Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je, znači da želi mnogo ovo.Neka da sve od sebe, samo da ne udje totalno pogubljen i da ga ovaj samelje.

    Comment


    • Originally posted by draza View Post
      Itekako znaci.Kad je neko tako nepobediv na svojoj podlozi kao sto je Rafa na RG, znaci puno.I sam Novak je rekao da ce ponovo analizirati taj mec i ponovo ga pogledati.Vredi videti svaku sitnicu.
      Berdih ga je samlio na AO 62 60 76.
      Marej ga je zgazio u Madridu 63 62.
      Vavrinka ga je dobio u Rimu 76 62.
      Fonjini ga je tukao u Riu, Barseloni i na US Openu.

      Novak ga je dobio u Monte Karlu, RG-u, Pekingu i na WTF.

      Te 2015-e je Rafa gubio od Ferera, Berdiha, Fonjinija (x3), Raonica, Verdaska, Djokovica (x4), Mareja, Wawrinke (x2), Dolgopolova, Browna, Nishikorija, Lopeza, Conge, Federera.

      Brate.. ta godina je nidje veze, ako mislis iole ozbiljno da analiziras Rafinu igru i prijetnju koju on predstavlja.

      Comment


      • Nema potreba za takvim tonom.
        Ja nigde nisam rekao da treba da prekopira taj mec i da tako postavi taktiku.Posto je Novak perfekcionista i obraca paznju na sitnice.Upravo sam zato rekao da vredi vredi videti i tu pobedu.Vrlo dobro ja znam kakav je Rafa bio te godine.

        cacanin
        Ja sam pricao o Rafinom treningu.
        Last edited by draza; 10-10-20, 20:26.

        Comment


        • Originally posted by draza View Post
          Nema potreba za takvim tonom.
          Pa, nisam bio neprijatan, valjda? Samo pojasnjavam da je nezahvalno, cak i opasno, graditi taktiku na osnovu takvog Rafinog izdanja. Nije Nole naivan, zna on to.. Zato bolje da gleda kako je uspio 2013-e onako da izmrcvari Rafu u 5 setova. Mada su od tada obojica evoluirali puno..
          Last edited by Joker; 10-10-20, 20:32.

          Comment


          • Glava rešava, kao i do sada. A Novakova glava je tvrda i luda. Ranije me je bilo strah, sada ne. Uživaću, nemam brige, kakve nam je radosti priredio, sve i da izgubi, neće mi niti žao... Ali neće izgubiti.

            Comment


            • Nole i dalje ima problem sa vratom. Prekjuce napisah u toku dana al se ubrzo pokajah jer sam se i sam nadao da ce nekako uspeti to da prevazidje, ali nije izgledalo dobro. Nole ne zeli da prica o tome i na taj nacin da osokoli svoje protivnike, a i preteralo se i sa pricom o fejkovanju. Nadamo se da ce i sutra nekako uspeti to da prevazidje, sto cemo videti po kvalitetu i snazi prvog servisa. Treba mu otprilike set ipo da se misici zagreju i onda bol popusti.

              Comment


              • Sutra nesto jaci vetar nego ovih dana, oko 15km/h. Nadajmo se da nece da pravi prevelike probleme Novaku i da ce moci da koristi bekend paralelu. I to je trebao da bude nesto slabiji, ali su danas promenili prognozu :/

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Nole i dalje ima problem sa vratom. Prekjuce napisah u toku dana al se ubrzo pokajah jer sam se i sam nadao da ce nekako uspeti to da prevazidje, ali nije izgledalo dobro. Nole ne zeli da prica o tome i na taj nacin da osokoli svoje protivnike, a i preteralo se i sa pricom o fejkovanju. Nadamo se da ce i sutra nekako uspeti to da prevazidje, sto cemo videti po kvalitetu i snazi prvog servisa. Treba mu otprilike set ipo da se misici zagreju i onda bol popusti.
                  Ti si napisao da će predati i da je jako teška situacija.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by 147 View Post
                    Sutra nesto jaci vetar nego ovih dana, oko 15km/h. Nadajmo se da nece da pravi prevelike probleme Novaku i da ce moci da koristi bekend paralelu. I to je trebao da bude nesto slabiji, ali su danas promenili prognozu :/
                    15km/h nije strasno a trebalo bi i u onom grotlu manje da duva nego napolju.

                    Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                    Ti si napisao da će predati i da je jako teška situacija.
                    Mhm cuti, vidis da fercera.

                    Comment


                    • Originally posted by 147 View Post
                      Sutra nesto jaci vetar nego ovih dana, oko 15km/h. Nadajmo se da nece da pravi prevelike probleme Novaku i da ce moci da koristi bekend paralelu. I to je trebao da bude nesto slabiji, ali su danas promenili prognozu :/
                      Weather.com i AccuWeather. Iz sata u sat.



                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ovog idiota samo da umlati neko ko... zeca, ok da izvuce usi ohhh kad-tad [emoji120] i njegovog druga preko one druge bare..

                        ovo je trol i ovim se hrani-aj sto ulija naziva this guy,nego sta ga boili qrac,nije on ni organizator,ni u evropi...dobro ga je nazvao izner-corona bro,al on od ovog napravi pricu
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by Kilo soli View Post
                          ovo je trol i ovim se hrani-aj sto ulija naziva this guy,nego sta ga boili qrac,nije on ni organizator,ni u evropi...dobro ga je nazvao izner-corona bro,al on od ovog napravi pricu
                          Ovo je Miljan, nije Uli...

                          Originally posted by mmajstor View Post
                          Nole i dalje ima problem sa vratom. Prekjuce napisah u toku dana al se ubrzo pokajah jer sam se i sam nadao da ce nekako uspeti to da prevazidje, ali nije izgledalo dobro. Nole ne zeli da prica o tome i na taj nacin da osokoli svoje protivnike, a i preteralo se i sa pricom o fejkovanju. Nadamo se da ce i sutra nekako uspeti to da prevazidje, sto cemo videti po kvalitetu i snazi prvog servisa. Treba mu otprilike set ipo da se misici zagreju i onda bol popusti.
                          Sa te strane je dobro što se zna tačan početak meča i moći će bolje pripremljen da uđe u isti...
                          Last edited by Marija81; 10-10-20, 22:41.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • nema veze,poenta ostaje

                            ali ULIJA ja da pobrkam
                            Wizard

                            Comment


                            • Da, svakako poenta je ostala ista...Čovek ne nosi masku iz zdravstvenih razloga...Miljan je imao ozbiljan problem pre par godina...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • ignore za bena,kao sto je sasa odbio da da odgovor i zvati ga,kad moras,benjamin,to mrzi
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X