Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaključa mi Olja temu, nisam stigao da svašta nešto napišem, morao da ohladim ludu glavu. Nadam se da niko neće zameriti na ovim postu.



    Šta bi dao za ovo, eto ja predlažem ko želi da se okupimo jednom i ne mora meč da bude.



    Šta je rekao druže moj? Hvala.



    Izvoli 💪




    @NI bravo za analizu, pozlatila ti se tastatura.

    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Posle 2h i 4 min je servirao za mec -.-
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pobogu cacanine, pa da li mislis da je taj "odgovor" bitan i koliko je takvih likova samo na tw? Ajte se malo kontrolisite ovde i bez prostakluka.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Weltschmerz


          Kako bi bilo dobro da jedan ovakav meč gledamo svi zajedno mi Novakovici sa foruma.
          Pa sto radimo na ovom forumu nego gledamo skupa i navijamo skupa. Izmjenjujemo u prvom redu navijacke emocije.

          Comment


          • Ne ide sport bez prostakluka povremenog, nismo u pozorištu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ima nesto u tome da su igraci sa jednorucnim BH opasni za njega na RG-u, zapravo ne samo na RG-u. Jednorucni BH obicno imaju snazni igraci koji mogu jako da udaraju. Snaga njihovih udaraca stvara Novaku probleme. Svejedno, mislim da ce Cicipas tesko preboljeti ovaj poraz. Igao je super i na kraju bio jako daleko od pobjede.
              Mislim da je do citanja i spina. Bar ja, kao gledalac, nikako ne mogu da provalim da li ce taj bh da ide po dijagonali ili paraleli, sve dok ne vidim samu lopticu gdje je krenula nakon udarca. Nekako se lakse ukriva taj jednorucni, cini mi se.. Kod dvorucnih mogu da osjetim po polozaju, namjestanju za udarac. Providniji je nekako.. A spin je poseban plus, jer omogucava da zasjeces lopticu britko po paraleli cak i iz blizine, propada po paraboli kao luda. Odakle bi se sa dvorucnim namucio i morao dobro da pazis da je ne posaljes u aut, pa si prinudjen laganu loptiu da plasiras.

              To su neka moja 2 centa.

              Za Stefanosa vidjeh da je izjavio da je odusevljen Novakovim izdanjem i da mu je ovaj mec silna motivacija za dalji rad na sebi.

              Comment


              • Joker,

                Ali Cicipasu je BH slabost. Novak je cijelu taktiku bazirao na tome. I da nije neocekivano proradila Stefanova BH paralela, sve bi zavrsilo u 3. seta. Cicipas je poceo da je igra dijelom iz ocaja a dijelom jer je vidio da se Novak kliza kad mijenja smjer trcanja. Novak potrci da pokrije otvoreni dio terena, lopta ode iza njega a on se pokliza. To je bio dodatni faktor.

                Comment


                • Dobro, ti sad govoris o tome zasto i kad je Cici poceo sa paralelama, a ja o tome zasto mu generalno te jednorucne paralele prave veci problem. Naravno da mu nece praviti problem ako ih protivnik uopste ne koristi.

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Dobro, ti sad govoris o tome zasto i kad je Cici poceo sa paralelama, a ja o tome zasto mu generalno te jednorucne paralele prave veci problem. Naravno da mu nece praviti problem ako ih protivnik uopste ne koristi.
                    Ja sam smatrao da nema veze sto Cicipas ima jednorucni BH. Kao sto nema veze sto ga ima Gaske. Nije kljuc u BH, nego u snazi koju pojedini igraci sa jednorucnim BH imaju.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pregledao sam meč, u nekim delovima sa preskocima. Grk je stvarno udarao dobro, pa čak i BH dijagonalu i jako puno je trčao što verujem da Nadal ne može. Sa druge strane Novak ima tu kondiciju koja je potrebna.

                        Nadal već unazad par godina generalno nije igrač koji je nekad bio. U blagoj silaznoj putanji se nalazi. Na šljaci ta silazna putanja je malo manje izražena ali se vidi. Novak po ko zna koji put je u prajmu svoje igre. Povodom ovog meča sve iz prošlosti vezano za šljaku pripada Nadalu a sve iz sadašnjosti generalno pripada Novaku.

                        Nadal će krenuti silovito jer drugu opciju nema. Ako uradi bilo šta manje od toga, Novak će ga razbiti. Po mom mišljenju sa Novakove strane ključni su servis i forhend dijagonala sa što više spina u Nadalov BH. Ako Rafa ne bude dobro servirao takođe neće biti dobro za njega. Ako Novak pak bude slabije servirao, čeka nas dugačak meč.

                        I da dodam. Novak je podigao nivo igre u polufinalu kako sam i očekivao. Ali nije znao da se Stefanos neće predati. Očekujem da u finalu podigne još više nivo cele igre. Ima prostora za još bolje.
                        Last edited by Ljubitelj tenisa; 10-10-20, 00:13.

                        Comment


                        • kako god,fed (mirka)ne spava


                          i ovo


                          It is now mathematically impossible for Novak to lose the #1 ranking before November 23, 2020.

                          That's 295 weeks as #1 guaranteed.
                          Wizard

                          Comment


                          • http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...finala-RG.html

                            Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Obojica su naostreni maksimalno, spremni i zdravi. Obojici ovaj slem zivot znaci. Tako da.. mora biti krvavo i mora biti ludacki kvalitet, daebeoca!

                              Comment


                              • To je veliki mec. Mnogo od njega zavisi. Po jednoj mjeri to je najveci mec u istoriji. Finale igraju igraci koji su izmedju sebe uzeli 36 GS titula. Prethodni rekord je bio Novak i Federer 2019. sa 35 titula.

                                Comment

                                Working...
                                X