Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pikaso View Post
    Da li posle ovog RG-a i dalje veruješ da će moći da se domogne jos jedne titule tamo? Što bi ga i dalje igrao, da se iscrpljuje pred Wimbledon i gubio samopouzdanje?
    Apsolutno da da.
    Može da uzme još jedan RG sigurno...Prilika je već na proleće...

    Što se tiče toga oko samopouzdanja ni tu se ne slažem.
    Sve zavisi kako posloži kockice u glavi.
    Ako krene sa stavom "osvajam" pa kiksne naravno loše je za samopouzdanje ali ako krene sa stavom "idem sa namerom da odigram najbolje što mogu i uzmem ako mogu, ako ne nije tragedija" neće biti problema šta god da uradi.
    Novak je vrlo realan čovek i veruj mi da je on i danas bio svestan da je ovo zaludan posao ali da mora da odigra...
    Svestan je i mogućnosti i limita...
    Odatle danas i one mlakušne reakcije ili izostanak istih.
    Novak kada je spreman fizički i mentalno a ne ide mu jer je protivnik bolji- grize, nervira se, urla na dobar poen...
    Kada zna da je protivnik odličan a on sam loš reakcije nema...
    Kao i neki dan kada sam rekla da ključa u sebi a faca mu hladna...kasnije je na presu i sam to rekao.

    Na kraju krajeva, govorimo o čoveku koji je sa 7 godina zacrtao svoj put i cilj a to je da bude najbolji...

    I biće...

    Noć je pred zoru najtamnija...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Zile90 View Post
      Nisikori, Wawrinka, Marej i "Karen" linijski sudija su dosli na naplatu.Novak je minimum, ali minimum "prosuo" dva Us Opena, ovo danas ne racunam.Ne bi mozda pobedio ni Novak iz 2015.Jednostavno, previse je Us Opena zasrao i zato je sada nedostizno.Nadal ne prosipa tamo gde je najbolji, Novak da, tu nema sta da se analizira vise.Neka Novak obori rekord po broju nedelja i neka barem odrzava ovu razliku.Jeste da nece biti najveci, ali opet ce imati i neke svoje argumente za dalju debatu.
      On sada ima opciju i da debelo nadmaši rekord po broju nedelja i da ode npr na 400 ili više nedelja, što možda nije loša opcija jer ko zna kada će se pojaviti teniser koji će biti toliko konstantan, što je po meni njegov najjači adut. Opet, sa druge strane to bi ga istrošilo i smanjilo šansu da uveća broj Slemova.

      Ipak, ne verujem da će do ovoga doći jer je i sam izjavio da će se posle obaranja rekorda preorijentisati na Slemove, što je potpuno razumno.

      Comment


      • Originally posted by djkov View Post
        Da li je neko primetio da je Novak na kraju gema ponovo zviznuo loptu sebi iza ledja, ne gledajuci gde ce da zavrsi.Za razliku od Njujorka ovog puta je udario mnogo jace.Da li je moguce da nije izvukao nikakvu pouku sa US opena?
        jeste zviznuo iza leđa, jeste da nije gledao gdje će da završi...ali sa jednom razlikom u odnosu na uso - zviznuo je o zemlju. dakle, sve po pravilima.

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post
          Znate kako Novak moze da se vrati u trku sa Nadalom?
          Može da zabada igle u lutku, da plati nekoga da mu polomi noge ili levu ruku, nešto tako...

          Naravno, šalim se, ne može ni da mu prismrdi (sa ovakvom igrom ne)

          Ipak, smatram da je Nole i dalje favorit u Australiji pa i na W, zavisno od žreba itd da se nadju u finalu, Nole je i dalje favorit, ali ne sa ovakvom igrom, ja stvarno nemam pojma šta mu danas bi, da mu ne otkine ni jedan set...

          Ovo danas jeste bilo očajno izdanje, potpuno se slažem, ali zna on to i bolje (mnogo bolje), tako da... budimo pozitivni
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Ništa onda..
            Šta nam sledi sledeće godine.. Sva 4 GS osvajamo.. Dolazimo na brojku 21.. Naravno računamo na kalendarski slem.. Obrćemo igricu na samo tako..
            Koliko mračnih likova na ovoj temi kada Novak izgubi.. Strašno.. Ponašate se kao da ste mu majka a ne niko i ništa..

            Comment


            • Australija nije daleko. Poslje toga druga će se pjesma pjevati.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Koliko je puta u prvom setu Nadalu loptica pala unutra 10 cm od linije a Novaku vani 10 cm od linije. Nadal je igrao jako agresivno i islo ga je.

                Napisao sam 7. a mogu slobodno da preoravim na 8. Vecina vas 5 smatra kao lose a ja kao prosjecno.
                Mnogo puta, još više puta na liniju a Novaku milimetar uz liniju ili možda i na liniji gde protivnik istu beleži, silazi sudija i prihvata. Bar 3 kradje su bile glavna krajem trećeg seta na BL i drugi servis.

                Nadalu dosta kasno opomena i posle iste 4 puta sam merio vreme nakon izgovorenog rezultata u dva naredna gema i sva vremena su bila blizu 30 sekundi, 27, 29, 28 i 29!!!
                Neverovatan gubitak prvog gema prvog seta kao i tri servisa na liniju kod 3 BL kod 3:0 u istom setu. Dosta je sitnica, veoma dosta a sitnice odlučuju kad najbolji igraju .

                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Posle svega ovoga mogli bi da zakljucimo da se Karenjo Busta bavi crnom magijom. Neverovatan baksuz od coveka, i da na oba GS Novakovo potonuce nekako pocne cim se susretne sa ovim malicioznom baksuzu.
                  taj baksuz je u trci za london


                  Wizard

                  Comment


                  • Ne gledas dobru listu, ove godine ne postoji race
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • pa ko ucestvuje?
                      Wizard

                      Comment


                      • Gledaj ranking, zvanicnu listu, ne znam tacno ko je sad sve top 8
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Neverovatan gubitak prvog gema prvog seta kao i tri servisa na liniju kod 3 BL kod 3:0 u istom setu. Dosta je sitnica, veoma dosta a sitnice odlučuju kad najbolji igraju .
                          I nadovezes ispustenih 40-0 na svoj servis u narednom gemu i dobijes kosmar iz ulice brestova. Da je bar koliko toliko produzio prvi set, malo usao u udarac, pronasao ritam, ovako je vec kod 1-3 u drugom bilo jasno da ce za povratak trebati neko cudo da se desi s obzirom na desavanja na terenu.

                          Osecaj kao kada je izgubio od Marija na Vimblodnu, samo tad je rezultatski to izgledalo "pristojno". Da se bar posibao...

                          Slazem se sa Ziletom da kada se broje GS trofeji, najvise "bole" samo 3 pehara iz Nju Jorka. Nadal ih ima vise od njega tamo, sto je prosto neverovatno.
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Gledaj ranking, zvanicnu listu, ne znam tacno ko je sad sve top 8


                            Novak Djokovic
                            Rafael Nadal
                            Dominic Thiem
                            Roger Federer
                            Stefanos Tsitsipas
                            Daniil Medvedev
                            Alexander Zverev
                            Diego Schwartzman
                            Matteo Beretinni

                            sa ATP sajta-ubacio sam beretinija jer fed nece igrati
                            Wizard

                            Comment


                            • Bože što je ružan ovaj poslužavnik baš nisu imali mašte nimalo.





                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Hahahahaha dakle umirem
                                Te crnja na onoj karikaturi, crnji od Rafe, te tacna za krempite hahaha baš nas neće
                                Plačem
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X