Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Ja cu od sad da koristim... znas kako se lako zapamti stvar je samo u ponavljanju a mozak se za cas reprogramira...

    Na poslu odavno vec umesto FYI u forward mejlovima koristim ZVI... u pocetku svima bese cudno a sad mahom vecina ljudi to koristi.
    Slobodno koristi termin koji se tebi najvise svidja, ali isto tako moras da dozvolis i nama da koristimo sta se nama svidja ili nam je najlakse
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa kako mislis da mogu da zabranim, ja sam samo rekao da mi je odvratno (akka grous) i zapitao se sto smo se toliko ukalupili...

      Comment


      • Prosao je RG, moram malo da se odmorim od tenisa.

        Mi Novakovi navijaci imamo mnogo razloga da budemo nezadovoljni. Nole je poceo sezonu sjajno u Australiji, nastavio u Dubaiu, ostrio se na IW i Maimi. I onda dodje korona koja ga lisi sanse da brani Uimbldona. I poslije koreone je sve izgledalo sjajno. Prije nesto vise od mjesec dana smo mastali o sezoni bez ijednog poraza. Jedna nesmotrenost je kostala Novaka USO. I poslije toga smo bili optimisti. S razlogom smo racunali da ce Novak osvojiti drugi RG. To bi bila vise nego dobra kompezacija za USO. Na nasu zalost, fenomenalni Rafa je pomrsio Novakove planove. Mi navijaci imamo osjecaj da su mu tri GS-a olako promakla kroz ruke. Zadnji put je bilo tako 2013.

        Svejedno, imamo vise razloga da budemo zadovoljni. Novak je neprikosnoveni broj 1 i pored poraza od Rafe. gotovo je sigurno da ce se izjedaniciti sa Samprasom po broju sezona kao broj jedan i da ce na proljece prestici Federera po broju nedjelja kao broj jedan. Igra mu je u mnogo cemu bolja nego ikada. U svakom slucaju zrelija i kompletnija. Naravno godine pocinju da se osjecaju. Fizicki nije sto je nekada bio. Ipak, zahvaljujhuci zdravom zivotu, konstituciji i brizi da ne dobije na tezini svi su izgledi da Novak moze biti u vrhu jos koju godinu a samim tim ce doci i slemovi. Ima mladjih koji obecavaju. Jos uvijek, osim Tima, niko od njih nema nivo Vavrinke ili Marija, a kamo li Federera i Nadala. Zato sve u svemu, iako razocarani, imamo razloga za optimizam. Idemo Nole!

        Comment


        • mi novakovi navijaci ne zaslusujemo novaka,to je definitvno,pisem ovo ko zna koji put

          posle ovakvog NI-jevog posta ko opelo,napise IDEMO NOLE...msm,nemoj...
          Wizard

          Comment


          • novak u Visokom???

            https://sport1.oslobodjenje.ba/lifes...-visoko/202315

            Last edited by Beocca; 13-10-20, 04:28.
            Wizard

            Comment


            • Comment


              • A maska nista, m?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nole car i kralj. Dominira u izvanteniskim stvarima u 2020. Ovo mu je najbolja godina u životu.

                  Comment


                  • Ajoj
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Svašta
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Ako njemu lepo, ne znam zasto vama nije ili jos bolje pitanje, sto vas to pogadja
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ah, tako se govorilo i 2017-e..

                          Comment


                          • A šta ima u tom mestu, nisam ispratio?
                            Piramide, šta?
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Jest, meditira tamo i vata zjale, pitaj boga..
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Znači, čim dobije po p.... kreće da grli drveće, ali ovog puta grli piramide.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X