolest kod svakog člana ispolji na svojstven način
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Larisa View Post
                  Nema veze što je bio asimptomatičan, i u tom slučaju moguće je biti primoran na duži oporavak zbog malaksalosti i pada inmuniteta, može doći do povremenog pada energije u narednim mesecma posle preležane bolesti a u bolnicama na zapadu još od proletos postoje odeljenja za “long term” kovid bolesnike, sve je to u granicama mogućeg što ne znači da je upravo baš tako, ali nisu pesmice za malu decu, virus je opasno zeznut i lekari o mnogo čemu u vezi sa njim nemaju pojma
                  Isto činjenica što su i neki drugi igrači takodje preležali a ne osećaju nikakve posledice ne mora ništa da znači, ima kad u istoj porodici pored zaraženih neki ostaju zdravi, ili se bolest kod svakog člana ispolji na svojstven način
                  Sve su to samo mišljenja. Al ne ulazimo u tu raspravu. Nije ovo tema za to. U svakom slučaju ne mislim da je Novak imao problema sa tim. Protiv Rafe se mislim precenio. Mislim da ga je ubila trema. Kretanje mu je bilo užasno. Protiv Dominika nije bilo svežine. Teški su uslovi u karantinu.

                  Mislim da su svi oni manje više jednako spremni. Dominik se čuvao za kraj, kao i Danil. Novak je ispucao maksimum. Uzeo Sinsinati, uzeo Rim, finale Rg, putovao i za Beč. Rafa je najmanje igrao i najmanje i uradio. Sve je fer. U tom smislu mislim da je logično da se Novak potrošio. Ako bude Australije, biće on top nivo.

                  Comment


                  • Nisu to mišljenja nego činjenice. Svakako ne mora da znači da je Noletov problem te prirode, najverovatnije da nije, ali mogućnost iako mala, svakako postoji. A na njegovoj temi se može o svemu što se njega tiče
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Volio bih da me iznenadi na AO, ali ja mislim da ce njegova sampionska forma tek na W da se vrati. Mislim da ce mu komplet prva polovina godine biti kiks za kiksom, sve dok ne razbije rekord nedelja i, najvaznije, dok ga ne skinu sa prve pozicije. Tek tad ce da poludi...

                      Comment


                      • Originally posted by Larisa View Post
                        Nisu to mišljenja nego činjenice. Svakako ne mora da znači da je Noletov problem te prirode, najverovatnije da nije, ali mogućnost iako mala, svakako postoji. A na njegovoj temi se može o svemu što se njega tiče
                        Meni se čini da su suprotstavljena stručna mišljenja. To što je neko rekao da postoji long covid term ne znači da to stvarno postoji nego je to stručno mišljenje. Isto tako postoje stručnjaci koji misle dijametralno suprotno.

                        Glupo je da se raspravljamo oko toga. Pri tome statistički podaci pokazuju da ovaj virus ima sezonski učinak. Čak i manje od toga. Pri tome svaki virus napada onaj deo organizma koji je sam po sebi slaba tačka.

                        Ni ti ni ja nismo stručnjaci ali ja ipak ne govorim šta je činjenica a šta nije.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                            Meni se čini da su suprotstavljena stručna mišljenja. To što je neko rekao da postoji long covid term ne znači da to stvarno postoji nego je to stručno mišljenje. Isto tako postoje stručnjaci koji misle dijametralno suprotno.

                            Glupo je da se raspravljamo oko toga. Pri tome statistički podaci pokazuju da ovaj virus ima sezonski učinak. Čak i manje od toga. Pri tome svaki virus napada onaj deo organizma koji je sam po sebi slaba tačka.

                            Ni ti ni ja nismo stručnjaci ali ja ipak ne govorim šta je činjenica a šta nije.
                            Ne kažem ja da postoji niti je “neko” rekao, nego stručnjaci iz vodećih zdravstvenih organizacija na osnovu pacijenata koji boluju od sindroma i to još od prvog talasa u martu, nema šta da se raspravljamo

                            https://news.un.org/en/story/2020/10/1076562
                            https://www.cdc.gov/coronavirus/2019...m-effects.html
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by Larisa View Post
                              Ne kažem ja da postoji niti je “neko” rekao, nego stručnjaci iz vodećih zdravstvenih organizacija na osnovu pacijenata koji boluju od sindroma i to još od prvog talasa u martu, nema šta da se raspravljamo

                              https://news.un.org/en/story/2020/10/1076562
                              https://www.cdc.gov/coronavirus/2019...m-effects.html
                              Aj da probam opet...

                              Oni su izneli svoje mišljenje na osnovu pacijenata. A TI tvrdiš da su to činjenice.

                              Virus jeste snažan ali ne kao što je predstavljen.

                              Comment


                              • Nisam vas bas citala, ali ono sto sam malo uhvatila... virus jeste snazan, zapravo to je sve individualno i izizetno je nepredvidiv, po simptomima, poboljsanju stanja organizma, pa naglog propadanja, a i po posledicama nakon bolesti, od nikakvih, do vrlo komplikovanih i jos gore dugotrajnih.

                                Samo se nadam da kao vrhunski sportista sa visokom svescu o zdravlju vodi racuna, radi analize i ide na kontrole.
                                I ne mislim da ima nekih posledica po njega posle onog zarazavanja na AdriaTuru.

                                A to njegovo skracivanje poena mi je posebna enigma. U sustini on ih skracuje, bar se trudi, a onda mec produzi na max. I to ne mali broj puta.
                                O tome sto ne moze da probije sto pola meca igra mlako, pa se negde mozda trgne, mozda ne, podseca na onaj period kada je imao problem da laktom. I cesto u poslednje vreme ovaj tenis lici na taj tada.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X