Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post
    [emoji38]
    Koji ludak hahaha
    Attention tre bien tre bien opaaaaa
    Hahaha [emoji38]

    Sinoc, nocas se druzio sa tviterasima, caskao, odgovarao fanovima, dobro raspolozen, ofc
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Jos malo Noksija

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sada videh da Federer jedino ne prati Novaka od boljih tenisera, a Novak njega prati na instagramu.Jaooo Rodžer

          Comment


          • Haha sta ti je palo na pamet [emoji3]
            Mehh nebitno s kroz
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Hahaha nema veze, važno je da Nole prati njega
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Pratiće i Deda njega, samo malo strpljenja.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Pratiće i Deda njega, samo malo strpljenja.
                  Ma prati ga on garant sa nekog lažnjaka
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Cestitke za mentalno najjaceg coveka na turu, mozda i u sportu, na dan mentalnog zdravlja.
                    Sad sam malo odgledao RG 2015.Tad je Nole slavio sa 3:0.Unistio ga je sa ds i rirernom.To sutra, ako bude na nivou, gotovo je nemoguce da ga Rafa dobije.Spominjao je Rafica neku specijalnu taktiku za finale.Mada ja mislim da on nesto ne moze puno odstupiti od svoje igre, ali ajde da vidimo sta to kuvaju za Novaka.Danas na treningu je najvise vezbao cc bh i ds sa punoo konsultacije sa timom.Sve to pada u vodu kada se preko puta pojavi njegov nemesis.
                    Idemooooo.....

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ma prati ga on garant sa nekog lažnjaka

                      Comment


                      • Originally posted by draza View Post
                        Sad sam malo odgledao RG 2015.Tad je Nole slavio sa 3:0.Unistio ga je sa ds i rirernom.To sutra, ako bude na nivou, gotovo je nemoguce da ga Rafa dobije.
                        Ta 2015-a apsolutno nista ne znaci, jer te godine nije igrao Rafa, nego neko drugi u njegovoj kozi. To je kao Novaka da analiziras kroz njegovu 2017-u.

                        Comment


                        • Originally posted by draza View Post
                          Cestitke za mentalno najjaceg coveka na turu, mozda i u sportu, na dan mentalnog zdravlja.
                          Sad sam malo odgledao RG 2015.Tad je Nole slavio sa 3:0.Unistio ga je sa ds i rirernom.To sutra, ako bude na nivou, gotovo je nemoguce da ga Rafa dobije.Spominjao je Rafica neku specijalnu taktiku za finale.Mada ja mislim da on nesto ne moze puno odstupiti od svoje igre, ali ajde da vidimo sta to kuvaju za Novaka.Danas na treningu je najvise vezbao cc bh i ds sa punoo konsultacije sa timom.Sve to pada u vodu kada se preko puta pojavi njegov nemesis.
                          Idemooooo.....
                          Moze Laso u Djokovicev forhend. To mu je pre bio zastitni znak, al ga je vremenom sve manje koristio jer je izgubio samopouzdanje..

                          Sent from my vivo Xplay5S using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Joker View Post
                            Ta 2015-a apsolutno nista ne znaci, jer te godine nije igrao Rafa, nego neko drugi u njegovoj kozi. To je kao Novaka da analiziras kroz njegovu 2017-u.
                            Itekako znaci.Kad je neko tako nepobediv na svojoj podlozi kao sto je Rafa na RG, znaci puno.I sam Novak je rekao da ce ponovo analizirati taj mec i ponovo ga pogledati.Vredi videti svaku sitnicu.

                            Comment


                            • Ovog idiota samo da umlati neko ko... zeca, ok da izvuce usi ohhh kad-tad [emoji120] i njegovog druga preko one druge bare..

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Haha sta ti je palo na pamet [emoji3]
                                Mehh nebitno s kroz
                                Originally posted by Zile90 View Post
                                Sada videh da Federer jedino ne prati Novaka od boljih tenisera, a Novak njega prati na instagramu.Jaooo Rodžer
                                Bitno da se vidi nešto kroz maglu 😉
                                Originally posted by draza View Post
                                Cestitke za mentalno najjaceg coveka na turu, mozda i u sportu, na dan mentalnog zdravlja.
                                Sad sam malo odgledao RG 2015.Tad je Nole slavio sa 3:0.Unistio ga je sa ds i rirernom.To sutra, ako bude na nivou, gotovo je nemoguce da ga Rafa dobije.Spominjao je Rafica neku specijalnu taktiku za finale.Mada ja mislim da on nesto ne moze puno odstupiti od svoje igre, ali ajde da vidimo sta to kuvaju za Novaka.Danas na treningu je najvise vezbao cc bh i ds sa punoo konsultacije sa timom.Sve to pada u vodu kada se preko puta pojavi njegov nemesis.
                                Idemooooo.....
                                Danas je bio besan na sebe zbog servisa, nije išao na treningu, na kraju je čak odlepio traku sa vrata bacio i nastavio...

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X