Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Milutinov Tata View Post
    Pa dobro nije Novak sipao aute po pola metra, uz to je igrao agresivnije nego sto je mozda bilo ocekivano. Mozda slaba 6
    Zato je izgubio. Nije 2011 nego 2020 pri tom sljaka, najsporija podloga. Rekoh u live temi da je treba da igra kontrolisano ali nije.

    Comment


    • Ovo je maksimalno 4 ili 5, ništa više od toga, kakva crna sedmica.
      Ne znam zašto se mora glorifikovati Novakova loša igra, zašto mora imati opravdanje za prva dva seta kada ih u stvarnosti nema.

      Ko mi objasni zašto najbolji riterner na svetu stoji pet metara iza osnovne, smanjujući sebi šanse za rani napad protiv prosečnog severa kakav je Nadal ja mu dam 1000 evra. Nema objasnjenja niti validnog opravdanja za takvu taktiku.

      Posluje ti firma odlično, imaš tri proizvoda koji ostvaruju komparativnu prednost nad prvom konkurencijom.
      Nazovimo te proizvode ritern, bh dijagonala na fh stranu I shotmaking kojim lomis rivala.

      I onda bez ikakvog razloga, taman kada treba da potvrdis dominaciju, menjas te proizvode, menjas način poslovanja, menjas pristup tržištu bez ikakvog logičnog razloga. Normalno je da ćeš propasti.

      If it ain't broke, don't fix it!

      Koliko puta je slao mlohave forhend spinove na Nadalov bh bljahhhhh
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ma hebeš takav meč u kojem ni jednom nije vrisno na Vajdu

        Comment


        • Po meni je Novak igrao jako loše, gotovo na granici da kažem da je želeo da izgubi, tj. da mu je bilo sve jedno. Onako se ne ponaša šampion u finalnom meču.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Posle svega ovoga mogli bi da zakljucimo da se Karenjo Busta bavi crnom magijom. Neverovatan baksuz od coveka, i da na oba GS Novakovo potonuce nekako pocne cim se susretne sa ovim malicioznom baksuzu.


            Plačem.... sad jadan nosonja kriv za vudu crnu magiju i Noletov baksuz hahaha


            Novakovci, obožavam vas, da ne postojite, trebalo bi vas izmisliti!

            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • 1. Pokazalo se da je potpuno kriva procjena da će uvjeti na RG koji se održava u 10 mjesecu više odgovarati Đokoviću. Upravo suprotno, šljaka je bila super spora i Đoković nije nikako mogao probiti Nadala. Potpuno mu je otupjela ofanzivu.
              2.Stručni štab je ovaj put potpuno zakazao. Potpuno kriva taktika, bez ikakvog plana B. Također za drop shotove je Nadal bio spreman. Oni nisu bili nikakav faktor iznenađenja, za njih se znalo još od Rima i Rafa je za njih bio spreman. Dropovi su Đokoviću donijeli puno više štete nego koristi.
              3. Rafa je slajsom napravio veliki posao, Novak na njega danas nije imao nikakav odgovor.
              4. Servis Đokovića jako loš.
              5.Na returnu se Đoković predaleko postavljao.
              6.Đoković je napravio preveliki broj neprisiljenih pogrešaka.

              Jednostavno, danas nije bio dan.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                A zašto će Rafa mnogo lakše održavati Slemove no Nole?
                Na svakoj drugoj podlozi, bila beton ili trava, Srbin je favorit protiv Španca.
                Uostalom zar nije pokazao u zadnjim ogledima mimo najsporije podloge.


                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Zato sto Nadala nema ko da pobedi na RG-u, a Novak na AO moze da izgubi od dva igraca, US Open od 5 igraca, a na Wimbledon zavisi najvese od zreba i servera.Duplo vece sanse ima Nadal da uzme jos 3 slema, nego Novak 6.Nadal ide na AO jako naostren i tamo moze da zacementira svaku pricu za dalje.Zao mi je mnogo, stvarno...Nikoga ne provociram, niti bacam pesimizam, sokiran sam izdanjem, jer sam stvarno verovao u Novaka danas.Prosto i jednostavno, Novaka ce klinci muciti na ostalim slemovima, uz to imace i Rafu.Nadala niko nece muciti na Rg-u jos najmanje tri godine.Mislim da ce Nadal imati 5 slemova vise i od Novaka i Rogera, jednostavno, Rg je nemerljiva prednost u odnosu na ovu dvojicu.

                Comment


                • Originally posted by djkov View Post
                  Da li je neko primetio da je Novak na kraju gema ponovo zviznuo loptu sebi iza ledja, ne gledajuci gde ce da zavrsi.Za razliku od Njujorka ovog puta je udario mnogo jace.Da li je moguce da nije izvukao nikakvu pouku sa US opena?
                  Ma prorade tako geni na momente, svetski je on čovek da se razumemo ali to su crte koje pod stresom kad tad isplivaju na površinu, nismo mi skroz svoji, ali šta ćeš... takvi smo i tu se ne može ništa
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Originally posted by Zile90 View Post
                    Zato sto Nadala nema ko da pobedi na RG-u, a Novak na AO moze da izgubi od dva igraca, US Open od 5 igraca, a na Wimbledon zavisi najvese od zreba i servera.Duplo vece sanse ima Nadal da uzme jos 3 slema, nego Novak 6.Nadal ide na AO jako naostren i tamo moze da zacementira svaku pricu za dalje.Zao mi je mnogo, stvarno...Nikoga ne provociram, niti bacam pesimizam, sokiran sam izdanjem, jer sam stvarno verovao u Novaka danas.Prosto i jednostavno, Novaka ce klinci muciti na ostalim slemovima, uz to imace i Rafu.Nadala niko nece muciti na Rg-u jos najmanje tri godine.Mislim da ce Nadal imati 5 slemova vise i od Novaka i Rogera, jednostavno, Rg je nemerljiva prednost u odnosu na ovu dvojicu.
                    Polako sa tim Zile. Nadal je najbolji na sljaci i bice jos par godina, ali i danas se videlo da moze da ima problema ako se mec oduzi. Igrao je sve gore i gore. Ako Tim ili Cicipas budu u strasnoj formi i malo produze mec Nadalova pobeda nije sigurna iako je svakako favorit. Da je sve tako lako, Rafa bi sigurno igrao zavrsni, a sada se razmislja da li ce da ga igra ili ne. To znaci da ipak nije siguran u svoje fizicke mogucnosti. Bacati sve na slemove moze da bude jako rizicno. Sada je proslo, ali pitanjce da li ce uvek.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Zato sto Nadala nema ko da pobedi na RG-u, a Novak na AO moze da izgubi od dva igraca, US Open od 5 igraca, a na Wimbledon zavisi najvese od zreba i servera.Duplo vece sanse ima Nadal da uzme jos 3 slema, nego Novak 6.Nadal ide na AO jako naostren i tamo moze da zacementira svaku pricu za dalje.Zao mi je mnogo, stvarno...Nikoga ne provociram, niti bacam pesimizam, sokiran sam izdanjem, jer sam stvarno verovao u Novaka danas.Prosto i jednostavno, Novaka ce klinci muciti na ostalim slemovima, uz to imace i Rafu.Nadala niko nece muciti na Rg-u jos najmanje tri godine.Mislim da ce Nadal imati 5 slemova vise i od Novaka i Rogera, jednostavno, Rg je nemerljiva prednost u odnosu na ovu dvojicu.
                      Ne mogu sve da razumem i pohvatam. Zašto će Novaka na "njegovim" podlogama mučiti klinci a Rafu, koji nije najbolji potencijal na betonu ili travi biti nedodirljiv od tih istih klinaca koji se nameću.
                      Mislim da još uvek bes i neverica preovladavaju kod Novakovaca pa se skeptično gleda na nastavak borbe oko najboljeg svih vremena.
                      Ako nas je Nole naučio nešto svih ovih prelepih godina to je da se uvek vrati jači i bolji tako da je rano za zaključke šta će biti u budućnosti.
                      Kao što je Nadal superioran na šljaci, tako je Novak favorit protiv njega igrali dal na betonu ili travi.
                      Današnje izdanje nije reper kvaliteta jer jednostavno došao dan kad se nameračiš na mašinu u svom najsjajnijem modu a ti uz to odigraš igrački i energetski ispod proseka.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Polako sa tim Zile. Nadal je najbolji na sljaci i bice jos par godina, ali i danas se videlo da moze da ima problema ako se mec oduzi. Igrao je sve gore i gore. Ako Tim ili Cicipas budu u strasnoj formi i malo produze mec Nadalova pobeda nije sigurna iako je svakako favorit. Da je sve tako lako, Rafa bi sigurno igrao zavrsni, a sada se razmislja da li ce da ga igra ili ne. To znaci da ipak nije siguran u svoje fizicke mogucnosti. Bacati sve na slemove moze da bude jako rizicno. Sada je proslo, ali pitanjce da li ce uvek.
                        Druze, postujem ovde sve, a ljudi o meni imaju sliku kao o nekom idiotu koji mraci.Niko me ne zna privatno.Da odes na moju instagram stranicu, ne bi verovao da sam ja, jer se bavim muzikom i snimam skeceve i zajebancije.Na Novaka sam slab, priznajem, ali ne mracim.Ne moze niko da me ubedi da nisam realan.Nadal ima mnogo vece sanse da osvoji AO i zacementira sebe kao GOAT-a, nego Nole RG.Prosto sto Novaka neko moze da dobije na AO(TIm, Cicipas, Medo, RAFA), a Nadala na RG ne moze niko.Stoji i dalje da je Novak najkonstantniji igrac ikada, ali to se ne gleda, vec slemovi.Ufffff, kako sam izgoreo brate mili...Ni teretana, ni kik boks mi nisu pomogli...

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Da je sve tako lako, Rafa bi sigurno igrao zavrsni, a sada se razmislja da li ce da ga igra ili ne. To znaci da ipak nije siguran u svoje fizicke mogucnosti. Bacati sve na slemove moze da bude jako rizicno. Sada je proslo, ali pitanjce da li ce uvek.
                          Zavrsni je opsanost za Rafu. Sto dobija? Prvo mjesto tesko moze uzeti. U dvorani ga nekoliko igraca moze pobijediti. Sto mislis kako ce Novak biti naostren u njihovom mecu, u idelnim uslovima za Novaka?
                          Last edited by NI; 11-10-20, 21:13.

                          Comment


                          • Originally posted by Zile90 View Post
                            Druze, postujem ovde sve, a ljudi o meni imaju sliku kao o nekom idiotu koji mraci.Niko me ne zna privatno.Da odes na moju instagram stranicu, ne bi verovao da sam ja, jer se bavim muzikom i snimam skeceve i zajebancije.Na Novaka sam slab, priznajem, ali ne mracim.Ne moze niko da me ubedi da nisam realan.Nadal ima mnogo vece sanse da osvoji AO i zacementira sebe kao GOAT-a, nego Nole RG.Prosto sto Novaka neko moze da dobije na AO(TIm, Cicipas, Medo, RAFA), a Nadala na RG ne moze niko.Stoji i dalje da je Novak najkonstantniji igrac ikada, ali to se ne gleda, vec slemovi.Ufffff, kako sam izgoreo brate mili...Ni teretana, ni kik boks mi nisu pomogli...
                            Ne mislim da zracis, taman posla Jos uvek se secam tvojih fantasticnih videova sa youtubea. Nadal verovatno ima vece sanse da uzme AO nego Novak RG, ali titulom na AOu Nadal ce sebe samo staviti u dobru poziciju, nista vise. Stvar ce biti u dugovecnosti, a to je tesko predvideti. Ako bih bas mogao da predvidjam rekao bih da Novak ima sanse jos 5-6 godina na slemovima, a Rafa svakako ne toliko. Ako je Rodzer osvojio 3 slema u "poznim" godinama, zasto ne bi mogao i Novak. Jos dugo ce se voditi bitka za najvise slemova, i kako god se zavrsi AO ona nece biti gotova.

                            Originally posted by NI View Post
                            Zavrsni je opsanost za Rafu. Sto dobija? Prvo mjesto tesko moze uzeti. U dvorani ga nekoliko igraca moze pobijediti. Sto mislis kako ce Novak biti naostren u njhovom mecu, u idelnim uslovima za Novaka?
                            Apsolutno se slazem NI. Zato sam i rekao da Novak treba malo da smanji sljaku u buducnosti kako ne bi Rafi davao krila, a ionako postoji i drugi igraci koji mogu da ga dobiju. I dalje svi pamtimo kako se tesko Novak oporavio od poraza u RGu 2013. godine. Zato iako je Novak veliki favorit u Australiji, nadam se da makar sledece godine nece Rafa do finala. Vec do sledeceg bitnog slema u Wimbledonu ima dovoljno vremena.

                            Takodje ako ce Rafa da nastavi da preskace puno turnir, ima Novak mozda sansu i sledece godine da bude prvi, sa nesto skracenim kalendarom.
                            Last edited by 147; 11-10-20, 20:32.

                            Comment


                            • Originally posted by Zile90 View Post
                              Druze, postujem ovde sve, a ljudi o meni imaju sliku kao o nekom idiotu koji mraci.Niko me ne zna privatno.Da odes na moju instagram stranicu, ne bi verovao da sam ja, jer se bavim muzikom i snimam skeceve i zajebancije.Na Novaka sam slab, priznajem, ali ne mracim.Ne moze niko da me ubedi da nisam realan.Nadal ima mnogo vece sanse da osvoji AO i zacementira sebe kao GOAT-a, nego Nole RG.Prosto sto Novaka neko moze da dobije na AO(TIm, Cicipas, Medo, RAFA), a Nadala na RG ne moze niko.Stoji i dalje da je Novak najkonstantniji igrac ikada, ali to se ne gleda, vec slemovi.Ufffff, kako sam izgoreo brate mili...Ni teretana, ni kik boks mi nisu pomogli...
                              Žile, ja ne mislim da mračiš, slično razmišljamo, možda sam ja samo malo optimističniji.

                              Slažem se da su Nadalu veće šanse na AO nego Novaku na RG, ovim porazom je stavio tačku na RG, smatram da je završio svoju priču što se tiče RG-a i da treba da ga preskače narednih godina kao Fed.

                              Nadal je sada u poziciji da zavisi isključivo od svojih rezultata što se tiče trke u broju Slemova. Ako kojim slučajem osvoji AO, 95% će on biti najuspešniji svih vremena. Teško je zamisliti da Rafa ne uzme još 2 RG-a, a pored toga nije da je bez ikakvih šansi na US openu, tako da je ovo najpovoljnija situacija za Nadala u dosadašnjoj karijeri.

                              Naravno i dalje verujem da Novak može da odigra 2 dobre sezone i da pokupi par GS titula, ali sada SVE zavisi od Nadala.

                              Comment


                              • @147
                                Apsolutno se ne slažem da će Novak osvajati Slemove u narednih 5, 6 godina. Mislim da ima još 2 sezone, max 3. Najveći je problem što on i dalje ispušta Slemove kada je spreman. Ova godina je trebala biti njegova po svim parametrima, sa 2 ili 3 Slema u džepu, a završiće je sa jednim, što zbog nesrećnih okolnosti što zbog drugih njemu znanih razloga.

                                Fed je osvajao u poznim godinama zbog svog ubitačnog napadačkog stila i nekih srećnih okolnosti, Novak ne igra takav tenis i jednostavno kondiciono neće izdržati protiv mladjih lavova.

                                Comment

                                Working...
                                X