Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Naspisacu kako sam ja vidio mec ali kad se malo smire prvi komentari. Ukratko je ne mislim da je Novak bio los. Bio je prosjecan i naptrvaio je neke takticka greske. Ostalo je do velikog Nadala!
    Ma daj!!

    Ako je tebi prva dva seta "nije bio los" pocecu da sumnjam da si gledao mec.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
      Prosečan Novak ne pravi 50 grešaka za 25 gemova. Prosečan Novak je dobar igrač.
      Ovo danas je bio veoma loš Novak. Veoma, veoma loš.
      Kad imas protivnika koji ne grijesi, onda napravis vise gresaka.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Kad imas protivnika koji ne grijesi, onda napravis vise gresaka.
        Mozda, kad se razvije igra i krene mec, a ne od prvog udrca. I nije Rafa bio toliko bas siguran u prvim gemovima kao kasnije

        Jesi li siguran da si gledao ovo finale???
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Kad imas protivnika koji ne grijesi, onda napravis vise gresaka.
          Ne moze da greši jer nema priliku. Pogledaj statistiku do trećeg seta. 34-19 u poenima do 3 udarca. Kako? Nole poizbacivao. Očajno!
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Dvije stvari su mi zapale za oko kako je Nadal zaustavljao Novakove silovite nalete perfektne igre i gasio ih a druga stvar je losa promjena pravca kod Novak i koliko ga je Nadal puta uhvatio u raskoraku, vjerovatno zbog klizanja i blage tromosti u kretanju kod Novaka

            EDIT: I mislim da je izbacio bar 15-20 lopti koje su bile u out manje od 1 cm, vrlo mali outa je bruku bilo
            Last edited by DinoFC; 11-10-20, 17:20.

            Comment


            • Kakav debilizam sa ovim maskama, haos... Biće sve ok za par dana, prebolećemo poraz.

              A ova priča da je bio prosečan, nije ni za komentarisanje...

              Comment


              • Ono ima logike što je Nadal bio dobar, dok su ostali bili u USA on je marljivo prašinario i spremao se. Na sve to kad se doda Novakova bezidejnost i apatija dobiješ ovakav rezultat.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Naspisacu kako sam ja vidio mec ali kad se malo smire prvi komentari. Ukratko je ne mislim da je Novak bio los. Bio je prosjecan i naptrvaio je neke takticka greske. Ostalo je do velikog Nadala!
                  Izgleda da smo jedini NI koji delimo mišljenje.

                  Novak nije bio loš, opet ponavljam što sam pisao kod 3:0 u prvom setu ... Novak je imao 40:15 za 1:0 i dva DŠ pa lob za gem medjutim Nadal krade taj gem, sledeći ne dolazi do BLnpa ponovo gubi servis i nakon toga po meni ključan gem gde Novak dolazi do 3 BL ali ne uspeva.
                  Nadal sve pogadja, odlična odbrana čisti linije dok Novak skroz suprotno sve mali auti.
                  Ispostavilo se tako je bilo do samog kraja meča . Novak konačno dobija inicijalnu kapislu prvi put u meču, preokreće na 5:4 nakon toga ima drugi servis Nadala za 30:00 ali pogadja BH mrežu. To je najveća greška u meču kod Nivaka nakon toga Nadal opet pogadja nemoguće i vadi se .
                  Novak je bolje igrao do prva dva seta nego nakon 5:4 u trećem.

                  Nema predaje nije bilo suđeno ! Idemooo šampione.

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Vara se Novak ako misli da može da pobedi Nadala u Buda modu.
                    Ne pamtim da ga je Nadal ovako kidao kao prva dva seta. Kao da nije igrao Novak nego Fric na šljaci.
                    Više ga je namučio Švarcman nego Novak.

                    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ubio ga Rafa ko nikad, treba priznati. Eto i Nole priznao. Sve ostalo su trice u kučine. Treba se najebati likovima u stručnom štabu na taktici. Čokeri su svi do jednog.
                        Last edited by Nesic; 11-10-20, 17:31.

                        Comment


                        • Evo i ja da napisem koju o mecu, pa da najavim mali odmor od foruma. Verovatno cu se vratiti oko zavrsnog turnira. Ove dve nedelje, a i generalno od avgusta se previse pratio tenis, pa je red malo da se odmori. Takodje imam i dosta svojih obaveza koje sam malo zapostavio. Necu previse analizirati mec, ali cu podeliti sve u par stavki koje smatram da su jako bitne.


                          1. Novak je danas napravio slicnu gresku kao Rafa na AO 2019. Mislio je da moze da dobije mec ako odigra svoj najbolji tenis. To nazalost nije bilo tako, i kada je to shvatio bilo mu je jos teze da igra koliko toliko dobar tenis. Kada je to konacno shvatio, pruzio je koliko toliko dobar otpor u trecem setu. Ne moze mu se previse zameriti, jedino nula u prvom setu, ali Boze moj. Meni kao navijacu ovakav poraz ce lakse pasti nego poraz tipa RG 2013. Osim nesto casnijeg poraza se nije moglo vise.

                          2. Nazalost mislim da danasnji poraz mora da razbije sve iluzije o eventualnom drugom RGu Novaka. Ne treba se previse zaletati, moglo je da se desi da ima nula RGa, a ipak je najveca razlika izmedju nula i jedan. Ovo mu je bila najbolja sansa u jesenjim uslovima. Nazalost svi mi pa i on je smo precenili njegove mogucnosti i sansu. U buducnosti ce sem Nadala, protivnici sa barem jednakom sansom protiv njega na Rgu biti Tim i Cicipas, a mozda se pojavi i jos neko od mladji. Vreme prolazi, Novak nece biti mladji, tako da ne vidim kako ce da ima vise od 10-15% da ga osvoji jos jednom.

                          3. Sta dalje? Srecom ima dovoljno vremena do sldeceg slema, tako da bi trauma koja je malo stvorena trebala da nestane. Mnogo gore bi bilo da kao po obicaju, sledi Wimbledon za oko 2 nedelje. Odmah mi pada na pamet Wimbledon 2008. gde je Rodzer bio favorit protiv Rafe ali ga je ipak izgubio. Sigurno je RG 2008. malo doprineo tom porazu. Dakle, treba se koncetrisati na nedelje na prvom mestu, kao i Australiju. Zato mora da bude top na zavrsnom, jer ce to biti jako bitan turnir. Pre toga moze da razmisli o Becu ili mastersu u Parizu, mada i odmor je dobra opcija.

                          4. Sto se tuce dalje buducnosti, mislim da Novak polako treba da smanjuje sljaku. Ima Rodzera koji je par godina stariji od njega, i od koga moze da uci sto se rasporeda tice. Ja sam za to da igra samo Rim i RG i to ne sa previse ambicija. Neka da sve od sebe u delu sezone na betonu pre toga. Generalno AO I Wimbledon ce mu biti najbitniji slemovi, a verujem da ce i na Us Openu imati sansu. I dalje nije sve izgubljeno sto se slem trke tice.

                          Novak je dovoljno iskusan da izadje jos jaci iz ovog poraza i da ima jos mnogo velikih pobeda. Do tada, srecan odmor svima pa i njemu. Pozdrav!
                          Last edited by 147; 11-10-20, 17:38.

                          Comment


                          • Originally posted by Nesic View Post
                            Ubio ga Rafa ko nikad, treba priznati. Eto i Nole priznao. Sve ostalo su trice u kučine. Treba se najebati likovima u stručnom štabu na taktici. Čokeri su svi do jednog.
                            Ali nisu oni na terenu nego on...
                            Problem je što nije bilo plana B koji bi primenio...
                            Zapravo jeste u 3 setu...Skontao je da taktika od pre meča ne vodi nigde nego stara po kojoj je igrao ranije...
                            Ali bilo je tu i do povrede...i do fenomenalnog Nadala, sudijskih odluka koje frustriraju...
                            I onda je još na sve i glava u haosu i dok dlanom od dlan odoše 2 seta...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Djokovic igra Bec, Ozmo tvitovao
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Djokovic igra Bec, Ozmo tvitovao
                                Hvala na predivnim vestima Bojana Drago mi je da se Novak slozio sa mnom. Ako Rafa ne igra nista sem Pariza i zavrsnog ( a sumnjam da hoce), QF mu je dovoljno za prvo mesto na kraju sezone. Verovatno je cekao da vidi sta ce da uradi na Rgu.

                                Comment

                                Working...
                                X